Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2011 o 12:05, Karharot napisał:

W Głębokich Ścieżkach musisz mieć ze sobą swojego psa i kazać mu szukać (w rozmowie z
nim zapytać się czy widzi coś ciekawego).


Czy to hełm, który nazywa się Powinność? Innego pies mi nie przyniósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 13:21, damlon napisał:

> W Głębokich Ścieżkach musisz mieć ze sobą swojego psa i kazać mu szukać (w rozmowie
z
> nim zapytać się czy widzi coś ciekawego).

Czy to hełm, który nazywa się Powinność? Innego pies mi nie przyniósł.

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zbroi Dowódcy Szarej Straży. (DLC Wieża Strażnika - XBoX360)

Spoiler

Gdy pokonamy tą Sofie Dryden, dostajemy tylko trzy części, czy jest możliwość zdobycia hełmu, nigdzie go nie mogę znaleźć, a premii za komplet itemków nie dostaję. Nie wiem nawet czy takowy istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 15:00, Karharot napisał:

Ten zestaw składa się tylko ze zbroi, rękawic i jako komplet daje bonus +10 do zdrowia
i -10% do zmęczenia.


Czyli nic nie zyskuje i nic nie tracę. Chyba jednak zbroja Molocha jest lepsza, co nie ?
Pytanie nr. 2 po wyjściu z wieży i ponownym powrocie za pewien czas, nie można już wrócić czyż nie ?

Spoiler

Bo ten mag, z wieży którą miałem (Rzekomo unicestwić dla Sofii oszczędziłem), a obiecał mi że jak o wszystkich sprawach, związanych z testami na "ludziach" będzie mnie na bieżąco informował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 14:48, Casprov napisał:

Mam pytanie odnośnie zbroi Dowódcy Szarej Straży. (DLC Wieża Strażnika - XBoX360)

Spoiler

Gdy
pokonamy tą Sofie Dryden, dostajemy tylko trzy części, czy jest możliwość zdobycia hełmu,
nigdzie go nie mogę znaleźć, a premii za komplet itemków nie dostaję. Nie wiem nawet
czy takowy istnieje.


DA wiki podaje, że na Xboxie zbroja jest zabugowana i nie dostaniesz premii za zestaw.

Dnia 17.01.2011 o 14:48, Casprov napisał:

Pytanie nr. 2 po wyjściu z wieży i ponownym powrocie za pewien czas, nie można już wrócić
czyż nie ?

Ano nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 15:04, Karpik777 napisał:

DA wiki podaje, że na Xboxie zbroja jest zabugowana i nie dostaniesz premii za zestaw.


Czyli już wiadomo, dla czego nie widzę u siebie żadnej premii za założony pancerz, (A jednak miałem rację)

Dnia 17.01.2011 o 15:04, Karpik777 napisał:

> Pytanie nr. 2 po wyjściu z wieży i ponownym powrocie za pewien czas, nie można już
wrócić
> czyż nie ?
Ano nie można.


A co z tym magiem co był w środku ? Chcę się dowiedzieć .. co z jego badaniami. Bo w DLC nie było wyjaśnione do końca czy mu się udało przeprowadzić ten rzekomy eksperyment. (Sorki, ale z charakteru jestem ciekawski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 15:07, Casprov napisał:

A co z tym magiem co był w środku ? Chcę się dowiedzieć .. co z jego badaniami. Bo w
DLC nie było wyjaśnione do końca czy mu się udało przeprowadzić ten rzekomy eksperyment.
(Sorki, ale z charakteru jestem ciekawski)


Niestety, nic więcej się nie dowiesz. Twierdza jest zamknięta i nie da się tam wejść ani porozumieć z magiem.
Wiem, lipa, tez się zawiodłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 15:14, Karanthir666 napisał:

Mam pytanie odnośnie premii. Jest jakaś stronka gdzie są podane wszystkie premie za możliwe
kombinacje zbroi? Jeśli nie, to jak do tego dojść?


Jeśli czegoś konkretnego szukać, to tylko tutaj.
http://dragonage.wikia.com/wiki/Armor
Z językiem ang. niestety musisz sobie poradzić nie ma rady ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc z zadaniem "Misjonarz"? Polega ono na odnalezieniu skrytki, którą ojciec zostawił Jogb''emu. Przebiegłem Ostagar i całą głuszę parę razy i za nic nie mogę odnaleźć tych wskazówek, wypisanych w liście.
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 21:17, Karharot napisał:

To zadanie wykonujesz w całości w Głuszy, skrzynia której szukasz jest strzeżona przez
watahę wilków w punkcie 5 na tej mapie ->
http://www.gamebanshee.com/dragonageorigins/walkthrough/korcariwilds.php

Oo, dzięki wielkie.
A w dzienniku wyraźnie pisało, żeby szukać tego zwalonego pnia od strony ostagaru.
No nic, może to po prostu błąd w tłumaczeniu, lub mnie się coś pomyliło.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co to za zbroja którą

Spoiler

Allstair nosi jako król w Przebudzeniu ?


Wczoraj jak zaczynałem grać i go zobaczyłem to omal w gaciory nie narobiłem ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos korzystał ze spolszczeń do dlc w wersji angielskiej ? chodzi o to że spolszczenie działa tylko w przypadku meni, interfejsu itp. oraz odpowiedzi, problem polega na tym że dialogi nie są tłumaczone i nie wiadomo oczym bohaterowie rozmawiają tak więc nie wiadoma z jakiej opcji odpowiedzi skorzystać , czy jest na to jakieś rozwiązanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem z spolszczenia do "Polowania na Czarownicę", które można znaleźć na BioWare Social i nie miałem z nim żadnego problemu, bardzo przyzwoicie wykonane, nawet instalator zrobili, więc nie trzeba samemu żadnych plików podmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba aż tak źle, bez języka polskiego się nie gra. Miałem przyjemność pograć na XBox''ie w "Pieśń Leliany" i muszę przyznać że aż tak źle mi się nie grało. Nie wiem jak jest z "Witch Hunt" (W który zapewne niedługo zagram, albowiem zaopatrzyłem się we wszystkie dodatki do DA) Nie sądzę aby w DLC, twoje wypowiedzi miały większy wpływ na zakończenie. (Ale zawsze jest szansa ze mogę się mylić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 13:50, Casprov napisał:

Chyba aż tak źle, bez języka polskiego się nie gra. Miałem przyjemność pograć na XBox''ie
w "Pieśń Leliany" i muszę przyznać że aż tak źle mi się nie grało. Nie wiem jak jest
z "Witch Hunt" (W który zapewne niedługo zagram, albowiem zaopatrzyłem się we wszystkie
dodatki do DA) Nie sądzę aby w DLC, twoje wypowiedzi miały większy wpływ na zakończenie.
(Ale zawsze jest szansa ze mogę się mylić)

Tylko jaki jest sens grać w RPG nie rozumiejąc dialogów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować