Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2011 o 20:01, Karharot napisał:

> wracając do wejscia tam w czsie bitwy to prosze masz filmik też zrobiony przeze
mnie http://www.youtube.com/watch?v=26mh_bACjls
Ech, fuszerkę odwalili panowie z BW :( Może i nie obciąża to sprzętu ale...
Miło byłoby tam wejść w prawdziwą bitwę :)



No wiesz może myśleli że nikt nie znajdzię tych dzwi do narnii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was mały romans a mianowicie, wczoraj skończyłem zbierać łuski na Wade''s Dragonbone Plate Armor w tym cynk że on nie jest, Plate _O_ Wie ktoś może czy w wersji na XBox''a występuje tylko wersja lekka ? A może trzeba zrobić coś jeszcze poza łuskami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z łusek Małych Smoków wykonywane są dwa lekkie pancerze, z łuski Wielkiego Smoka (zauważysz różnicę, uwierz mi ;) Wade może dla Ciebie wykonać do wyboru - średni, ciężki lub masywny pancerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz ja mam pytania. Po co w ogóle są zbroje średnie i cieżkie bo dla wojowników daje zawsze masywne??? A drugie pytanie to czy łotrzykiem lepiej nosić lekki pancerz czy średni ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 23:23, Borek96 napisał:

Dobra teraz ja mam pytania. Po co w ogóle są zbroje średnie i cieżkie bo dla wojowników daje zawsze masywne???

Łucznik noszący ciężką zbroję (bez odpowiedniego talentu) i masywną zbroję (zawsze) atakuje znacznie wolniej, do tego im cięższa jest noszona zbroja tym więcej zmęczenia pochłania każda wykonywana specjalna akcja (to dotyczy wszystkich postaci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 23:05, Karharot napisał:

Z łusek Małych Smoków wykonywane są dwa lekkie pancerze, z łuski Wielkiego Smoka (zauważysz
różnicę, uwierz mi ;) Wade może dla Ciebie wykonać do wyboru - średni, ciężki lub masywny
pancerz.


Wielki Smok jak to ten którego jak mniemam znajdziemy niedaleko Św. Andrasty. Po uderzeniu w gong?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 12:39, Casprov napisał:

Wielki Smok jak to ten którego jak mniemam znajdziemy niedaleko Św. Andrasty. Po uderzeniu
w gong?


Tak to ten,

Spoiler

ale o ile mnie pamięć nie myli to nie w gong, tylko mamy róg do wezwania tego smoka

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to ten,

Spoiler

ale o ile mnie pamięć nie myli to nie w gong, tylko mamy róg do wezwania

Dnia 11.01.2011 o 12:44, Isildur napisał:

tego smoka

.


U mnie jest to gong, jeśli grasz na PC, gra na X360 może się troszkę różnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 12:47, Casprov napisał:

U mnie jest to gong, jeśli grasz na PC, gra na X360 może się troszkę różnić.


Gram na PC i raczej nie uderzałem w gong tylko używałem rogu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 12:48, Isildur napisał:

Gram na PC i raczej nie uderzałem w gong tylko używałem rogu :P


Grałem na X360 i musiałem uderzyć w gong, dobrze że miałem wcześniejszy save bo ten smoczek na 10 poziomie pojechał mnie jak ostatnią

Spoiler

ciotę

. xD
Nie wiedziałem jednak, że z tego smoka można zrobić ten cięższy rodzaj zbroi, mam też takie pytanie czy jak wykonałem dwie zbroje lekkie z małych łusek, to Wade zrobi mi później tą cięższa wersje ? (Nie wiem czy dobrze się, wyraziłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 12:50, Casprov napisał:

Nie wiedziałem jednak, że z tego smoka można zrobić ten cięższy rodzaj zbroi, mam też
takie pytanie czy jak wykonałem dwie zbroje lekkie z małych łusek, to Wade zrobi mi później
tą cięższa wersje ? (Nie wiem czy dobrze się, wyraziłem)


A w dzienniku zadań masz jeszcze aktywne zadanie z tą zbroją? o ile pamiętam, to wykona tę zbroję dla Ciebie, ja chyba trzy razy do niego łaziłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 12:51, Isildur napisał:

A w dzienniku zadań masz jeszcze aktywne zadanie z tą zbroją? o ile pamiętam, to wykona
tę zbroję dla Ciebie, ja chyba trzy razy do niego łaziłem ;)


Oby, dzisiaj przyuważę czy mam jeszcze zadanie w dzienniku, jeśli nie trudno. I tak ubiję tego smoka, czy tego chce czy nie ; ) Bardzo zależy mi na tej zbrojce, mimo że mam Molocha. Chciałbym wyposażyć w nią

Spoiler

Allistera

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 12:53, Casprov napisał:

Oby, dzisiaj przyuważę czy mam jeszcze zadanie w dzienniku, jeśli nie trudno. I tak ubiję
tego smoka, czy tego chce czy nie ; ) Bardzo zależy mi na tej zbrojce, mimo że mam Molocha.
Chciałbym wyposażyć w nią

Spoiler

Allistera

.

Powinieneś mieć aktywne bo raczej trzy razy robi dla nas zbroje.
Ja grałem Elfką magiem więc ta zbroja nie była mi potrzebna, jedynie Alister korzystał.
A co do smoka to ciężki był do ubicia, ale jakoś dałem radę, szkoda tylko, że tylko jednego tak wielkiego spotykamy w grze,

Spoiler

nie licząc oczywiście arcydemona

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 12:56, Isildur napisał:

A co do smoka to ciężki był do ubicia, ale jakoś dałem radę, szkoda tylko, że tylko jednego
tak wielkiego spotykamy w grze,

Spoiler

nie licząc oczywiście arcydemona

;)


Czy ja wiem, wydaje mi się że to dobrze.

Spoiler

A ten arcydemon na końcu gry to już całkowicie inna bajka. ; )

Zastanawiam się też nad ubiorem, Morrigan. Mimo że jest magiem, a pierwszy raz grę przechodziłem właśnie magiem, nie wyglądał jakoś efektywnie. W jakim ubraniu/zbroi imag się dobrze czuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 13:00, Casprov napisał:

W jakim ubraniu/zbroi imag się dobrze czuje ?


Ja Morigan akurat nie zmieniałem szaty, ta którą ma jak do nas dołącza najbardziej mi przypadła do gustu, mimo wszystko w końcowej bitwie, jak walczyłem z arcydemonem to jej nie wziąłem w grupie miałem Alistera, Leliane i Wynne oraz moja postać. Moja postać jest magiem i nie pamiętam jaką ja jej szatę kupiłem, musiałbym wejść do gry by sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 13:07, Isildur napisał:

magiem i nie pamiętam jaką ja jej szatę kupiłem, musiałbym wejść do gry by sprawdzić


Nie musisz się aż tak kłopotać ; )
Teraz nasuwa mi się kolejne pytanie, chcę wejść w posiadanie wszystkich członków drużyny, a wiec.

Spoiler

Czy muszę mieć tego Golema z DLC, aby odblokować tego achievement''a?


Tutaj link do achievement''a http://www.xbox360achievements.org/game/dragon-age-origins/achievement/32898-Recruiter.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować