Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2007 o 20:30, Skarpeta5 napisał:

Mam problem, nie mogę wejść w IRC''u do żadnego kanału, nawet za pomocą loguj kanał, proszę
o pomoc, za pomoc z góry THX


Masz bana na ircu więc nie wejdziesz, proste :-)
Nie uważałes na słowa, więc ciesz się, że tylko na ircu. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 20:34, Mistic napisał:

> Mam problem, nie mogę wejść w IRC''u do żadnego kanału, nawet za pomocą loguj kanał, proszę

> o pomoc, za pomoc z góry THX

Masz bana na ircu więc nie wejdziesz, proste :-)
Nie uważałes na słowa, więc ciesz się, że tylko na ircu. ^^

Ja i ban, to jak kaszlak z silnikiem 95 oktanowym, który jedzie na 100 oktanowym paliwie i się nie psuje silnik, czyli
to jest niemożliwe, bo jakoś wcześniej mnie nie wywalono, tylko wyszedłem grzecznie.

To nie jest odpowiedź:
Jeśli to wam by coś pomogło w pomaganiu mi to proszę:

"[20:30] Łączenie...
[20:30] Logowanie...
[20:30] -irc.gram.pl- *** Wyszukiwanie nazwy hosta...
[20:30] -irc.gram.pl- *** Znaleziono nazwę hosta
[20:30] -irc.gram.pl- *** Zostałeś rozpoznany jako skarpeta878@wp.pl
[20:30] -irc.gram.pl- *** Połączony bezpiecznie przez TLSv1 RC4-MD5-128
[20:30] Witaj w sieci IRC GramIRC, Skarpeta5
[20:30] Twój host to irc.gram.pl[0.0.0.0/6667], obecna wersja hybrid-7.2.2
[20:30] Ten serwer został utworzony Aug 30 2007 at 13:36:09
[20:30] irc.gram.pl hybrid-7.2.2 DGabcdfgiklnorsuwxyz biklmnopstveIh bkloveIh
[20:30] CALLERID CASEMAPPING=rfc1459 DEAF=D KICKLEN=160 MODES=4 NICKLEN=30 PREFIX=(ohv)@%+ STATUSMSG=@%+ TOPICLEN=390 NETWORK=GramIRC MAXLIST=beI:25 MAXTARGETS=4 CHANTYPES=# są obsługiwane przez ten serwer
[20:30] CHANLIMIT=#:15 CHANNELLEN=50 EXCEPTS=e INVEX=I CHANMODES=eIb,k,l,imnpst AWAYLEN=160 KNOCK ELIST=CMNTU SAFELIST są obsługiwane przez ten serwer
[20:30] 00AAAAAAS Twój unikalny ID
[20:30] Jest 5 użytkowników i 20 niewidzialnych na 2 serwerach
[20:30] 7 aktywnych IRC Operatorów
[20:30] 14 - liczba utworzonych kanałów
[20:30] Mam 18 połączonych klientów, serwerów: 1
[20:30] Liczba lokalnych użytkowników: 18 Rekord: 18
[20:30] Liczba globalnych użytkowników: 25 Rekord: 25
[20:30] Najwyższa liczba połączeń: 19 (18 klientów) (19 od startu serwera)
[20:30] - irc.gram.pl Wiadomość dnia -
[20:30] -
[20:30] - +\o/ \o\ <o> /o\ <o> /o/ \o/ \o\ <o> /o\ <o> /o/ +
[20:30] - + +
[20:30] - + Witamy w sieci gramIRC +
[20:30] - + +
[20:30] - + Nasze najważniejsze kanały: +
[20:30] - + 1. #gram.pl +
[20:30] - + +
[20:30] - + Aby wejść na któryś z nich, wpisz: +
[20:30] - + /join #kanał +
[20:30] - + +
[20:30] - + Aby zobaczyć pełną listę kanałów, wpisz: +
[20:30] - + /list +
[20:30] - + lub kliknij na przycisk "kanały" +
[20:30] - + +
[20:30] - +\o/ \o\ <o> /o\ <o> /o/ \o/ \o\ <o> /o\ <o> /o/ +
[20:30] -
[20:30] Koniec komendy /MOTD.
[20:30] *** Tryb zmieniony na i
[20:30] *** Twój nick to teraz Skarpeta5[Skarpeta]
[20:30] #gram.pl Nie można wejść na kanał (+b)
[20:30] Kanał Użytkownicy Temat
[20:30] Koniec /LIST"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 20:43, Skarpeta5 napisał:

[20:30] #gram.pl Nie można wejść na kanał (+b)


+b to ban.
Nikt Cię nie musiał wyrzucać z kanału, bo kick to nie to samo co ban, którego mogłeś dostać nawet jak Cię nie było a ktoś logi przeglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że Cię nie wywalono od razu, znaczy tyle, że nikogo kto to mógł zrobić nie było ;]

-->| Skarpeta5[Skarpeta] (Skarpeta5@gra.z.gram.pl) has joined #gram.pl
=-= Mode #gram.pl +b *!Skarpeta5@* by ChanServ
=-= Skarpeta5[Skarpeta] was booted from #gram.pl by ChanServ (kompletny brak kultury)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 20:46, Adham napisał:

> [20:30] #gram.pl Nie można wejść na kanał (+b)

+b to ban.
Nikt Cię nie musiał wyrzucać z kanału, bo kick to nie to samo co ban, którego mogłeś dostać
nawet jak Cię nie było a ktoś logi przeglądał.

Kurcze, no szkoda, a przecież nie klnełem i uważałem na to co robiłem! ;[[[[:((((:[[[[;(((((.
To już nie kminię systemu regulaminu irc''a :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 20:49, PolishWerewolf napisał:

To, że Cię nie wywalono od razu, znaczy tyle, że nikogo kto to mógł zrobić nie było ;]

-->| Skarpeta5[Skarpeta] (Skarpeta5@gra.z.gram.pl) has joined #gram.pl
=-= Mode #gram.pl +b *!Skarpeta5@* by ChanServ
=-= Skarpeta5[Skarpeta] was booted from #gram.pl by ChanServ (kompletny brak kultury)

Ja i brak kultury? Ja się broniłem przed użytkownikiem mikolajeczek, a nie mogłem mu gdzie indziej napisać niż na publiznej rozmuwce kanału, bo nie podał mi nr. gg., a priv ma wyłączone :/, ahhhh, gdyby mógł to jakoś naprawić, lub ob pokutować to by było fajnie! ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 22:39, Nyggas napisał:

A ja mam takie coś...


Nie wiem o co Kaman ;/ Bo oprócz tego mam jeszcze takie coś...i nic się nie ładuje :(


20071001224554

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjątek taki wyskakuje jak masz nieodpowiednią wersję javy. Nie wiem skąd jest taki pasek ładowania, nie widziałem nigdy czegoś takiego, spróbuj pobrać jave 5.0/6.0 ze strony suna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 10:59, michal19 napisał:

Wyjątek taki wyskakuje jak masz nieodpowiednią wersję javy. Nie wiem skąd jest taki pasek ładowania,
nie widziałem nigdy czegoś takiego, spróbuj pobrać jave 5.0/6.0 ze strony suna.

Witam... w sumie zastanawiaj się dlaczego teraz dopiero zgłaszam tutaj tą prośbę, jednak lepiej późno, niż wcale. :P Mam pytanie... Czy istnieje możliwość dodania opcji dawania i zabierania halfopa z panelu co wyskakuje po kliknięciu prawym przyciskiem myszki na ksywce? U mnie na #mafii taka opcja by się bardzo przydała, bo zawsze muszę specjalnie komendę wpisywać, a moja pamięć do komend jest bardzo słaba i po prostu taka możliwość by mi bardzo ułatwiła życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 17:26, Kukowsky napisał:

> Wyjątek taki wyskakuje jak masz nieodpowiednią wersję javy. Nie wiem skąd jest taki pasek
ładowania,
> nie widziałem nigdy czegoś takiego, spróbuj pobrać jave 5.0/6.0 ze strony suna.
Witam... w sumie zastanawiaj się dlaczego teraz dopiero zgłaszam tutaj tą prośbę, jednak lepiej
późno, niż wcale. :P Mam pytanie... Czy istnieje możliwość dodania opcji dawania i zabierania
halfopa z panelu co wyskakuje po kliknięciu prawym przyciskiem myszki na ksywce? U mnie na
#mafii taka opcja by się bardzo przydała, bo zawsze muszę specjalnie komendę wpisywać, a moja
pamięć do komend jest bardzo słaba i po prostu taka możliwość by mi bardzo ułatwiła życie.



O, o.. bardzo słuszna uwaga. W wielu clientach takiej opcji nie ma, u nas może być. Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 11:29, Soleila napisał:

O, o.. bardzo słuszna uwaga. W wielu clientach takiej opcji nie ma, u nas może być. Dzięki
;)


O żesz ty, odpowiedziałaś przede mną, i wyjdzie że to ty jesteś dobrą ciocią Sol i każesz złemu Maslakowi który sprawę olał to zrobić :P

Ale nie dajcie się zmylić to ja pierwszy przeczytałem post Kukowskiego i zaproponowałem że mozna to zrobić -JA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 15:49, Budep napisał:

Sol..dlaczego znów nie działą irc? :( Idzie się wkurzyć , kolejny raz nie da się połączyć!
Co jest grane?!


Bud, mamy małe problemy techniczne, które wypływają między innymi na IRCa. Niedługo powinno wszystko ruszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 15:51, Soleila napisał:

> Sol..dlaczego znów nie działą irc? :( Idzie się wkurzyć , kolejny raz nie da się połączyć!

> Co jest grane?!

Bud, mamy małe problemy techniczne, które wypływają między innymi na IRCa. Niedługo powinno
wszystko ruszyć ;)



Ja nie jestem Bud :P (Jak już cos do Budepinio , Budep , Budepuś itd xDD) Hmm..wy często macie problemy techniczne ;\ Kiedy wreszcie będzie gwarancja że o każdej porze dnia i nocy irc będzie mi przy pomocy?! :D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2007 o 15:54, Budep napisał:


Ja nie jestem Bud :P (Jak już cos do Budepinio , Budep , Budepuś itd xDD) Hmm..wy często macie
problemy techniczne ;\ Kiedy wreszcie będzie gwarancja że o każdej porze dnia i nocy irc będzie
mi przy pomocy?! :D xD


Gram.pl umożliwi wykupienie konta Premium w niedalekiej przyszłości - tylko na nim o każdej porze dnia i nocy wszystko będzie działać a na nową rangę trzeba będzie pisać dwa razy krócej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 15:59, Clarkson Jeremy napisał:


>
> Ja nie jestem Bud :P (Jak już cos do Budepinio , Budep , Budepuś itd xDD) Hmm..wy często
macie
> problemy techniczne ;\ Kiedy wreszcie będzie gwarancja że o każdej porze dnia i nocy irc
będzie
> mi przy pomocy?! :D xD

Gram.pl umożliwi wykupienie konta Premium w niedalekiej przyszłości - tylko na nim o
każdej porze dnia i nocy wszystko będzie działać a na nową rangę trzeba będzie pisać dwa razy
krócej :-)


Ehm...chyba CDP nie jest tak biedne zeby "łupać" kase po przez dodanie kont "Premium" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować