Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Armies of Exigo

128 postów w tym temacie

Znacie jakąś stronę o AOX z replay''ami ... itp. ? Mam nadzieje, że jest jakaś strona oprócz oficjalnej, tylko, że mam problem taką znaleźć ... :)


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronka była, nawet swietna. http://www.aoxlegacy.com/ Ale już nie działa. Twórcy napisali, że jest zbyt mało graczy, aby prowadzić tak rozbudowany serwis. Dla mnie gra bije na głowę wszystkie WarCrafty i StarCrafta. Jak to zawsze bywa, EA porzuciła genialny projekt, na rzecz przereklamowanej BFME. A firma tworząca AoX widać też za bardzo nie interesuje się tym. Teraz tworzą Warhammer: Mark of Cain. http://www.blackholegames.com/home.php
Jak ja bym chciał mieć lepszego kompa to poleciałbym do empiku po Exigo i grał z ludzmi na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma być stronka "AoX Tactics" ... Ale jak na nią wchodzę to pisze, że stronka wkrótce powstanie, ale szczerze w to wątpie ...

Przereklamowane ? Możliwe, ale to była świetna gra... Nie mogę się doczekać następnej części.

Mogliby wydać AoX w roku 2005r. (grudzień) napewno miałaby większy rozgłos ... Moim zdaniem zrobili błąd, że wydali AoX w tym samym czasie co B4ME ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 11:04, T34 napisał:

Zapodałem sobie dzisiaj EXIGO.
Klasyczna do bólu ale niezła.
Jedno jest pewne. Blizzard może uczyć się od BHE jak się robi filmy;)


filmy sa jedne z najlepszych jakie widzialem, ale to nie BHE je robi tylko wegierskie studio DIGIC, ostatnio robia tez filmy do WH: Mark of Chaos, kto widzial intro to wie o co chodzi.
poza tym wlascicielem tego studia jest tworca takich filmow jak cobra czy rambo :))) klimaciarze bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem to to u kumpla. Baaardzo fajna ta gra :). Szkoda, że trochę sie o niej zapomniało. Naprawdę daje radę. To taki jakby miks StarCrafta i WarCrafta z naprawdę fantastyczną oprawą. Szkoda, że mój komp tego cuda nie uciagnie, ale cóż na nowym będę w to napewno grał gdy już Gothic 3 mi się znudzi (o ile to w ogóle mozliwe :P). Dziwię się, że tak padł temat o grze. Może faktycznie juz się o niej zapomniało? Wielka szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko, ze chciałem sobie kupić tą grę (szczególnie teraz , kiedy jest tak tania), ale niestety PC juz nie ten, a RTS, który nie działa IDEALNIE płynnie w każdych warunkach (na miarę możliowści i poziomu optymalizacji kodu gry), to nie RTS tylko mordęka i utrapienie (IMO) ... dlatego póki co czekam na lepsze czasy mojego portfela ;-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 19:22, Dann napisał:

Ja powiem tylko, ze chciałem sobie kupić tą grę (szczególnie teraz , kiedy jest tak tania),
ale niestety PC juz nie ten, a RTS, który nie działa IDEALNIE płynnie w każdych warunkach
(na miarę możliowści i poziomu optymalizacji kodu gry), to nie RTS tylko mordęka i utrapienie
(IMO) ... dlatego póki co czekam na lepsze czasy mojego portfela ;-P.

ja moglbym ci ja odsprzedac za jakies 20-25 zl wiecej informacji na gg 3522654

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2006 o 19:25, Kamil1795 napisał:

ja moglbym ci ja odsprzedac za jakies 20-25 zl wiecej informacji na gg 3522654


Spoko, dzięki ale jak juz wcześniej napisałem, to nie koszt gry stanowi dla mnie problem tylko koszt modernizacji mojego zabytkowego PC-ta :-), abym mogł w komfortowych warunkach zagrać w tą grę.
Myślałem, ze może zaproponujesz jakąś promocyjną ofertę na G-force''a 7900 :P albo Radeona X800 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2006 o 19:43, Dann napisał:

Myślałem, ze może zaproponujesz jakąś promocyjną ofertę na G-force''a 7900 :P albo Radeona
X800 :-P

http://www.allegro.pl/search.php?string=Radeon+X800&search_type=1&exclude=&location_radio=1&selected_country=1&state=0 &city=&price_from=&price_to=&category=0&order=t&st=gtext&listing_sel=2&listing_interval=7


http://www.allegro.pl/search.php?string=Radeon+X800&search_type=1&exclude=&location_radio=1&selected_country=1&state=0 &city=&price_from=&price_to=&category=0&order=t&st=gtext&listing_sel=2&listing_interval=7
http://www.allegro.pl/search.php?string=GeForce+7900&buy=0&new=0&pay=0&search_type=1&location_radio=1&selected_country =1&order=t&st=gtext&listing_sel=2&listing_interval=7


ale polecam tez: http://allegro.pl/item141851416_msi_geforce_7600gs_256bit_256mb_128bit_agp_box.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2006 o 19:43, Dann napisał:

Myślałem, ze może zaproponujesz jakąś promocyjną ofertę na G-force''a 7900 :P albo Radeona
X800 :-P

ja bende zmienial karte graficzna na lepsza i stara moglbym sprzedac ale jak pisze w podpisie swietna to ona byla 3 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 19:50, Probos napisał:

Ta gra znajduje się w sklepie wirtus.pl,i kosztuje coś koło 30 zł ;D


Przeczytaj jeszcze raz posty zawarte na poprzedniej stronie.

Może jacyś chętni do gry MP w AoX?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z tą gierką i naprawdęnie wiem gdzie zwrócić się o pomoc jak nie do was. Otóż przeszedłem właśnie 4 misję w kampanii upadłych (tą z Ruanonem) i zaraz po ostatniej gadce obraz robi się ciemny a na górze i na dole pojawiają się poziome kreski, jak na koniec każdej misji, ale nie pojawia się napis ZWYCIĘSTWO. Sądzę, że to jakiś błąd gry i proszę o save od początku 5 misji kampanii upadłych. Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra naprawdę fajna, ale trudna jak cholercia. :)
Aby przejść którąś z pierwszych misji naprawdę trzeba się namęczyć, mówiąc o najłatwiejszym poziomie trudności.
Naprawdę spoko, ale zapomniana i niedoceniona gra.
:
Wirzcie lub nie:
PS: Dla tych, którzy lamentują nad rzekomo wysokimi wymaganiami mam miłą informację.
Wierzcie lub nie, ale na moim kompie (1Ghz, 256 ramu, GF2 32 mb XP Pro) gra chodzi, ba, mało tego wyciąga 35-40 fpsów musiałem zjechać na roździałkę 800x600 bo na wyższych troszkę jakby zbyt chrupało, ale teraz jest pełny git. Kumple od dawna powtarzają mi, że mam cudotwórczego kompa ale teraz sam w to nie wierzę, najpierw Far Cry chodzi płynnie na medium, a teraz to... Tak więc nie przejmujcie się wymaganiami, mogę być żywym przykładem. :)
Przecież ta gra w ogóle nie powinna sie u mnie uruchomić, a tu proszę.
Zapraszam do dykusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic dziwnego, ta gra jest b.dobrze zoptymalizowana, ladna grafika, wysoka rozdzielczosc i jednoczesnie plynnie i szybko,szkoda ze Black Hole nie udalo sie tak samo dopracowac Mark of Chaos.A co do poziomu trudnosci to jest dobry - misje sa wymagajace i trudne, na normalu czlowiek gra i czuje ze jest wyzwanie a nie tylko klika dla formalnosci zeby w koncu zobaczyc "Victory".Jedynym minusem albo plusem jak kto woli jest to ze pochlania mnostwo czasu, doszedlem do polowy kampanii upadlych i z braku czasu przestalem grac.a potem kupilem MoC i gram w niego. ale do AoX wroce niebawem bo to jak dla mnie najlepszy klasyczny RTS w realiach fantasy, Warcraft 3 to kit w porownaniu , pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 20:37, kombesista napisał:

Gra naprawdę fajna, ale trudna jak cholercia. :)
Aby przejść którąś z pierwszych misji naprawdę trzeba się namęczyć, mówiąc o najłatwiejszym
poziomie trudności.
Naprawdę spoko, ale zapomniana i niedoceniona gra.



Podzielam zdanie. Grałem na NAJŁATWIEJSZYM poziomie... no i nie dałem rady dojść do końca :(
Ale gierka przecudna! No i te ruchome portrety... klimacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 15:49, Fanagarth napisał:

Podzielam zdanie. Grałem na NAJŁATWIEJSZYM poziomie... no i nie dałem rady dojść do końca :(
Ale gierka przecudna! No i te ruchome portrety... klimacik.


Tak jest - klimacik pierwsza klasa, cut-scenki kiepskawe a granie ultrawciągające. Podchodząc do tego tytułu trzeba przyjąć na samym wstępie, że każdą z map będziemy zmuszeni powtórzyć minimalnie chociaż raz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 17:01, s2nto napisał:

Podchodząc
do tego tytułu trzeba przyjąć na samym wstępie, że każdą z map będziemy zmuszeni powtórzyć
minimalnie chociaż raz. :)


Taaaa. chyba z dwadzieścia :)
No chyba że jesteśmy maniakiem strategii, do których ja się napewno nie zaliczam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być naprawdę szybkim i doskonale znać menu budynków czy jednostek. W przeciwnym razie już po 3 - 4 minutach gry wpada do nas oddział przeciwnika i nie mamy się czym bronić. I co gorsza (o zgrozo!) taki schemat powtarza się co chwila. A na dodatek przydałoby się wyeksplorować trochę terenu. Tylko kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować