Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2007 o 12:44, EdenLord napisał:

Może nie będziesz pisał trzech postów pod rząd, jak się robi srceeny, bo ja tam nei za bardzo
w tych sprawach.


Popatrz te trzy postu są zrobione w tym samym czasie. Ja też niedawno tak miałem, że było trzy razu. A screeny robi się następująco:
1. Znajdujesz to co chcesz zescreenować;
2. Naciskasz na klawisz "Print Screen Sys Rq";
3. Włączasz jakiś edytor obrazu np. Paint;
4. Klikasz na wklej w Edytuj;
5. Ucinasz to co nie potrzebne, zapisujesz i wysyłasz na ten temat jako obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wyswietla sie ikonka gram.pl oraz ta ze jestem zalogowany (pokazjue sie tylko nick i awatar bez obramowania) oraz za kazdym razem instaluje jave. O co chodzi ? czy ktoś mógłby mi pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 18:14, Outlander-pro napisał:

nie wyswietla sie ikonka gram.pl oraz ta ze jestem zalogowany (pokazjue sie tylko nick i awatar
bez obramowania) oraz za kazdym razem instaluje jave. O co chodzi ? czy ktoś mógłby mi pomóc
?


Proszęo pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 18:14, Outlander-pro napisał:

nie wyswietla sie ikonka gram.pl oraz ta ze jestem zalogowany (pokazjue sie tylko nick i awatar
bez obramowania)


A to mam to samo również i na graszu. Zdarza się :) Ctrl+F5 i powinno się poprawić.

>oraz za kazdym razem instaluje jave. O co chodzi ? czy ktoś mógłby mi pomóc


Co do javy nie wiem, może masz starą wersję? A może źle odczytujesz komunikat? Bo tam się zawsze wyświetla okno i musisz zaakceptować certyfikat, inaczej się nie da, bo na razie certyfikat jest wygenerowany przeze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2007 o 13:50, michal19 napisał:


>oraz za kazdym razem instaluje jave. O co chodzi ? czy ktoś mógłby mi pomóc


Co do javy nie wiem, może masz starą wersję? A może źle odczytujesz komunikat? Bo tam się zawsze
wyświetla okno i musisz zaakceptować certyfikat, inaczej się nie da, bo na razie certyfikat
jest wygenerowany przeze mnie.


Dzieki ctrl+F5 pomogło :)
Ale pozostraje sprawa javy. Jak klikam na GramIrc to mi sie wyswietla komunikat ze musze zainstalowac nowa wersje javy. Istaluje ale pod koniec instalacji pokazuje sie ERROR 1722.
Wchodze jeszcze raz na irc i znowu komunikat o javie ze musze zainstalwoac. Klikam i wyswietla ja sie dwie opcje: napraw program lub usuń. Bioręnapraw niby sięinstaluje jeszcze raz ale nic sie nie dzieje. Klikam usun to potem trxzzeba resa kompa dac, więc dalem a potem znowu net właczylem, znowu na irc wszedlem i znowu zainstalowalem i znowu error 1722 sięwyświetlił.
Czy ktoś wie o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odinstalowaćjavę, a potem pobrać ze strony suna tą pełną instalkę (tak z 60MB) a nie tą sieciową, co pobiera pliki na bieżąco. I z niej spróbuj zainstalować. Potrzebujesz javy conajmniej 1.5, nie musisz koniecznie ściągać aż wersji szóstej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A rządy niektórych halfów normalnie nie dają spokoju! Kopią, kopią, kopią, banują, kopią. Kopią często z byle powodu i jest to największy problem irc.gram.pl- niesprawiedliwe halfy. Niektóre osoby mogą być mocno urażone.
2 sprawa: a czemu nie otwieranie kanałów przez zwykłych userów? Podstawa każdego liczącego się IRCa...
Oczywiście jesli ma być widoczny po komendzie /list- trzeba go zarejestrować. Wtedy też opa dostaje się na czas wejścia na kanał, a po zarejestrowaniu kanału można już tylko dać opa lub halfa chętnemu. ;)
...Tak powinno być. Nasze rozmowy czasem nie mieszczą się na #gram.pl. A jak ktoś chce pogadać Z WIĘKSZĄ liczbą osób, a na kanale #gram.pl jest rozmowa o np.Sejmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 07:25, Varras napisał:

A rządy niektórych halfów normalnie nie dają spokoju! Kopią, kopią, kopią, banują, kopią. Kopią
często z byle powodu i jest to największy problem irc.gram.pl- niesprawiedliwe halfy. Niektóre
osoby mogą być mocno urażone.

Zgadzam się całkowicie. Precz z porzeczkowym reżimem!

Dnia 27.03.2007 o 07:25, Varras napisał:

2 sprawa: a czemu nie otwieranie kanałów przez zwykłych userów? Podstawa każdego liczącego
się IRCa...
Oczywiście jesli ma być widoczny po komendzie /list- trzeba go zarejestrować. Wtedy też opa
dostaje się na czas wejścia na kanał, a po zarejestrowaniu kanału można już tylko dać opa lub
halfa chętnemu. ;)
...Tak powinno być. Nasze rozmowy czasem nie mieszczą się na #gram.pl. A jak ktoś chce pogadać
Z WIĘKSZĄ liczbą osób, a na kanale #gram.pl jest rozmowa o np.Sejmie?


A tu się nie zgadzam... Wiesz jaki by powstał chaos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 18:40, Ildrian napisał:

Mam problem jak wejśc na gramIRC - a. Czekam, czekam, nic. Mam Operę.


Sypnie ktoś linkiem z Javą? Którą wersję trzeba mieć, by ta strona się w końcu załadowała. Czekam i nic... Ani razu nie byłem na graIRCu... proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 17:52, Baal Namib napisał:

Chciałbym z wami na Irc''u pogadać. Poznać nowych ludzi itp. Ale nie mogę się tam dostać. Co
zrobić ?


Spróbuj Panel Sterowania -> Java --> zakładka Advanced, otwórz drzewko Security, i zaznacz wszystkie checkboxy, poza "use TLS". Mam nadzieje że pomoże. Jesli pojawi się inny błąd niż ten co dałeś na sceenie to się nim podziel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wyszukaj na kompie pliku "javacpl.exe" - to jest plik odpalający graficzną konfiguravję Javy. Dokładnie odpala to samo co ikonka java z panelu(panela?) sterowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować