Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Pewnie wałkowano ten temat wiele razy nie mniej zaryzykuje. Przeszukałem Google w celu uzyskania informacji, nie mniej postanowiłem spytać się i tutaj czy Dragon Age Ultimate Edition będzie w końcu wydane w pudełkowej wersji czy tylko elektronicznie za pośrednictwem EA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot, w grze co chwila wyskakuje mi okienko z informacją, że nie udało się połączyć z serwerami Dragon Age. Cały czas jestem zalogowany, inaczej nie działają przecież dlc.Przechodzę grę trzeci raz i wcześniej nie miałem takiego problemu, czasem pojawiało się to okienko, ale tylko raz, a teraz prawie po każdym dialogu, po każdym save''ie, po każdej cut-scence i jest to irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 23:03, damlon napisał:

Mam kłopot, w grze co chwila wyskakuje mi okienko z informacją, że nie udało się połączyć
z serwerami Dragon Age. Cały czas jestem zalogowany, inaczej nie działają przecież dlc.


Kiedys widziałem rozwiazanie typu, zmiana w rejestrze czy jakims pliku, zeby gra nie weryfikowala tych dlc, ale nie pamietam gdzie to widzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto co może ci pomóc(nie wiem czy sposób jest uznawany za legalny - ale pomaga):
1.Klikasz na dysk c/ moje dokumenty/bioware/dragon age/settings
2. Szukasz pliku o nazwie AddIns

3. klikasz na niego prawym i otwierasz za pomoca notatnika


4.teraz w notatniku wciskasz Ctrl + F i w linijce znajdź wpisujesz RequiresAuthorization


5. potem wyszukujesz tych wpisów i zmieniasz ich wartość z 1 na 0


wszędzie ma być RequiresAuthorization="0"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem,ponieważ kiedy zabijam Kolgrima podczas zadania Urna świętych próchów on nie ma przy sobie rogu.Wie ktoś gdzie ten róg jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w swoim plecaku, może przypadkiem już go zebrałeś.
Jeśli go nie masz to natrafiłeś na jakiś błąd i najlepiej by było gdybyś wczytał wcześniejszego sejwa i spróbował przejść tą walkę ponownie, co prawda ten róg nie jest wymagany do wykonania głównego questa ale loot ze smoka (przede wszystkim jego łuska) jest bardzo wartościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Arcadae
Prawdopodobnie to bug. Tak jak mówi kolega powyżej wczytaj sobie save''a sprzed walki z Kolgrimem Jeżeli to nic nie da to wczytaj save''a sprzed wejścia do tych ruin (o ile takowego masz)


Gen_Radius
O ile dobrze pamiętam, to za aktywną pauzę odpowiada lewy trigger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sebciooo911

Dzieki za odpowiedź. Szkoda jednak, że nie uruchamia się identyczna pauza jak w wersji PC.

Ma ktoś może pojęcie, czy mogę jeszcze w jakiś sposób zdobyć zbroję krwawego smoka? Wiem, że dla posiadaczy nowych kopii gry owo DLC było za darmo. Czy można je jeszcze jakoś nabyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 20:53, Gen_Radius napisał:

@Sebciooo911

Dzieki za odpowiedź. Szkoda jednak, że nie uruchamia się identyczna pauza jak w wersji
PC.

Ma ktoś może pojęcie, czy mogę jeszcze w jakiś sposób zdobyć zbroję krwawego smoka? Wiem,
że dla posiadaczy nowych kopii gry owo DLC było za darmo. Grę zakupiłem jakiś czas temu w MM, jednak w pudełku z grą nie miałem żadnych kodów. Czy można je jeszcze jakoś
nabyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami jest tak, że ten stary kod można jeszcze wpisac. Jeżeli jedank nie będzie działać to spróbuj napisać do EA - może dadzą ci nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 22:49, Severan napisał:

Czasami jest tak, że ten stary kod można jeszcze wpisac. Jeżeli jedank nie będzie działać
to spróbuj napisać do EA - może dadzą ci nowy.


Tyle, że właśnie nie było kodów w pudełku. Napisałem do pomocy technicznej EA Polska i wysłałem skan paragonu. Zobaczymy, czy coś załatwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 13:01, TitusCruz napisał:

jak dostać się do Obcowiska w Denerim? (gram miejskim elfem, który na początku gry załatwił hrabiego-porywacza).

Możesz się tam dostać dopiero po osiągnięciu pewnego punktu w głównej fabule (dość późnego) wcześniej Obcowisko jest całkowicie zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP
On raczej pyta, jak się tam dostać, w sensie gdzie jest.

Dnia 05.01.2011 o 13:01, TitusCruz napisał:

jak dostać się do Obcowiska w Denerim? (gram miejskim elfem, który na początku gry załatwił
hrabiego-porywacza).


Obozowisko znajduje się w prawym górnym roku ekranu. Taka jakby "minimapka" koło dużej mapki Fereldenu.
Ale tak jak wspomniał ktoś wyżej, dostać się tam można dopiero po osiągnięciu odpowiedniego punktu w fable.

PS. Nie wydaje mi się, że "aż tak późnego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 14:26, Casprov napisał:

Obozowisko znajduje się w prawym górnym roku ekranu. Taka jakby "minimapka" koło dużej
mapki Fereldenu.
Ale tak jak wspomniał ktoś wyżej, dostać się tam można dopiero po osiągnięciu odpowiedniego
punktu w fable.

PS. Nie wydaje mi się, że "aż tak późnego"

Ehh, TitusCruz miał na myśli obcowisko, a nie obozowisko (chodzi o tą dzielnicę elfów, do której trafiamy w późniejszym etapie gry, a nie o obóz). Przeczytaj dokładnie, zanim zaczniesz odpowiadać.
A jak i kiedy się tam dostajemy trafnie wyjaśnił Karharot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 15:28, Renzov napisał:

Ehh, TitusCruz miał na myśli obcowisko, a nie obozowisko (chodzi o tą dzielnicę elfów,
do której trafiamy w późniejszym etapie gry, a nie o obóz). Przeczytaj dokładnie, zanim
zaczniesz odpowiadać.
A jak i kiedy się tam dostajemy trafnie wyjaśnił Karharot.


Wybacz nie potrafię czytać ze zrozumieniem : O
Tak poza tym, ja mam małe pytanie. Jest ktoś mi wstanie odpowiedzieć, gdzie zdobędę jakąś "dobrą" skórzaną zbroje bo w Orzamarze, widocznie faworyzują tylko płytowe zbroje = /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 15:42, Casprov napisał:

Tak poza tym, ja mam małe pytanie. Jest ktoś mi wstanie odpowiedzieć, gdzie zdobędę jakąś "dobrą" skórzaną zbroje bo w Orzamarze, widocznie faworyzują tylko płytowe zbroje = /

Najlepsza będzie chyba będzie ta którą wykonuje z łusek smoka Wade w Denerim (chodzi o łuski mniejszych smoków), jak udasz się na poszukiwania

Spoiler

prochów Andrasty

i zdobędziesz trochę tych łusek zanieś je do Wade''a a wykona dla Ciebie jeden normalny zestaw a potem drugi ulepszony. Z tego co pamiętam w grze jest lekka zbroja o wyższych statystykach (i chyba nawet można ją kupić właśnie u pomocnika Wade''a) ale inaczej niż ta smocza nie jest częścią zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 16:53, Karharot napisał:

Najlepsza będzie chyba będzie ta którą wykonuje z łusek smoka Wade w Denerim (chodzi
o łuski mniejszych smoków), jak udasz się na poszukiwania

Spoiler

prochów Andrasty

i zdobędziesz
trochę tych łusek zanieś je do Wade''a a wykona dla Ciebie jeden normalny zestaw a potem
drugi ulepszony. Z tego co pamiętam w grze jest lekka zbroja o wyższych statystykach
(i chyba nawet można ją kupić właśnie u pomocnika Wade''a) ale inaczej niż ta smocza
nie jest częścią zestawu.


W takim razie lecę, poszukać po sklepach w Orzammarze bo wszystkie sprzedałem u tamtejszgo kupca : O
Dzięki wielkie za udzieloną pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować