Zaloguj się, aby obserwować  
Pepper_Ronie

Diablo - forumowa gra RPG

17 postów w tym temacie

Jeśli już taka gra istnieje to bardzo przepraszam :(. Jeśli nie istnieje to potrzebuję tylko SIEDMIU graczy. Regulamin:
1. Zaczynamy grę tworząc swoją postać. Trzeba wybrać jej płeć, klasę (Amazonka, Paladyn, Czarodziejka, Barbarzyńca, Nekromanta, Druid, Zabójczyni) i imię.
2. Przygoda zaczyna się w Obozowisku Łotrzyc i gra ma przypominać interaktywne opowiadanie. Historię pisze każdy z nas.
3. Poziomy doświadczenia zdobywa się za zabijanie potworów. Za każedego potwora dostajemy 50 punktów doświadczenia.
4. Nasze postacie NIE są nieśmiertelne!!!
Przyjmuję wszelkie propozycje zmiany regulaminu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

imię i nazwisko: Deaths Destroyeder (w skrocie D&D)
płeć: mężczyzna
klasa: paladyn
kolor skóry: biała
włosów: czerwnone
ubrania : niebieski
broni : czerwona
Click:Start Game

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczełem swoją wielką wędrówke nie wiedząc jaki jestem ważny
Byłem wychowywany przez łotrzyce ale i tak chciałem zostać paladynem to było moje marzenie
pewnego razu moja przybrana matka poprosila mnie abym upolowal jakas zwierzyne na obiad
wzielem swoj ulubiony miecz i wyruszylem
polowanie bylo proste i kiedy wlasnie wracalem uslyszalem ciekawa rozmowe z jaskini:miedzy kaplanem cieni a nieumarlymi -macie zniszczyc cala wioske a tego paladyna przyprowadzic do mnie zazna smak ciemnosci
szybko ucieklem ze zwierzyna do wioski ale nikt nie chcail wierzyc mi
poszedlem spac i wnocy przybiegla moja siostra lowczyni i oznajmila ze oboz jest atakowany przez nieumarlych
wzielem miecz i juz chcialem isc do walki kiedy ona powiedziala ze musimy uciekac ja sie zapytalem dlaczego a ona na to ze to matka jej kazala i ze to zbyt niebezpieczne
po wyjsciu z domu napotkalem trzech nieumarlych razem z moja siostra dokopalismy im
+ 150 xp
uciekalismy przez las i patrzylismy jak nasza wioska lezy w plomieniach
zobaczylismy 10goblinow przyczym goblin to mieso armatnie wiec szybko ich pogrzebalismy
+ 200 xp
zobaczylismy wioske i moja siostra wynajela dom za to co dala jej matka
Cel głowny wykonany + 150 xp
LEVEL UP! NOW YOU LEVEL IS 2
poszedlem spac niewiedzac co mnie jutro czeka
SAVE GAME
ciag dalszy nastapi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następna gra forumowa...to normalnie koszmar. Ile ich jeszcze będzie? Mamy ich od ciorta, po co następne? I co, każdy zapomni o tych grach "nierozkręconych" i tylko dodatkowy temat którego nikt nie zamknął. Jest już quiz z Diablo, i myślę że to wystarczy. Wpisz sobie w wyszukiwarce gra forumowa i zobacz ile jest tematów! A takiej gry nie ma, ale zasady to prawie wszystkie takie same mają. Tajemnic założył gre forumową Asasyni, i ma identyczne zasady jak twoja, tylko że inna nazwa tematu...dalej nie komentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wychodze z miasta ikieruje się do siedliska zła po dradze zaczepia mnie kolczasty szcur
+50
po wejściu do siedliska w moje nozdrza uderza zapach stęchlizny i rozkładu.
nieopodal leżała martwa łotrzyca przeszukałem jej ciało i znalazłem pękniętą zbroję skurzaną obr. 7 oraz krótki miecz 2-4
napotkałem 3 zombiaki i poucinałem im wszystkie kończyny
+150
Z zombiaków wypada 4 zł
w oddali słyszę głośne warczenie z pół cienia wyskoczył na mnie boss zombiaków po długiej walce i paru uderzeniach mieczem e czerep bossa ten nie wytrzymał i rozpadł sie.
z zomiake wypadł niezidentyfikowany amulet , kołczan strzał i niezindetyfikowany toporek
+250 xp
+poziom 2
+1 ogłuszenie
+5 do siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nastepnego dnia po swicie obudzilem sie i poszedlem do miejscowego handlarza
mial on doskonaly miecz na ktory nie bylo mnie stac 20-22 jednoreczny
wiec kupilem sobie zbroje i naramienniki 40g
wlasnie gdy opuszczalismy miasto zaczepily nas wiesniaci i powiedzieli ze niewyjdziemy z wioski zywi
najwyrazniej kaplan cieni ich wykupil
byla zacieta walka szczegolnie z handlarzem ktory wzial sobie ten dobry miecz ktory chcialem kupic( a to cham!)
po walce wzielem wszystkie jego towary i pladrowalem zwloki za walke dostalem
+500 xp i nowa zdolnosc jako ze jestem paladynem wybralem ''pogromca nieumarlych''
a mojej siostrze dalem ''zatrute ostrza''
wzielem potezny miecz a siostrze dalem dwa ostrza
wedrowalismy dalej i napotkalismy przeszkode w postaci kaplana cieni i okolo setki nieumarlych!
zostali otoczeni odrazu bylo widac ze nie mamy szans nagle z nikad wyskoczyli rycerze i odciagneli uwage nieumarlych ja atakiem z zaskoczenia zabijalem je w polu bitwy a bitwa byla ogromna!
najwieksze trudnosci sprawial nam kaplan cienia ktory atakowa nas zakleciami wyssania zycia i ozywianiem nieumarlych kiedy do niego podszedlem poszczescilo mi sie i go powalilem a nastepnie trafienie krytyczne czego nie przezyl dzieki temu mojemu mieczowi mial on doskonale wyposazenie i lupy niezle~!
niezidentykowana rozdzka helm smierci plaszcz nekromanty i stumilowe buty!
kiedy to zalozylem czulem sie jak jakis champion
dostalem za zadanie +500xp
LEVEL UP! NOW YOU LEVEL IS 3!
wybralem umiejetnosc leczenia bo czesto uszlismy ze szczesciem z bitew wiec bardzo sie nam przyda
porozmawialem z sierzantem naszych sojusznikow i okazalo sie ze na calym swiecei atakuja nieumarli!
dostalem nowe zadanie bardzo wazne! musze zjednoczyc trzy krolestwa pod jednym sztandarem do walki z nieumarlymi kupilem kilka mikstur od zolnierzy i wraz ze swoja siostra ryszylem w droge
SAVE GAME
ciag dalszy nastapi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybiłem wszystkie stworki Uff
+500
O mało co...
Wracam do Akary dostaje piękny pierścień +2 do siły
Zakładam
wychodzę za miasto bo niewiel brakuje mi do levela
Zabijam 2 kolczaste szczury
+100
+level3
+1(2)ogłuszanie
+5 zręczność
Następny Quest....
udaje się na cmentaż po drodze spotykam łotrzyce która mówi:
"powodzenia uważaj jednak zło przed tobą jest silne"
zawracam do miasta muszę kupić lepszą broń
SAVE GAME
cdn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[OFFTOP] To najwyraźniej Tajemnic (nic do niego nie mam - jest spoko :) mógł trochę z nich przekopiować bo moja gra była zrobiona wcześniej (jego 27.01.2007 a moja 14.01.2007)... Wiem, że jest sporo gier forumowych ale każda jest inna - moja jest dla fanów Diablo. No a chyba gry forumowej o Diablo nie ma... [KONIEC OFFTOP''U]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ty nic nie rozumiesz? Ile jest gier? To teraz mam zakładać dla Obviliona, Gothica, Morrowinda, Sims, i innych? Pomyśl. Tyle co jest na forum w zupełności wystarczy. [OFFTOP]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po szybkim spanku wracamy do gry
Po powrocie do miast ide do kowala kupuje dwuręczny miecz 8-14
Wracam do amazonki na przejściu
"uważaj na siebie zło przed tobą jest silne"
-Tja jasne....
Po przebici się przez chordy przeciwników...
+1200
+poziom4
+1(3)ogłuszanie
+5 siła
...Docieram do posępnych wrót do cmentarza łotrzyc gdzie krwawa orlica zamienia ciała poległych łotrzyc w zombi...
Kiedy podbiegam do niej żuca wemnie tekstem czarnego charaktera:
"zniszcze cie"
-Jjjjasne...
"dołączysz do mojej armi umarłych"
-nie dzięki jetem zajęty...;-)
"giń!!!!"
-i vice versa!!!!
Po zaciekłej walce krwawa orlica jednak nie wcieliła mnie do swojej armi umarłych lecz sama do nich dołączyła...
Szkoda fajne czerwone rajtki miała... EH szkoda...
+500
SAVE GAME
CDN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NCD...
Po rozpłatani krwawej łotrzycy doszedłem do wniosku że fajnie będzie pozwiedzać katakumby pod cmentarzem
+1500
+ciężka zbroja skużana 17 obr
zakładam
używam zwoju portalu i wracam do obozowiska po rozmowie z dowódcą łotrzyc otrzymałem pomocnice taką małą osóbkę z łukiem...
-Czas uratować kaina...
SAVE GAME
CDN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować