Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Witam. Dopiero zacząłem grać w dragon age i chciałem się spytać czy grając magiem i rzucając zaklęcia obszarowe nasi sojusznicy także odnoszą obrażenia? gram na poziomie medium. Granie w to jako wojownik to starszne nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 16:23, Ploud napisał:

Witam. Dopiero zacząłem grać w dragon age i chciałem się spytać czy grając magiem i rzucając
zaklęcia obszarowe nasi sojusznicy także odnoszą obrażenia? gram na poziomie medium.


Towarzysze z drużyny nie odnoszą obrażeń od własnych obszarówek tylko na najłatwiejszym poziomie trudności, na wyższych już tak.

Dnia 23.03.2011 o 16:23, Ploud napisał:

Granie w to jako wojownik to starszne nudy.


Na normalnym to wszystkie klasy są nudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 16:28, Adidas66 napisał:

Towarzysze z drużyny nie odnoszą obrażeń od własnych obszarówek tylko na najłatwiejszym
poziomie trudności, na wyższych już tak.


Chyba, że gra na konsoli. Tam Friendly Fire pojawia się dopiero na Hardzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, mianowicie ostatnio zakupiłem DLC Witch Hunt, ściągnąłem wersję 1.1 i zainstalowałem. Po uruchomieniu kampanii klikam w opcję importowania postaci i gra wysypuje się do windowsa. W przypadku Przebudzenia i Golemów nic takiego nie miało miejsca i postać zwyczajnie importowała się do dodatku. DLC działa kiedy wybieram opcję stworzenia nowego bohatera, ale wolałbym zagrać postacią z Początku z wiadomych względów. Może spotkał się ktoś z podobnym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem grać w Polowanie na czarownice i po przeczytaniu kilku recenzji zastanawiam się czy zakończenie w którym

Spoiler

przechodzimy razem z Morrigan przez lustro jest normalne, ponieważ w reckach o takim zakończeniu nie pisali. Dodam ze grałem tym samym bohaterem co w podstawce i przebudzeniu. Poza tym to dziwne zakończenie świadczące chyba o tym, że w którejś z przyszłych odsłon dragon age będziemy grac swoim synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2011 o 17:28, Zgreed66 napisał:

Kroniki Mrocznych Pomiotow nie byly przypadkiem juz spolszczone?


Były. Tam nawet dubbingu angielskiego nie ma, same napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 17:20, Pupu2 napisał:

Jets jakiekolwiek tlumaczenie do DLC Leliana''s song albo Darkspawn chronicles?

Lol... po uj komu tłumaczenie do takich DLC ? Rozumiem jeszcze, że komuś nie chce się tłumaczyć tekstów w podstawce, gdzie dialogów i tekstów sporo no ale tutaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2011 o 23:47, Albii napisał:

Lol... po uj komu tłumaczenie do takich DLC ? Rozumiem jeszcze, że komuś nie chce się
tłumaczyć tekstów w podstawce, gdzie dialogów i tekstów sporo no ale tutaj ?


Wciąż istnieje cała masa osób które nie rozumieją języka angielskiego, i nie ważne jak mało tekstu jest w DLC czy jak łatwy by nie był, i tak go nie zrozumieją. Poza tym uwaga z podstawką głupia, EA właśnie DA: O się chciało tłumaczyć i dubbingować, to przy DLC im się znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat to DLC gdy ktos nie rozumie angielskieog kompletnie nic nic prezentuje soba.

Ja znam... ale nie jakoś wybitnie dobrze, wiec nie wszystko zrozumiałam. Ale wysatrczająco aby stwierdzić, że strasznie mizerne było wszystko w tym DLC.

Następne w kolejce są Darkspawn chronicles. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 00:40, Pupu2 napisał:

Akurat to DLC gdy ktos nie rozumie angielskieog kompletnie nic nic prezentuje soba.

A to dlaczego? Może angielskiego nie zna a doskonale włada innym językiem np. niemieckim lub francuskim?
Nie oceniaj ludzi, którzy nie znają języka bo mogą znać inny, a poza tym jeśli nawet nie zna języka angielskiego to co gorsza jest taka osoba? Zrozum takim stwierdzeniem mogłaś kogoś urazić... Proszę się powstrzymać od takich stwierdzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy, co? :D Ja oceniam DLC, a nie ludzi nie znających języka.

Napisałam, że to DLC, w przypadku gdy ktoś nie zna angielskiego, nic sobą nie reprezentuje (DLC!). Mowa ciała postaci jest b mizerna i fabuły gameplayu nie tworzy gracz. On tylko odbiera przesylki i wykonuje z góry opisane zadania.

Czyli jeśli wywalić kwestie mówione i pisane, to z tego DLC zostaje kupa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 23:47, Albii napisał:

Lol... po uj komu tłumaczenie do takich DLC ? Rozumiem jeszcze, że komuś nie chce się
tłumaczyć tekstów w podstawce, gdzie dialogów i tekstów sporo no ale tutaj ?


Właśnie po to żebyś się pytał.... A tak na poważnie może nie zna języka angielskiego? A może zna tylko woli grać po polsku?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 00:55, Pupu2 napisał:

Yyy, co? :D Ja oceniam DLC, a nie ludzi nie znających języka.

Ok dobra tylko powiedz jak mam rozumieć to zdanie "....gdy ktos nie rozumie angielskieog kompletnie nic nic prezentuje soba." mi to wygląda jakbyś mówiła o konkretnej osobie a nie DLC ;)

Ale to mi wyjaśnij na gg, numer w podpisie jestem na niewidocznym, nie będziemy tutaj spamować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 00:50, Isildur napisał:

> Akurat to DLC gdy ktos nie rozumie angielskieog kompletnie nic nic prezentuje soba.

>
A to dlaczego? Może angielskiego nie zna a doskonale włada innym językiem np. niemieckim
lub francuskim?
Nie oceniaj ludzi, którzy nie znają języka bo mogą znać inny, a poza tym jeśli nawet
nie zna języka angielskiego to co gorsza jest taka osoba? Zrozum takim stwierdzeniem
mogłaś kogoś urazić... Proszę się powstrzymać od takich stwierdzeń...


Albo mi się źle wydaje albo to było stwierdzenie, że jeśli ktoś nie zna angielskiego to lepiej żeby nie grał w to DLC, bo bez znajomości języka dodatek tenże nic nie wnosi, gdyż ciężko będzie zrozumieć o czym on jest. Więc obrażania ludzi moim zdaniem nie było, tylko zabrakło przecinka tu i tam i jasnego sformułowania zdania. Po prostu nic nie prezentowanie sobą odnosi się do DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować