Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Armies of Exigo

128 postów w tym temacie

Czy ktoś wie gdzie mogę kupić ten tytuł bo polski dystrybutor chyba już sobie darował sprzedaż tego produktu - na ich oficjalnej stronie nawet nie mają tej gry w swoim katalogu :o Gra jest naprawdę świetna - można powiedzieć że to kalka z WC3 jednak w stosunku do niej to będzie nieprzyzwoite bo AoX jest lepsza od pierwowzoru pod każdym względem. :)

A może ktoś by miał ją do opylenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 20:30, s2nto napisał:

Czy ktoś wie gdzie mogę kupić ten tytuł

Ten tytuł możesz kupić w Empiku (widziałem u siebie w mieście więc powinno być w każdym)

Dnia 23.11.2005 o 20:30, s2nto napisał:

A może ktoś by miał
ją do opylenia :P

Poszukaj na allegro, tam można wszystko kupić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 21:09, Yasiu89 napisał:

> Czy ktoś wie gdzie mogę kupić ten tytuł
Ten tytuł możesz kupić w Empiku (widziałem u siebie w mieście więc powinno
być w każdym)
> A może ktoś by miał
> ją do opylenia :P
Poszukaj na allegro, tam można wszystko kupić ;-)

Tjaaa na allegro szukałem i tego tam nie ma!! :) A w jakiej cenie widzieliście w Empiku i jak myślicie dlaczego na stronie polskiego dystrybutora tej gry w ogóle nie ma http://polska.ea.com/ zawierzając informacjom serwisu www.gry-online.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 21:44, s2nto napisał:

A w jakiej cenie widzieliście w Empiku

Nie pamiętam ceny ale powinno być około 50-100 złotych

Dnia 23.11.2005 o 21:44, s2nto napisał:

i jak myślicie
dlaczego na stronie polskiego dystrybutora tej gry w ogóle nie ma

Tego nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 21:48, Yasiu89 napisał:

> A w jakiej cenie widzieliście w Empiku
Nie pamiętam ceny ale powinno być około 50-100 złotych

Super, mała rozbieżność cenowa - będe wiedizał z jakim nominałem podejść do empiku^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gwiazdkowy prezent zagfundowałem sobie AoX za 5 dych. Ciesze się z tego powodu niezmiernie jednak szkoda że nie ma graczy chcących zagrać MP tutaj wygrywa WC3 który ma więcej fanów ze względu na producenta jak i serie całą.

A ja wkraczam w świat Exigo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również zamówiłem pod choinkę Armies of Exigo ... Więc s2nto napewno spotkamy się w MP ... Powodzenia w świątecznej rozgrywce ...

Moim zdaniem Warcraft3 musi się schować... no, ale pewnośc uzyskam dopiero wtedy, kiedy znajdę Armies of Exigo pod choinką ...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 12:09, Cezarion napisał:

Ja również zamówiłem pod choinkę Armies of Exigo ... Więc s2nto napewno spotkamy się
w MP ... Powodzenia w świątecznej rozgrywce ...

Moim zdaniem Warcraft3 musi się schować... no, ale pewnośc uzyskam dopiero wtedy, kiedy znajdę
Armies of Exigo pod choinką ...

Wiesz jak trudno znaleźć kogoś do gry przez NET :/ ale super że się zgłosiłeś - będziemy mogli grać razem dzięki temu w tą gre. A Już teraz Ci polecam ściągnąc grubego patcha do AoX z ich oficjalnej strony - opatrzony nr 1.4b wnosi wiele poprawek między innymi poprawia kod gry dzięki czemu mniej się tnie przy dużych starciach :-)

pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też znajdę Armie pod choinką. Z grą po sieci rzeczywiscie może być problem. Armie miały tego pecha, ze wydało je EA, któe w tym samym czasie bylo zajęte promowanie BfME. Efekt jest taki, że BfME mialo super kampaniępromocyjną i w ogóle marketingowcy skakali wokól niego, a Armie cichutko i bez rozgłosu weszły na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się z Toba zgodzę s2nto ... Znalazłem na necie maskymalnie 3 osoby... Ale to nic... A wiadomo co jeszcze wnosi ten patchi ? Ściągnąłem wszystkie patche, jeszcze długo przed Wigilią ... :)

Pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 16:27, Cezarion napisał:

Tu się z Toba zgodzę s2nto ... Znalazłem na necie maskymalnie 3 osoby... Ale to nic...
A wiadomo co jeszcze wnosi ten patchi ? Ściągnąłem wszystkie patche, jeszcze długo przed Wigilią
... :)

Wystarczy jeden patch :) 1.04 a pozniej wchodzac na NETgames sciaga sie 1.04b ale to jest 10sec na moim 32kB/s łączu

Mamy jeszcze jedna osobe - namóiłem kumpla zeby tez kupił ten tytuł i możliwe że utworzymyy jakąś lige AoX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem AoX (seria Classic) już jakiś czas temu. Powiem szczerze, że kampania jest tam znacznie trudniejsza niż np. w AoE III - wybierając równorzędne poziomy trudności. Granie potyczki z komputerem na wybranej mapie jest jeszcze trudniejsze od samej kampanii, więc trzeba się nieźle napocić... ;)

Może kiedyś dołączę do Was na sieci i pogramy między sobą, bo IMHO w AoX trochę przegięli z AI komputera... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ai to nie jest jak szybko i fajnie komp buduje tylko jak dobrze udaje debila ;] Oznacza to ze komp powinien udawac, ze nie wie gdzie jestes(a przeciez wie) powinien nie znac twoich systemow obrony etc. Aktualnie tylko w Submarine Titans komputerek atakowal z kazdej strony po trochu a potem na raz z wielu i sporymi ilsociami jednostek. ST weldug mnie mialo najlepsze AI w rtsach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 17:11, s2nto napisał:

> ... :)
Wystarczy jeden patch :) 1.04 a pozniej wchodzac na NETgames sciaga sie 1.04b ale to jest 10sec
na moim 32kB/s łączu

Mamy jeszcze jedna osobe - namóiłem kumpla zeby tez kupił ten tytuł i możliwe że utworzymyy
jakąś lige AoX.


Ligę ? heh ... Może nawet klan... Zrobimy forum itp. heh ... Aktualnie jestem w kampanii Cesarstwa 4 misja (obrona Morgothu)

Pozdrawiam i życze Wesołych Świąt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 22:56, Lailonn napisał:

Ai to nie jest jak szybko i fajnie komp buduje tylko jak dobrze udaje debila ;] Oznacza to
ze komp powinien udawac, ze nie wie gdzie jestes(a przeciez wie) powinien nie znac twoich systemow
obrony etc. Aktualnie tylko w Submarine Titans komputerek atakowal z kazdej strony po trochu
a potem na raz z wielu i sporymi ilsociami jednostek. ST weldug mnie mialo najlepsze AI w rtsach
;]


No to ja polecam popykać w Warriors kings tam to dopiero jest AI a w dodatku to juz dopracowane AI na maxa. polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Ale mówimy o AI wroga, bo AI naszych(ale tylko w kwestii pathfindingu) jest żałosne. Przy czym mówię tu o podatwowym Warrior Kings, bo w dodatku rzeczywiście to naprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować