Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

Witam Drogich Gramowiczów,

Mam przyjemność zaprosić Was do sieci gramIRC na krótką pogawędke o .. wszystkim i o niczym. A co!

Do sieci zalogować możecie się na dwa sposoby. Ten pierwszy, łatwiejszy to zainstalowanie najnowszej Javy i kliknięcie na linka:

http://irc.gram.pl/

O sposobie drugim poczytać możecie tu:

http://gram.pl/pomoc_IRC

Jako, że gramIRC udostępniamy Wam w wersji beta czekamy w tym wątku na zgłoszenia zauważonych bugów, Wasze propozycje, uwagi, krytykę, POCHWAŁY. :)

W przypadku jakichkolwiek problemów z zalogowaniem się do sieci gramIRC fakt ten zgłoście Pawełkowi "Vilmarowi" Sypkowi (irc@gram.pl). Vil bardzo chętnie Wam pomoże.

W tym wątku także postaramy się rozwiać Wasze wątpliwości dotyczące działania gramIRC.

Miłej, bezlagowej i bezpadowej zabawy życzę Wam i.. sobie. A co!

Pozdrawiam,

Justyna

[aktualizacja 05/03/2007 - Vilmar] gramIRC w momencie oficjalnego wejścia w skład pakietu usług gram.pl opuścił fazę beta i traktowany jest od teraz jako wersja finalna. Nie znaczy to jednak, że nie będziemy wprowadzać nowych ciekawych bajerów do usługi ani że ŻADNE błędy już nigdy nie wystąpią, ale wierzymy, że udało nam się ograniczyć ich ilość do minimum. W związku z tym fragment: "(...) czekamy w tym wątku na zgłoszenia zauważonych bugów, Wasze propozycje, uwagi, krytykę, POCHWAŁY." z powyższego tekstu wciąż jest jak najbardziej aktualny, tak samo jak adres e-mail, na który należy zgłaszać wszelkie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwała Wam :) .

A co, ja się tam znalazłem już parę dni temu na zaproszenie pewnej Miłej Osóbki XD .

BTW: Proponuję dorzucić do posta info o Statystykach IRCowych.

Nie będę smęcił po raz n-ty o Stroblony i resztę upgrade''ów, licząc, że niedługo również nadejdą :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 18:27, ko?nik napisał:

A mi pisze, że nieprawidłowy nick/hasło i się rozłącza. Dlaczego!


Korzystasz z adresu irc.gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować