Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Ja złożyłem zamówienie, płaciłem z góry przelewem, grę dostałem a kodów do pobrania tych pierścieni nie widzę przy moim zamówieniu na DA:P. czy ktoś mi może podesłać print screen z miejscem gdzie powinien być ten link do kodów?? Dodam tylko że kupiłem wersje na xbox 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 13:38, zBiK93ck napisał:

Sorry, że pytam wprost.


Po to jest forum by pytac.

Dnia 07.11.2009 o 13:38, zBiK93ck napisał:

Jak chodzi Ci DA:P? Mamy bardzo podobne komputery, a chcę wiedzieć
na co się spodziewadź.


Bez najmniejszych problemow. Gram w rozdzielczosci 1680x1050 z wysokimi ustawieniami graficznymi i tekstur, antylisng x2 i nie mam zadnych problemow. Gra chodzi jak zlotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Bez najmniejszych problemow. Gram w rozdzielczosci 1680x1050 z wysokimi ustawieniami

Dnia 07.11.2009 o 14:07, Wojman napisał:

graficznymi i tekstur, antylisng x2 i nie mam zadnych problemow. Gra chodzi jak zlotko.


O jak dobrze usłyszeć! Dzięki wielkie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 12:29, Bartex69 napisał:

Gametrailers?Czyli po ang? A może gdzieś jest filmik po PL ;]


oczywiscie ze po angielsku, trzeba brac co jest. Poki co mamy serwisy z grami jakie mamy i nic na to nie poradzimy ;) kosmicznie opoznienia w porownaniu do zachodu na porzadku dziennym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 13:07, Wojman napisał:

Z powodu trzech literek: s, e oraz x. :)


tego typu sex co na cutscenach z DA jest w filmach z holywoodu "dla mlodziezy" (nasze stacje daja takim +16). Za co to +18 ? chyba w najwiekszym stopniu za przemoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 15:11, Oloninho napisał:

Linka tego konkretnego gameplaya... Przecież ten adres znam -.-


wpisz sobie magiczna slowa "dragon age" na gorze strony, wybierz gre i wlacz "review". jak znasz adres to sam nie mozesz sobie wlaczyc ? moze jeszcze mam za Ciebie obejrzec ;) ? udalo Ci sie! :D ktos (dokladnie ja33no) uratowal Cie przed tym nieludzkim wysilkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 15:22, EmperorKaligula napisał:

wpisz sobie magiczna slowa "dragon age" na gorze strony, wybierz gre i wlacz "review".
jak znasz adres to sam nie mozesz sobie wlaczyc ? moze jeszcze mam za Ciebie obejrzec
;) ? udalo Ci sie! :D ktos (dokladnie ja33no) uratowal Cie przed tym nieludzkim
wysilkiem ;)

Przed śmiercią z wycieńczenia uratował mnie cukierek firmy schocko-bons, który swoją drogą bardzo mi smakował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 15:25, ja33no napisał:

Przed śmiercią z wycieńczenia uratował mnie cukierek firmy schocko-bons, który swoją
drogą bardzo mi smakował.


Ej! Schocko-bons to nazwa produktu, firma to Kinder :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 15:40, RamiroPL napisał:

Ej! Schocko-bons to nazwa produktu, firma to Kinder :P

A Kinder to marka Ferrero :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z tymi błędami przy instalacji? Zamówiłem kolekcjonerkę, trochę na nią poczekam i nie chciałbym dostać jakiegoś syfu, z którym będę leciał na pocztę tego samego dnia aby go odsyłać jeszcze :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem a mianowicie

Spoiler

Obrona Redcliffe przeżyłem tylko ja reszta ludzi zginęła, jednak po zakończonej walce nie włącza mi się cut scenka. Miał ktoś taki problem? Dodam, że jestem posiadaczem wadliwej płyty, która spolszczyłem przenosząc pliki z płyty, może ma to jakieś znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 16:11, Damianuss1 napisał:

Jak wygląda sprawa z tymi błędami przy instalacji? Zamówiłem kolekcjonerkę, trochę
na nią poczekam i nie chciałbym dostać jakiegoś syfu, z którym będę leciał na pocztę
tego samego dnia aby go odsyłać jeszcze :(.


Z kolekcjonerkami raczej będzie wszystko w porządku bo nie wydaje mi się by po obsuwie dawali uszkodzone wersje gry.
Ja mam na 2 platformy gre na Xbox 360 z gramu i na PC od szwagra który kupił grę dzisiaj w empiku:) Obie zainstalowały się bez problemów i chodzą doskonale.
Więc o wadliwość płyt w EK na twoim miejscu bym się nie obawiał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować