Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2007 o 13:19, Jane95 napisał:

Kto mi pomoże? Gramirc mi nie działa! Kiedy go włączam pokazuje mi się tylko te szare okienko.
Co zrobić?

Po pierwsze zainstaluj jave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 13:19, Jane95 napisał:

Kto mi pomoże? Gramirc mi nie działa! Kiedy go włączam pokazuje mi się tylko te szare okienko.
Co zrobić?


Zainstaluj najnowszą Javę w wersji 5 lub 6. A pobierzesz ją z tego linku:

www.java.com/pl/download/index.jsp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się troszeczkę wkurze, chciałem pierwszy raz wejść na Irca, a tu szare tło z takim napisem "Invalid Bytecode" Ktoś wie o co chodzi ? Jave mam najnowszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i jestem n00bem czy czymś w tym rodzaju, ale jakiej komendy mam użyć, żeby tekst u danej osoby wyświetlił się na czerwono (bezpośredni zwrot)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musi zostac wprowadzony pelen nick osoby do ktorej sie zwracasz. Czyli np do mnie, wpisujesz Pol i wciskasz TAB. Do powiedzmy Magwisienki, wpisujesz Mag i wciskasz TAB. I tak do kazdego. Najprostszy i najszybszy sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 13:15, PolishWerewolf napisał:

Musi zostac wprowadzony pelen nick osoby do ktorej sie zwracasz. Czyli np do mnie, wpisujesz
Pol i wciskasz TAB. Do powiedzmy Magwisienki, wpisujesz Mag i wciskasz TAB. I tak do kazdego.
Najprostszy i najszybszy sposob.

I to wszystko? Bez używania żadnych komend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiej przeglądarki używacie do IRC? Ja mam Firefoxa i za Chiny Ludowe nie chce mi się włączyć ;/ Wyskakuje tylko takie coś jak na obrazku niżej i nic więcej... Javę mam zainstalowaną.

20070812214614

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 21:46, Lesz3yk napisał:

Jakiej przeglądarki używacie do IRC? Ja mam Firefoxa i za Chiny Ludowe nie chce mi się włączyć
;/ Wyskakuje tylko takie coś jak na obrazku niżej i nic więcej... Javę mam zainstalowaną.


Ja też mam Firefoxa ale nigdy takiego problemu nie miałem... Może to nie ta java ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 18:35, ROBAT napisał:

> Jakiej przeglądarki używacie do IRC? Ja mam Firefoxa i za Chiny Ludowe nie chce mi się
włączyć
> ;/ Wyskakuje tylko takie coś jak na obrazku niżej i nic więcej... Javę mam zainstalowaną.


Ja też mam Firefoxa ale nigdy takiego problemu nie miałem... Może to nie ta java ?



Już działa :) Zagadałem na IRC (przez IE) i okazało się, że aplety JAVA są do niczego :) Ściągnąłem ChatZilla i po kilku instrukcjach ze strony innych gramowiczów wszystko jest już w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie po moich wakacjach, które się już niestety skończyły. Wprawdzie widzę że załatwiłeś sobie innego klienta, ale dodam tylko że ten wyjątek wyskakuje z reguły w przypadku złej (starej) wersji javy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam zainstalowaną JAVE gdzieś tu ja sciagnąłem i mam tylko szare tło i taki komunikat
O i jeszcze nawet nie moge jak pisze posta dać pogrubienia, kursywy i podkreślenia. Czy to też jest związane z Javą???

20070820121632

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z IRCem jest w porządku. Musisz tylko zaakceptować certyfikat zrobiony przeze mnie, czyli kliknąć tak :)

A co do pogrubienia itp, to absolutnie nic z javą, raczej jeśli już to może javascriptem, choć to zupełnie co innego :) Generalnie z takimi rzeczami jest oddzielny wątek z pomocą techniczną dla tego forum, niestety w chwili obecnej tak mi zamula internet, że nie mogę tego dla ciebie poszukać i ci dać linka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 13:26, michal19 napisał:

Z IRCem jest w porządku. Musisz tylko zaakceptować certyfikat zrobiony przeze mnie, czyli kliknąć
tak :)

No dalem YES i mi pokazało tylko szare tlo a w lewym-dolnym rogu (tam gdzie pisze zawsze np.trwa otwieranie strony sieci web) pisze LOADING JAVA APLET FAILED...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 21:46, Lesz3yk napisał:

Jakiej przeglądarki używacie do IRC? Ja mam Firefoxa i za Chiny Ludowe nie chce mi się włączyć
;/ Wyskakuje tylko takie coś jak na obrazku niżej i nic więcej... Javę mam zainstalowaną.


Miałem podobny problem, ale po reinstalacji przeglądarki, gry wszedłem na IRC wyskoczyła informacja dot. pobrania wtyczki Java - pobrałem i IRC zaczął działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować