Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Mam problem.Otóż jestem w Redclif(czy jakoś tak) i muszę tam bronić się przed tymi umarlakami.Przy te drugie grupie umarlaków przy świątyni mam bardzo mało napojów uzdrawiających(około 5) i za nic nie mogę z nimi wygrać.Mam 6 poziom doświadczenia każdą postacią(Ja,Alistar,Leliana i Morrigan).Możecie mi coś poradzić jak z nimi wygrać?Próbowałem już ze 30 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Morrigan wez np. Stena.

Spoiler

Uzyj beczek ze smola z magazynu

. Hm...szczerze mowiac nigdy nie mialem tam problemow. Masz przeciez sporo milicji do pomocy.
Spoiler

Opancerzonej, jesli pomogles kowalowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Porozmawiałem z kowalem i zgodził się pomóc milicji, ale ona ginęła po kilku ciosach.Przed chwilą udało mi się przejść.Najpierw stanąłem koło tego gościa co mnie powiadomił, gdy zabiłem wszystkich z te 1 grupy i waliłem do zombi łukami.Jak zabili straż to podszedłem do zombi i wtedy one leciały za mną, a ja szedłem do tych rycerzy przy pierwszym posterunku i tak kilka razy :)



Co się stanie jak ktoś z mojej drużyn będzie miał morale czy jakoś tak np.-50 lub -100 albo 100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2011 o 17:56, matis9988 napisał:

Co się stanie jak ktoś z mojej drużyn będzie miał morale czy jakoś tak np.-50 lub -100
albo 100?


Czasami może się stać że w kluczowych momentach gry ktoś odejdzie wydaje mi się np. że Zevran podczas jednego z zadań z nim związanych. (Głowy jednak, sobie ściąć nie dam bo zawsze w stosunkach z moimi towarzyszami, staram się być miły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 17:56, matis9988 napisał:

Co się stanie jak ktoś z mojej drużyn będzie miał morale czy jakoś tak np.-50 lub -100 albo 100?

Casprov ma rację - Zevran faktycznie nas zdradza jeśli stosunki z nim nie są wystarczająco dobre. Ponadto wysoki wpływ na towarzyszy daje im pewne bonusy (najczęściej do najważniejszej dla nich cechy), nie wiem jednak czy negatywna reputacja ma odwrotny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo DA2 oficjalnie zapowiedziane.
"I''ve got excellent news! Dragon Age 2 demo coming February 22 for PC, XBox 360 and PS3!! Play it and get an in game item!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 19:39, Deturis napisał:

Demo DA2 oficjalnie zapowiedziane.
"I''ve got excellent news! Dragon Age 2 demo coming February 22 for PC, XBox 360 and
PS3!! Play it and get an in game item!"

Świetna wiadomość, mimo iż wątek niezbyt trafiony, temat o DA 2 jest gdzie indziej.
Na demko czekam z niecierpliwością, przekonam się czy zostawić pre-order czy jednak go usunąć. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś tipsy odnośnie walki z Harvesterem (Golems of Amgarrak)?
Poziom: Hard, postać: Rogue (dual-wield backstabber na Cunning :P), lvl30coś.

Swoją drogą to chyba druga walka, która sprawia mi na Hardzie problemy. W końcu jakieś wyzwanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 22:05, Mordant napisał:

Jakieś tipsy odnośnie walki z Harvesterem (Golems of Amgarrak)?
Poziom: Hard, postać: Rogue (dual-wield backstabber na Cunning :P), lvl30coś.

Swoją drogą to chyba druga walka, która sprawia mi na Hardzie problemy. W końcu jakieś
wyzwanie!


http://www.youtube.com/watch?v=ui_QbxQmXRs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeniesienie walki do Pustki wymaga ukończenia questa w Wieży Kręgu po stronie Magów (samego questa musisz ukończyć tak czy siak bo jest częścią głównej fabuły) lub poświęcenia matki Connora ale pozwoli Ci uratować dzieciaka (lub też zawrzeć pakt z demonem), walczenie z nim bezpośrednio zakończy się jego śmiercią za co jego rodzice nie będą specjalnie wdzięczni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem już pustkę.Walka z demonem będzie trudna?Do pustki wysłałem Morigan(bo tylko nią mogłem).

I jeszcze jedno pytanie.Jak u jakiejś postaci z mojej drużyny są rany(np. pęknięta czaszka) to da się je jakoś uleczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 21:46, matis9988 napisał:

Wybrałem już pustkę.Walka z demonem będzie trudna?Do pustki wysłałem Morigan(bo tylko nią mogłem).

Ta walka nie należy do specjalnie łatwych (głównie przez to że tylko jedna postać w niej uczestniczy) ale też nie jest jakoś specjalnie trudna. Jeśli do Pustki posyłasz kogoś innego niż swoją postać (co możesz zrobić tylko jeśli grasz magiem) to nie możesz dogadać się z demonem.

Dnia 09.02.2011 o 21:46, matis9988 napisał:

I jeszcze jedno pytanie.Jak u jakiejś postaci z mojej drużyny są rany(np. pęknięta czaszka) to da się je jakoś uleczyć?

Da się, musisz użyć odpowiedniego przedmiotu (nie pamiętam nazwy a nie mogę teraz odpalić gry ale powinien się znajdować w tej samej sekcji co mikstury i wszelkiej maści "dopalacze", sprawdź opisy zaczynając od góry listy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować