Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2010 o 23:38, Albii napisał:

Faktycznie. Ych poczyta się opinie po wyjściu, nawet jeśli rzecz dzieje się w podziemiach to jeśli dodadzą do tego naprawdę fajną fabułę to pewnie go wezmę, jeśli jednak będzie to taka porażka jak Kroniki Mrocznych Pomiotów to rzeczywiście powinni to sobie odpuścić i popracować nad czymś porządniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to zapowiedziane właśnie dlc ma się do tego nastawionego tylko na walkę, o którym można było poczytać kilka dni temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 23:52, macned napisał:

Zawiodłem się trochę na poprzednich DLC - kupiłem Ostagar i Twierdzę, sądząc, że będą równie interesujące co Shale.

Zwróć uwagę na różnice w cenie tych DLC - Kamienny Więzień to 1200 punktów BioWare, Twierdza Strażnika i Pieśń Leliany już tylko 560, zaś Kroniki i Powrót do Ostagaru zaledwie 400. IMO jakość spada wraz z ceną tak drastycznie że te najtańsze DLC są prawie niewarte uwagi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na skład:
Ja i Alistair miecz z tarczą,
Morrigan magia,
Leliana łuk.

Mam jeszcze w zapasie Stena i Wynne.

A tak przy okazji, zaszedłem do wieży magów żeby zrobić q z Redcliffe, czy po odbiciu wieży będę mógł zrobić tego questa?

Bo odbijanie wieży jest po to żeby ten traktat zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 09:12, zerohunter napisał:

Co powiecie na skład:
Ja i Alistair miecz z tarczą,
Morrigan magia,
Leliana łuk.

DA nie jest zbyt wymagające pod tym względem, teoretycznie w składzie powinien być co najmniej jeden mag i łotrzyk z umiejętnością otwierania zamków i rozbrajania pułapek (co spełniłeś) ale jak się ktoś zaweźmie to może przejść grę z naprawdę dowolną drużyną.
Taka mała rada - naucz Mrorrigan czaru Uzdrowienie i ustaw jej w taktyce aby automatycznie używała go na każdym komu zdrowie spadło poniżej 50%, znacznie ułatwi Ci to grę.

Dnia 29.07.2010 o 09:12, zerohunter napisał:

A tak przy okazji, zaszedłem do wieży magów żeby zrobić q z Redcliffe, czy po odbiciu wieży będę mógł zrobić tego questa?

Oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dodatki DLC pobierane przez Xbox Live są w polskiej wersji językowej i działają z polską wesją gry? (Chodzi mi głównie o Przebudzenie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale polskiego XBL nie ma... Stąd te moje wątpliwości. Dodatek musiałby być lokalizowany także na brytyjski czy amerykański XBL. Często tak jest... ale nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać, jakie są losy Leliany, po zakończeniu gry, jeśli postać była z nią w 100% relacjach, oraz sprawiła, że stała się twardsza? Zakładając, że główny bohater przeżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie DA i mniej więcej miałem jakieś 50% ukończenia gry w statsach, może ktoś wytłumaczyć według czego to jest liczone? Domyślam się, że prawdopodobnie po achievementach, ale może się mylę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są wszystkie możliwe sposoby rozwiązania questów, za jednym podejściem nie da się tam osiągnąć więcej niż 50-cośtam procent jednak licznik ten jest wspólny dla wszystkich postaci jakimi zagrasz więc w przyszłości możesz go podnieść wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponad 60h mi zajęło przejście tej gry ;D. Świętna, niezwykle epicka przygoda ! Mam ochotę na jeszcze raz, inna postacią ale trochę mi szkoda tyle czasu ;o.

Spoiler

Co by się stało, gdyby podczas zjazdu możnych okazać łaskę i pozwolić Loghainowi życ, i zgodzić się na przyłączenie go do Szarej Straży ?

Podczas ostatniej misji, można było wybrać armię, która nam pomagała walczyć z pomiotami. Myślałem, że uzyskałem pomoc od wszystkich, a jednak 1 miejsce na armię było wolne ;O. Miałem do dyspozycji Rycerzy Redcliffe, Krasnoludów, Elfów, Magów. Od kogo nie uzyskałem pomocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 16:18, nolif3r napisał:

Ponad 60h mi zajęło przejście tej gry ;D. Świętna, niezwykle epicka przygoda ! Mam ochotę
na jeszcze raz, inna postacią ale trochę mi szkoda tyle czasu ;o.

Spoiler

Co by się stało, gdyby podczas zjazdu możnych okazać łaskę i pozwolić Loghainowi życ,
i zgodzić się na przyłączenie go do Szarej Straży ?


Spoiler

Wtedy Loghain zostaje członkiem drużyny.


Dnia 31.07.2010 o 16:18, nolif3r napisał:

Podczas ostatniej misji, można było wybrać armię, która nam pomagała walczyć z pomiotami.
Myślałem, że uzyskałem pomoc od wszystkich, a jednak 1 miejsce na armię było wolne ;O.
Miałem do dyspozycji Rycerzy Redcliffe, Krasnoludów, Elfów, Magów. Od kogo nie uzyskałem
pomocy ?



Spoiler

Golemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo skończę grei wezmę się za Przebudzenie ale chciałbym wcześniej uzyskać odpowiedzi na temat dodatku.

1.Czy będziemy mieć w drużynie kogoś z podstawki?
2.Czy były by jakieś zmiany gdyby się zrobiło coś inaczej w podstawce?
3.Czy jakby się wczytało stara postać i jakby się spotkało kogoś znakowego z podstawki to rozmowa byłaby jak
ze starym znajomym czy z zupełnie obca osobą?
4.Podobno w jakimś zadaniu ma pojawić się król/królowa zależności kodo się wybrało w podstawce. Ale jeśli Alister wziął ślub z królową to przyjdą razem czy tylko Alister?
A jeżeli główna postać wzięła ślub z królową to przyjdzie żonka i będzie gadać jak do męża czy do obcej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zacząłem rozgrywkę, po włączeniu widoku TPP i spojrzeniu na niebo zatkało mnie- widać chamsko przejścia między kolorami! Poczułem się młodszy o hmm... kilkanaście lat? Wygląda to obleśnie. To jakiś błąd u mnie, czy owe nieba ma naprawdę tak wyglądać nawet na max detalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 19:36, px333 napisał:

Niedługo skończę grei wezmę się za Przebudzenie ale chciałbym wcześniej uzyskać odpowiedzi
na temat dodatku.

1.Czy będziemy mieć w drużynie kogoś z podstawki?

Tak, jedną.

Dnia 31.07.2010 o 19:36, px333 napisał:

2.Czy były by jakieś zmiany gdyby się zrobiło coś inaczej w podstawce?

Tak. Chociaż niewielkie. Drobne odniesienia + to czy będzie król, czy królowa. Jednak same drobnostki. No, ewentualnie spotkasz postaci, których nie zabiłeś w podstawce i będziesz miał z nimi małą pogawędkę.

Dnia 31.07.2010 o 19:36, px333 napisał:

3.Czy jakby się wczytało stara postać i jakby się spotkało kogoś znakowego z podstawki
to rozmowa byłaby jak
ze starym znajomym czy z zupełnie obca osobą?

Mało postaci z podstawki pojawia się w dodatku. Król/królowa inaczej się odnosi do strażnika z Orlais, niż do importowanej postaci. Także generalnie pewne różnice są.

Dnia 31.07.2010 o 19:36, px333 napisał:

4.Podobno w jakimś zadaniu ma pojawić się król/królowa zależności kodo się wybrało w
podstawce. Ale jeśli Alister wziął ślub z królową to przyjdą razem czy tylko Alister?
A jeżeli główna postać wzięła ślub z królową to przyjdzie żonka i będzie gadać jak do
męża czy do obcej postaci?

Tego nie wiem. U mnie była sama Anora. Gdy grałem strażnikiem z Orlais, był sam Alistair.

Generalne w dialogach jest trochę odniesień do podstawki, ale nie są to zbyt znaczące rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem nie wiem jak krzejsc sen lub koszmar templariusza w pustce.Jak wejde do jakichs kolwiek dzwi lub mysiej dziury zawsze londuje tam gdzie zaczołem.Prosze o pomoc.(sory za byki ortograficzne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego nie rozumiem jak się sprawa ma w dodatku. Z tego co wiem możemy wybrać starą postać, jednak jak to jest rozwiązane,

Spoiler

kiedy na koniec gry poświęcamy się, żeby ubić Arcydemona?

Dodatek toczy się w końcu po tych wydarzeniach.

@malaga0x1x:
Hmm, o ile pamiętam to trza się pchać mysimi dziurami i w jednym miejscu użyć formy ducha i przejść wtedy przez drzwi. Tu jakiś poradnik na GoLu znalazłem: http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=932&PART=280 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować