Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Ja napisze do tych co juz troche pograli. Tak w skrocie niech napisza - jak wrazenia z gry? Plusy i minusy :) Zastanawiam sie caly czas nad zakupem. Z gory dzieki za odp. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 09:42, p_p napisał:

BTW. Dziś pojawił mi się nawet DLC Warden''s Keep - tylko muszę jakoś zdobyć 560 punktów,
bo jest płatny ;)

Oprócz tego sa jeszcze jakieś DLC na Xbox Marketplace? I w jakich cenach?? Mam zakiszone 1200 MPS i mam nadzieje że sobie poszaleje, niestety do mojego xpudła dorwę się dopiero pojutrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę będę miał dopiero po weekendzie, ale również mam pytanie związane z DLC . Czy można je kupić tylko i wyłącznie przy użyciu BioWare Points? Co w takim razie oznacza cena 7$ przy Warden''s Keep na stronie gry? Kolega p_p nadmienił, że ten add-on kosztuje 560 pkt, a te z kolei są w cenie 6.51 euro, co daje różnice cenową (w porównaniu z tym co pisze na stronie DA) w wysokości około 8 zł. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mi wytłumaczył jak to się odbywa i ile w końcu (na złotówki) kosztuje ten add-on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 10:32, RamiroPL napisał:

120 zł w MM, 130 albo 140 zł w empiku.


Wybieram się właśnie do MM i zastanawiałem się , jaka tam obowiązuje cena , po cichu licząc na jakąś ciekawą promocję.
No to się przeliczyłem.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety EA dało du… ekhem, ciała na całej linii. Wczoraj byłem w katowickim Empiku (Silesia City Center) po moją EK, a pani uprzejmie poinformowała mnie, że ta dostępna będzie dopiero za około PÓŁTORA TYGODNIA! Poważnie się zastanawiam nad zwrotem zamówienia przedpremierowego i kupieniem zwykłej edycji. Do tego wszystkiego jeszcze dochodzą problemy z instalacją... No ładnie! Mam nadzieję, że EK dostanę w przyszłym tygodniu tak jak napisało w oświadczeniu EA. Jestem też ciekaw co to za gadżet zamierzają mi przysłać, choć nie spodziewam się niczego wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Też mnie to cholernie wkurzyło, jednak stwierdziłem, że zaczekam na to. Są 2 powody. 1. gra nie będzie już miała żadnych uszkodzeń. 2. ten gadżet (pewnie nic wielkiego, ale zawsze coś :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalijski Pierścień, Shale i inne DLC nie działają na mym koncie. Nie ma ich nawet w zakładce w grze:(

Nie robiłem błędu z patchowanie i potem z DLC, bo patchy wolę jeszcze nie ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne - zarejestrowałem grę i sprzwdziłem na stronie " http://social.bioware.com/user_entitlements.php" że mam odblokowane pierścienie i rzeczy z DA:J ale w grze ich nie mam!

Nie ma ich nawet w "Zawartość do pobrania"

***

Czy to wina tego, że nie podałem cd-key podczas instalacji, ale podałem go na stronie bioware?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 12:22, Bartex69 napisał:

Kiedy mogę się spodziewać recenzji Dragon Age Origins na gram.pl?


pewno po tygnodniu z dragon age, czyli za jakies 3 dni, bo chyba juz tak bywalo ze zwieczeniem tygodnia z gra byla jej recenzja. poki co fajna recenzja jest do obejrzenia na gametrailers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 12:27, EmperorKaligula napisał:

pewno po tygnodniu z dragon age, czyli za jakies 3 dni, bo chyba juz tak bywalo ze zwieczeniem
tygodnia z gra byla jej recenzja. poki co fajna recenzja jest do obejrzenia na gametrailers


Odpal linka jak możesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 10:01, BasteKSG napisał:

Ja napisze do tych co juz troche pograli. Tak w skrocie niech napisza - jak wrazenia
z gry? Plusy i minusy :) Zastanawiam sie caly czas nad zakupem. Z gory dzieki za odp.


Sama gra? Jest genialna, fabuła jest najmocniejszą stroną tej gry, najlepszy RPG od czasów BG i KotOR''a! Wreszcie powrót do korzeni, klasyczny gra fabularna. Gra wciąga i nie idzie się od niej uwolnić ;)
Plusy : dobra grafika (miasta, postacie), super fabuła i przerywniki, ciekawe postacie do przyłączenia, questy, muzyka!
minusy : średni wygląd otoczenia (np w lesie), więcej jak na razie nie zauważyłem.
Najlepszy RPG od około 6 lat, i gra roku jak dla mnie. Warto było czekać te 5 lat na premierę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować