Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Armies of Exigo

128 postów w tym temacie

No właśnie próbuje rozwalic te osade ale wróg wydaje sie miec niezliczona armie i za kazdym razem jak wysyłam swoja armie do niego to zanim ta dojdzie to juz ma conajmniej z 5 zabitych, bo on cały czas wysyła swoje oddzały na moja baze. A u niego w bazie to cała horda tych orków tam siedzi i na dodatek maja jeszcze swinie jakies:P Ale spróbuje jeszcze raz i thx:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 19:14, Grzybek90 napisał:

cała horda tych orków tam siedzi i na dodatek maja jeszcze swinie jakies:P Ale spróbuje
jeszcze raz i thx:P

Chyba bawoły:D dzięki nim zwierzoludzie zwiększają limit jednostek.
Spróbuj wyszkolić oddział pikinierów(oczywiście na ogry, z którymi inne jednostki sobie nie radzą - pamiętaj o specjalnej zdolności), wojaków, łuczników, kilku mnichów(a może i trochę więcej niż kilku) i postaraj się jak najszybciej zniszczyć pierwszą wioskę. Fala przeciwników będzie szła nieprzerwanie, a zniszczenie pierwszej osady zmniejszy ją o połowę, więc postaraj się zrobić to jak najszybciej.

Możesz też w każdej chwili zmniejszyć poziom trudności, ale misję będziesz musiał zacząć od początku. Jeśli dalej będziesz miał poważne problemy to lepiej sobie grę odpuść:P będzie jeszcze trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawoły swinie co za różnica:P A gry nie odpuszcze bo mi sie podoba, bede twardy i przejde:P Spróboje jeszcze raz i tym razem przejde chodzbym mial kilka godzin siedziec:P Dzieki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tej gry przypadkiem nie robili no podobienstwo do warcrafta? Bo gralem w obydwie gry, i wydaję mi się, że są niemal indentyczne. Roznia sie klimatem i paroma innymi, mniej waznymi szczegolami. Czy wy tez macie takie wrazenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 21:15, Joannita napisał:

Ma ktoś kody to tego ?? Na google nie mogłem znaleźć, a jak wpisałem nawet po anglikańsku
to co strona to mnie do innej przenosiło.


Ty grasz na kodach ??? tak się nigdy nie nauczysz grac w RTSy !!!

Ja przeszedłem całą grę na "normalnym" choć czasem było ciężko ];->>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 12:03, burczynski napisał:

Czy tej gry przypadkiem nie robili no podobienstwo do warcrafta? Bo gralem w obydwie
gry, i wydaję mi się, że są niemal indentyczne. Roznia sie klimatem i paroma innymi,
mniej waznymi szczegolami. Czy wy tez macie takie wrazenie?


no cóż... nie da się ukryć wyraźnych inspiracji grami Blizzarda... ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 15:16, Teokrata napisał:

> Czy tej gry przypadkiem nie robili no podobienstwo do warcrafta? Bo gralem w obydwie

> gry, i wydaję mi się, że są niemal indentyczne. Roznia sie klimatem i paroma innymi,

> mniej waznymi szczegolami. Czy wy tez macie takie wrazenie?

no cóż... nie da się ukryć wyraźnych inspiracji grami Blizzarda... ;-PPP


No nie da, niestety ;-) Ale gierka ogólnie spoko. Choc nie ma tego czegos co by przyciagalo na dluzej. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całe Armies of Exigo 2 razy. Na Easy i na Medium. Są 3 kampanie po 12 misij. Jak by ktoś miał pytania to niech pisze GG 704584.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2008 o 09:51, burczynski napisał:

> no cóż... nie da się ukryć wyraźnych inspiracji grami Blizzarda... ;-PPP

No nie da, niestety ;-) Ale gierka ogólnie spoko. Choc nie ma tego czegos co by przyciagalo
na dluzej. ;-)


dokładnie tak... na dłużej przyciągają mnie tylko RTSy Relic''a i Blizzard''a ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 10:27, DaviD24 napisał:

Przeszedłem całe Armies of Exigo 2 razy. Na Easy i na Medium. Są 3 kampanie po 12 misij.
Jak by ktoś miał pytania to niech pisze GG 704584.


No to nam teraz tezę walnąłeś ;]

Teokrata:

Dnia 21.07.2008 o 10:27, DaviD24 napisał:

dokładnie tak... na dłużej przyciągają mnie tylko RTSy Relic''a i Blizzard''a ;-)))


Armies of Exigo nie przyciąga, ale cóż sie spodziewać ;-] Osobiście gry Blizzarda i Relica zbytnio mi się nie podobają. Nie te klimaty, niestety. Wolę RTS''y typu Age of Empires bądź Empire Earth. Ale jak to się mawia, o gustach sie nie dyskutuje. ;]

Prawda że Armies of Exigo ma fajny filmik na początku? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2008 o 19:10, burczynski napisał:

Prawda że Armies of Exigo ma fajny filmik na początku? ;-)


no baa, jest genialny, dam Ci linka ale to i tak nie to samo obejżeć go w dobrej jakości na całym monitorze.
http://youtube.com/watch?v=Nlv_ipbjfvw

Ale w AoE wszystkie filmiki są świetne choć ta gra ma już troszkę lat. Tą gre opłaca się przejść nawet tylko po to aby obejżeć te genialne filmiki. Ja niestety całej nie przeszedłem, doszedłem gdzieś do 9 misji przeklętych, czy tam nieumarłych. Ale filmiki widziałem wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 19:26, Grizzly. napisał:


> Prawda że Armies of Exigo ma fajny filmik na początku? ;-)

no baa, jest genialny, dam Ci linka ale to i tak nie to samo obejżeć go w dobrej jakości
na całym monitorze.
http://youtube.com/watch?v=Nlv_ipbjfvw


Te wojska oczekujęca na atak ze strony okropnych stworzeń - piękne ;-) Poza tym, świetnie zrobili efekt lecącej strzały + ta muzyka. efekt? Powalający. ;-)

Dnia 21.07.2008 o 19:26, Grizzly. napisał:

Ale w AoE wszystkie filmiki są świetne choć ta gra ma już troszkę lat. Tą gre opłaca
się przejść nawet tylko po to aby obejżeć te genialne filmiki. Ja niestety całej nie
przeszedłem, doszedłem gdzieś do 9 misji przeklętych, czy tam nieumarłych. Ale filmiki
widziałem wszystkie.


Tak AoE też ma swietne filmiki. ;-) Ale przesidziłeś troszeczkę z tym przejsciem gry po to by obejrzec filmiki. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co wypróbowałem tę grę. Warcraft 3 ma wiele wspólnego, ale to nic dziwnego, bo tę grę stworzyli fani W3. I po 4 latach grania w Warcrafta 3 Armies of Exigo wydaje mi się świetna. Jest bardziej realna poprzez większą liczbę jednostek i mniej plastusiową grafikę oraz ma równie ciekawą a nawet trochę lepszą kampanię, a te (ja to napisał Burczyński) mniej istotne szczegóły są badzo istotne, gdyż każda strategia ma swój odpowiednik w starszych wersjach i różni się tylko tymi szczegółami =) .
Styl gry jest bardziej dynamiczny. Bardziej jak w starcrafcie. Aż chce się spędzać godziny na multiku;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jest jakiś sposób na odzyskanie CD-key''a? Po ładnych paru latach sięgnąłem po tę gierkę ale w pudełku nie ma instrukcji. Gdzieś posiałem. Wydaje mi się, że była rejestrowana. Jest jakaś szansa, czy mam wywalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AoE z CD-Action. Trochę już w nią gram ale jak dotąd mi się nie znudziłą i według mnie jest conajmniej na poziomi W3, choć jest o wiele mniej popularna.
PS. jakimi rasami gracie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 17:39, Pheon1ity napisał:

Ja mam AoE z CD-Action. Trochę już w nią gram ale jak dotąd mi się nie znudziłą i według
mnie jest conajmniej na poziomi W3, choć jest o wiele mniej popularna.
PS. jakimi rasami gracie ???

AoE jest właśnie odpowiednikiem W3, tylko, że podrasowanym o m.in podziemia.
Musze swoją płytkę poszukać, jak ludzie siedzą na multi to chętnie wrócę, choć wątpię. Grają Polacy, paru Czechów i kilka osób bodajże z Bałkanów ;]
Co do rasy to byle nie Imperium ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was użytkownicy forum Gram.pl. Przepraszam za "odkopanie tematu" sprzed 1,5 roku, lecz chciałbym uzyskać pomoc. Czy ktoś kto przeszedł Armies of Exigo użyczyłby save z końcówki misji 12 kampanii zwierzoludzi? Chciałbym prosić o save''a, gdyż nie mogę na razie poradzić sobie z misją 11, a chciałbym bardzo zobaczyć końcówkę kampanii (jak wyglądają końcowe filmy z kampanii, o ile takowe istnieją). Czy uzyskałbym pomoc w tej sprawie? Pozdrawia was HaKeReX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować