Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Miał ktoś może problem z "lagami" gry? Laguje mi tak tylko DA, nie chodzi tu o przycinki, ale opóźnienia akcji. NP. używam stożka, i musze poczekać (czasami dłuuugo) nim zostanie użyty, później jeszcze dłużej, nim zadziała.. dzieje się to podczas dużych wlk. Co dziwne- wcześniej problem nie występował. Gram 3 raz. Wydaje mi się, że źródłem jest procesor, który nie wyrabia (Core 2 duo 2,13 GHz na rdzen, wcześniej wyrabiał). W procesach zauważyłem, że sprawcą jest prawdopodobnie DAupdater, bo po wyłączeniu go z procesów, procek na kilka sekund spada do normalnego poziomu zużycia zasobów. Ale Sprawca automatycznie odpala się ponownie i znowu ma czkawke... Any idea, jak rozwiązać ten problem? (poza formatem..). Usunięcie wadliwego pliku sprawia, że nie moge wczytac gry (DLC..). Skanowałem go bezpłatnym avastem, nie wykrył żadnej paskudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 22:31, Growin napisał:

No i mamy 3 romanse.
PS. Oczywiście trzeba przez cały czas dużo rozmawiać z towarzyszami, ale to chyba oczywiste.

Można mieć 4. Wystarczy ściągnąć pewien mod, który znosi ograniczenia płci przy romansach. Oto link.
http://www.dragonagenexus.com/downloads/file.php?id=127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze nie bardzo chce mi sie bawic w levelowanie wszystkich 4 postaci to czy moge spokojnie powierzyc level upy moich towarzyszy komputerowi? Robi to jakos sensownie czy jednak sobie odpuscic?

PS. Swojego krasnoluda leveluje sam rzecz jasna ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 08:44, Piotrek_K napisał:

Jako, ze nie bardzo chce mi sie bawic w levelowanie wszystkich 4 postaci to czy moge
spokojnie powierzyc level upy moich towarzyszy komputerowi? Robi to jakos sensownie czy
jednak sobie odpuscic?

PS. Swojego krasnoluda leveluje sam rzecz jasna ;) ...

Wiesz, zawsze jest lepiej awansować członków swojej drużyny własnoręcznie. Zwłaszcza, że to Ty wymyślasz taktykę podczas bitew i lepiej wiesz jaka postać będzie ci potrzebna. A mogłoby być tak, że np, nie daj Boże, komputer stworzy ci dwóch healerów, albo 3 tanków :). I w takiej sytuacji gra się gorzej i trudniej.
Tak więc lepiej zrobić to samemu. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na hardzie mógłbyś mieć już problemy, w dodatku jeśli nimi nie sterujesz.. ale kto co woli. Ogólnie cała frajda Cie omija imo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 11:57, Renzov napisał:

A mogłoby być tak, że np, nie daj Boże, komputer stworzy ci dwóch healerów, albo 3 tanków > :).

To komp nie ma jakichs okreslonych ''sciezek rozwoju'' dla danych postaci? No to chyba nie ma bata ;)

PS. Choc i tak DA ma u mnie OGROMNEGO plusa i cos za co bede ta gre wielbil o rzchwalal pod niebiosa. A jest to... Claudia Black! Czyli glos Morrigan. Bosko! Strasznie mi sie podoba ten glos :). Serial/gra ZDECYDOWANIE zyskuje gdy sie pojawia ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak rozwijać wojownika walczącego dwiema broniami, a jak łotrzyka walczącego dwiema broniami? W jakie współczynniki inwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu Twierdzy Wartownika(DLC) przychodzi kowal, który mówi że może zrobić różne ciekaw rzeczy, czy ktoś z was wie co można zrobić i co jest do tego potrzebne? Słyszałem że można zrobić jeden z najlepszych mieczy jednoręcznych w grze, ale skąd wziąc składniki i jak w ogóle to zacząc robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz meteoryt który możesz znaleźć podczas losowego spotkania występującego kiedy podróżujesz między lokacjami (podobno podróżowanie pomiędzy Honnleath a hatką Flemeth daje dużo większe szanse na pojawienie się tego spotkania), jak już go zdobędziesz to zagadaj do kowala a on da Ci wybór pomiędzy wykuciem miecza jednoręcznego i dwuręcznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakaś metoda na zmianę lokalizacji "saveów" z dysku c: na inny? właśnie się okazało że moja systemówka jest mega zapchana i muszę coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją DA: Przebudzenie. Kiedy spatchuję grę do wersji 1.03( patch z płyty z grą), próbuje zainstalować dodatek, po wpisaniu cd-keya uruchamia sie instalator i po 4-5 sekundach wyświetal się okienko "Instalacjia nie powiodła się". Próbowałem juz przeinstalowywać grę, nie patchować jej jednak nic to nie dało.
Załączam screena, w którym momencie instalacja się przerywa.

20101111174035

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 20:40, lord0 napisał:

czy w 2 części gry będzie można kontynuować zabawę postacią z jedynki ?

Jasne, że nie. W drugiej części zagramy zupełnie nową, z góry narzuconą postacią o nazwisku Hawke.
Co najwyżej niektóre wybory dokonane w pierwszej części będą miały wpływ na "dwójkę".
Jednak znając Bioware te "wybory" nie będą miały za dużego wpływu na fabułę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 20:43, Renzov napisał:

> czy w 2 części gry będzie można kontynuować zabawę postacią z jedynki ?
Jasne, że nie. W drugiej części zagramy zupełnie nową, z góry narzuconą postacią o nazwisku
Hawke.
Co najwyżej niektóre wybory dokonane w pierwszej części będą miały wpływ na "dwójkę".

Jednak znając Bioware te "wybory" nie będą miały za dużego wpływu na fabułę...

a czy jakieś dlc rozwija temat Morrigan i dziecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 20:53, lord0 napisał:

a czy jakieś dlc rozwija temat Morrigan i dziecka ?

Tak, DLC o nazwie Witch Hunt. Jednak słyszałem, że ten wątek nie został do końca opowiedziany, pewnie dlatego, żeby jakoś go dalej pociągnąć w drugiej części. I z tego co słyszałem (bo nie grałem) jakość tego "dodatku" pozostawia wiele do życzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 17:41, Sithis napisał:

Mam problem z instalacją DA: Przebudzenie. Kiedy spatchuję grę do wersji 1.03( patch
z płyty z grą), próbuje zainstalować dodatek, po wpisaniu cd-keya uruchamia sie instalator
i po 4-5 sekundach wyświetal się okienko "Instalacjia nie powiodła się".


Miałem to samo. Spróbuj uruchomić setup.exe w trybie zgodności z XP lub win 2k, zaleznie od systemu jaki masz.
(plik Setup, nie Autorun czyli trzeba "wejść na płytę ręcznie")
Jeśli nie zadziała, to chodzi mi po głowie, że była inna metoda, ale dłuższa. Moze za pomoca google znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przekazywanie surowców wojskom do skrzyni w obozie daje jakieś wymierne korzyści? Pal licho zioła, ale tych run przekazałem templariuszom sporo i teraz zastanawiam się czy miało to sens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 08:29, Master_Morti napisał:

Czy przekazywanie surowców wojskom do skrzyni w obozie daje jakieś wymierne korzyści?

Tak - za każdy taki datek dostajesz exp. Jest to zresztą jedyny sposób aby w podstawce dobić do 25 poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować