Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl - Gothic III i Fable w super cenie!

58 postów w tym temacie

gram.pl

W sklepie gram.pl trwa wielka Noworoczna Promocja, w której - dzięki Wirtualnym Pieniądzom - macie okazję zdobyć wiele tytułów w niewiarygodnie niskich cenach. Tylko do 21 stycznia - Gothic III już od 74,90 PLN (z oszczędnością 55 PLN) i Fable: Zapomniane opowieści już od 49,90 (z oszczędnością 50 PLN).

Przeczytaj cały tekst "Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl - Gothic III i Fable w super cenie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świnie rządzą jak zwykle :D:D:D:D ale co to za 2 w 1 :D:D:D ja chcę 1 świnie na 1 promocje :D bo mi do kolekcji nie pasuje <lol> , CDP może na koniec zróbcie galerię "chlewu" bo ktoś miał świetny pomysł ....... :]]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee... Ja chcę świnię z Gothica!!! :(

Ale i tak te prezentują się nieźle, choć sam oczekiwałem na typowo gothicową świnię... zawiedziony jestem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto zobaczył te świnie zna już na dobrą sprawę całe fable... W tej grze nie ma na dobrą sprawę nic więcej. Można się najwyżej nią zdenerwować.

Co do Gothic 3... jak nie przepadał za Gothic 1 to gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monastor - mylisz się, w Fable jest całą masa innych rzeczy, tylko trzeba się troszkę wysilić, żeby wszystkie smaczki odnaleźć i sprawdzić (a za jednym przejściem ciężko to w sumie zrobić). Osobiście - Fable już mam, a na Gothic III się nie skuszę (nie ciągnie mnie do tej gry, po naczytaniu się o stopniu jej zabugowania i bezsensowności chwilami)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świnka znowu "wymiata" :D:D A na promocje sie nie skusze bo gothic jakos nie przypadl m do gustu a fable juz mam w EK.

Popieram Tomo_Rufus - koniecznie na koniec promocji cala "galeria chlewu" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować