Zaloguj się, aby obserwować  
grzesio2000

Colin McRae Rally 2005

10 postów w tym temacie

Pewnie ktoś zapomniał spakować...Takie rzeczy się zdarzają.Najlepiej wyślij maila do CD-Projektu lub zadzwoń do nich...Chociaż prawdopodobieństwo otrzymania nowej karty z wpln jest mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, ulepszyłem kompa i gra sie popsula tzn. wszystko jest szybciej. Gdy włączyłem za pierwszym razem nawet film w menu byl w przyspieszonym tempie ale wziałem grae na maksa i było ok. No to wziąłem sie za jazde... Wszystko dzieje sie z 10 x szybciej;/
Moj sprzęt to AMD Athlon 3600 Dual-Core, 1 GB ram (ddr2) geforce 6600 td.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem i nie potrafię go rozwiązać =/ po uruchomieniu kompa, chodzi mi po prostu za szybko aby cokolwiek dało się zrobić... jeszcze zanim kompa uruchomiłem ponownie chodził mi poprawnie!!!

Nie wiem co zrobić... pomocy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 14:35, Glacel napisał:

Mam ten sam problem i nie potrafię go rozwiązać =/ po uruchomieniu kompa, chodzi mi po prostu
za szybko aby cokolwiek dało się zrobić... jeszcze zanim kompa uruchomiłem ponownie chodził
mi poprawnie!!!

Nie wiem co zrobić... pomocy!!!!!!!!!

Pierwszy raz jestem w tym temacie, ale chyba mogę zaradzić. Mam Cmr 2005 od dawna, i nową kartę grafiki i pamięć Ram od kilku dni, dałem max. ustawienia i jest dobrze, ale ty spróbuj zmniejszyć detale grafiki w opcjach zaawansowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować