Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2010 o 15:51, Thorgal13 napisał:

2. gdzie w denerim jest "miejsce wyjatkowej mocy" z misji od magow?

W elfim obcowisku, dostęp do tej lokacji otrzymujesz później w grze (musisz odpowiednio daleko posunąć główną fabułę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 11:35, Isildur napisał:

A mnie gra tak wciągnęła, że nie spałem drugą noc z rzędu xD

I o to chodzi. Gra jest rewelacyjna (zwłaszcza jak gra się pierwszy raz). To że czytasz wszystko ułatwi Ci wciągnięcie się w świat i zrobienie wszystkich questów (czasami czyta się prośby o pomoc w zadaniach, a wystarczyłoby tylko do dziennika zerknąć).
Mi podstawka zajęło około 75 godzin. Dodatek 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są to:
"Niezniszczalny" - ukończono Zjazd Możnych nie dopuszczając do śmierci głównej postaci w walce
"Jestem Ważny" (kto te nazwy wymyśla... :/) - ukończono całą grę nie dopuszczając do śmierci głównej postaci w walce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 20:24, Bongo777 napisał:

> Bardzo lobie Dragon Age, ale gra jest mocno zbugowana. Wręcz odrzuca mnie fakt ciągłych

> wysypywań podczas gry. Po kilku takich wysypach odechciewa mi się ponownie przechodzić

> część nie zapisanych przygód. Patch tego nie naprawił, najnowsze sterowniki również.

> Szkoda bo mój sprzęt przewyższa zalecane wymagania sprzętowe a gierka jest naprawdę
fajna.
Ja uważam, że jednak to problem sprzętowy to że twoj sprzet przewyzsza wymagania to nie
oznacza, że masz dobrą konfigurację jak i software, moj sprzet to Athlon II 2,1 GH,
karta Ge Force 9600GT 3 GB RAM i XP - żadnego problemu z grą i żadnych bugow bo jakby
byly w takiej ilości jak twierdzisz tez bym je mial..


No to znaczy, że kiepsko gierkę napisali , bo z żadną inną grą nie mam takich problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 18:56, Abi_Dalzim napisał:

I o to chodzi. Gra jest rewelacyjna (zwłaszcza jak gra się pierwszy raz).


Jest i to bardzo, powiem szczerze, że nie spodziewałem się że aż tak mnie wciągnie, i że tak się zżyję z bohaterami, naprawdę dawno nie grałem w tak dobrą produkcję, a bardzo rzadko zachwycam się grami, chwalę ale nie zachwycam, DA ma coś takiego co sprawia, że chce się poznać co dalej ;)

Dnia 22.11.2010 o 18:56, Abi_Dalzim napisał:

To że czytasz wszystko ułatwi Ci wciągnięcie się w świat i zrobienie wszystkich questów (czasami czyta
się prośby o pomoc w zadaniach, a wystarczyłoby tylko do dziennika zerknąć).


Już zostałem wciągnięty w ten świat, dzisiejsza noc zleciała na graniu i kolejna również zleci na graniu, już dawno nie zarywałem nocek, przy grach ;)

Dnia 22.11.2010 o 18:56, Abi_Dalzim napisał:

Mi podstawka zajęło około 75 godzin. Dodatek 21.


Według tego co pisze to mam ukończone 20% gry a jestem już przy 55 godzinach gry, czy ja tak powoli gram czy to normalne? :)

A sorry, że dopiero odpisuje,ale wolałem poczekać, aż bardziej poznam grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 20:56, Isildur napisał:

Według tego co pisze to mam ukończone 20% gry a jestem już przy 55 godzinach gry, czy
ja tak powoli gram czy to normalne? :)

Mhm, jak najbardziej. I tak nie da się ukończyć gry za pierwszym razem w 100 %, bo trzeba zaliczyć większość zadań głównych na parę sposobów, co wiąże się z ponownym przechodzeniem gry.
100% nie wyciśniesz na pewno :). Max to chyba 50-parę procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 20:56, Isildur napisał:

Według tego co pisze to mam ukończone 20% gry a jestem już przy 55 godzinach gry, czy ja tak powoli gram czy to normalne? :)

Jeśli wykonujesz wszystkie możliwe questy poboczne to za pierwszym razem ukończysz grę na 50 procentach z hakiem. Reszta jak napisał Renzov.

EDIT:
I to też tak jak napisał Renzov ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 21:06, Renzov napisał:

100% nie wyciśniesz na pewno :). Max to chyba 50-parę procent.


I dobrze, bo wtedy nie chciałoby mi się pewnie grać ponownie zaraz po ukończeniu :D
Ale czas gry mi pasuje, myślałem, że szybciej to będzie leciało, a tutaj 55 godzin to jak ukończę grę około 80 godzin, to nie będzie źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten stopień ukończenia gry jest dość mylący, bo odnosi się do zdobytych punktów za achievementy, a nie przejścia samej gry.

A achievementy dostaje się np. za alternatywne rozwiązania głównych questów, osiągnięcie w rozwoju głównej postaci KONKRETNEJ klasy, itp.

Ponadto po doinstalowaniu dlc, wskaźnik ten również się dostosowuje do nowych achievementów. Ja osobiście chyba miałem 45% podczas pierwszego przejścia gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę gdzieś na jakiejś stronie zobaczyć wygląd wszystkich szat dla magów? Patrzyłem na DA wiki ale niestety tam tylko pancerze dla pozostałych klas, a dla maga niestety nie znalazłem, chcę zobaczyć jedynie wygląd i nie pytam gdzie zdobyć daną szatę, za linka do strony, gdzie ów screeny z szatami się znajdują będę wdzięczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 21:42, Isildur napisał:

Czy mogę gdzieś na jakiejś stronie zobaczyć wygląd wszystkich szat dla magów? Patrzyłem
na DA wiki ale niestety tam tylko pancerze dla pozostałych klas, a dla maga niestety
nie znalazłem, chcę zobaczyć jedynie wygląd i nie pytam gdzie zdobyć daną szatę, za linka
do strony, gdzie ów screeny z szatami się znajdują będę wdzięczny ;)

Na social Bioware znalazłem taki post http://social.bioware.com/forum/1/topic/9/index/117543/2#433775
Na więcej bym nie liczył, choć mogę się mylić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 10:29, Karpik777 napisał:

Na social Bioware znalazłem taki post http://social.bioware.com/forum/1/topic/9/index/117543/2#433775
Na więcej bym nie liczył, choć mogę się mylić ;)


Dzięki wielkie ;)
Raczej więcej nie znajdę a szukałem już dość długo i raczej wszędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 19:26, SF_IMPERATOR napisał:

Mam do wykupienia Powrót do Ostagaru , Golemy Amgarraku , Kroniki mrocznych pomiotów.
Mogę kupić 2 z nich które polecacie.


Powrót do Ostagaru i chyba kroniki mrocznych pomiotów. na sto procent bierz powrót do Ostagaru słyszałem,że dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 19:46, Isildur napisał:

Powrót do Ostagaru i chyba kroniki mrocznych pomiotów. na sto procent bierz powrót do
Ostagaru słyszałem,że dobry :)


Hempf, pół godziny młócki a na finał zbroja kolosa pomalowana na żółto.

PROFIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 19:54, Ostrowiak napisał:

Hempf, pół godziny młócki a na finał zbroja kolosa pomalowana na żółto.

PROFIT


Hmm no nie wiem, wydaje mi się że Powrót do Ostagaru jest jednym z lepszych DLC, ja mam czystą podstawkę a na DLC nie zamierzam wydawać kasy więc mogę się mylić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 19:56, Isildur napisał:

Hmm no nie wiem, wydaje mi się że Powrót do Ostagaru jest jednym z lepszych DLC, ja mam
czystą podstawkę a na DLC nie zamierzam wydawać kasy więc mogę się mylić ;)


Jak wyżej. Pół godziny, dostajesz blachę w modnym kolorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 19:58, Ostrowiak napisał:

Jak wyżej. Pół godziny, dostajesz blachę w modnym kolorku.


Skoro tak mówisz, to w takim razie który DLC wymieniony przez kolegę jest warty uwagi? Bo mi się wydaje, że każdy jest krótki i daje jakiś tandetny przedmiot w nagrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować