Zaloguj się, aby obserwować  
Michael1v5

Call of Duty United Offensive - Temat Ogólny

76 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2007 o 09:09, xczar0 napisał:

Ale przez neta jest najlepszy United bo tam to jest jakies taki zyciowe


Bardziej odzwierciedla prawdziwa wojne. Np server na 64 osoby, mapy typu mp_foy, kcharkow itd (tylko te wielkie), hmm cudo, naprawde gra sie inaczej, może nawet fajniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam taki problem jak gram w Call of Duty united offensive to nie moge gry minimalizowanie tak abym np mogl wejsc do neta zobaczyc kto do mnie pisze na gg.... Klikam na klawisz ze znaczkiem Windows-a pokazuje sie start lecz gra jest dalej w tle dusze opera itd. to to sie wlacza lecz nie moge tego "zobaczyc" w sensie gra sie nie minimalizuje.... :/ Da sie temu jakos zaradzic?


P.S. Alt+Tab, pokaż pulpit itp..tez nie chodza w grze. :/ moze trzeba cos w opcjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2007 o 11:08, skrzacik0 napisał:

P.S. Alt+Tab, pokaż pulpit itp..tez nie chodza w grze. :/ moze trzeba cos w opcjach?

O ile pamiętam w żadnej części serii do tej pory nie dało się minimalizować gry...
Zresztą, po kiego, u diabła? Przerywasz sobie grę, tylko po to by zobaczyć kto napisał coś na gg? Trochę bez sensu,ale to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 11:08, skrzacik0 napisał:

Witam! Mam taki problem jak gram w Call of Duty united offensive to nie moge gry minimalizowanie
tak abym np mogl wejsc do neta zobaczyc kto do mnie pisze na gg.... Klikam na klawisz ze znaczkiem
Windows-a pokazuje sie start lecz gra jest dalej w tle dusze opera itd. to to sie wlacza lecz
nie moge tego "zobaczyc" w sensie gra sie nie minimalizuje.... :/ Da sie temu jakos zaradzic?


P.S. Alt+Tab, pokaż pulpit itp..tez nie chodza w grze. :/ moze trzeba cos w opcjach?



No, Darkstar181 ma w zupełności racje. Żaden COD się nie minimalizuje, a żeby z kimś podczas gry najlepsze jest xfire. Ale i tak lepiej jest skupić się na rozgrywce niż gadać przez zamulające kompa gadu-gadu:P pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 19:07, skrzacik0 napisał:

ta tylko ten problem ze ja jak chce zadzwonic do kogos na skype to sie nie da :/ No nic zadnych
programów ani nic??


Istnieje pewien minimizer do cod uo, jeśli coś takiego chcesz napisz na xfire: michael1v6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Może i odżwieże temacik lecz pamiętacie moje ostatnie posty o prośbę minimalizacji COD-a? Otóż odkryłem jak to można robić :) Trzeba wejść w menadżer zadań (CTRL+ALT+DELATE) i tam zaznaczyc COD-a prawym (od myszki) kliknąć na nim i potem kliknąć na minimalizuj :) No to tyle jakby ktoś miał problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo ściągnąć minimalizer... Zajmuje 256KB, a zabawa z nim jest nikła :D. Tak, w ogóle nadal gram w klanie, ale na patch 1.41, zapraszam na stronkę naszej ekipy: www.doaclan.dbv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, UO, bardzo fajna gra, w niej poznałem masę ciekawych ludzi, no ale przyznam się że częściej gram w COD2;), ale jak już w UO to wersja 1.51. Ostatnio myślałem że gra i jej społeczność umiera no ale widzę że gra w UO jednak sporo osób (ale klanowy server świeci pustkami, zapraszam na niego, tam możemy się spotkać, serwer w wersji 1.51
38.113.164.29:28960 ).
A co do minimizera, je prosty, jeden mały skrót i już jesteś na pulpicie i nie trzeba bawić się z CTRL + ALT + DELETE:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem w Call of Duty 1 i gra bez problemu chodziła, jednak po ponownym zainstalowaniu i po włączeniu gry nie ma dzwięku, a na każdej mapie brakuje części tekstur (szare pola zamiast ścian, drogi itp.).
Gierka orginalna, mam zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej + directx 9.0c. Grę instalowałem 3 razy i za każdym razem dzieje się to samo:/ Może ktoś miał kiedyś podobny problem i wie jak temu zaradzić??
Konfiguracja mojego komputera to:
Athlon 3000+ (2 ghz), 512 MB RAM, Radeon 9600.
Może ktoś miał kiedyś podobny problem i wie jak temu zaradzić??

Tu link do screena http://www.bankfotek.pl/view/53087

20080327173338

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hmmm mozesz wlasnie spróbować zainstalować starsze stery, nie wiem...
Popróbuj pobawić się z opcjami video gry. Może problem leży w winie, nie masz jakimś cudem visty?:P A czy winnych grach nie masz takich problemów? Sprobuj także zainstalować stery i DX od nowa, czyszcząc wszystko idealnie, np DC CLEANER (chyba dobrze napisalem nazwę programu).

Ryciu... Takiego modu nie widziałem nigdy a troche lat grałem w UO, poszukaj, po prostu Google IT:P pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz przeszedłem na CoD2, bo w United Offensive byłem pro-Mój best wynik 102 fragi/7 deadów.
W sumie seria CoD może się pochwalić bardzo strawnym trybem multi. Jest nie tylko grywalny ale można się przy nim dobrze bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja częściej gram już w cod''2 i 4. No ale nawet poczciwemu UO dam swoje 5min na tydzień:) Multi w coda''ch jest super, nie ma co narzekać, że jest jakiś taki ''normalny''...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , powiecie mi jak dołączyć do jakiegos klanu i czy możecie też dacie jakieś serwery Call Of Duty dla początkujących , bo dopiero zacząłem właśnie grać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować