Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2007 o 19:05, juke napisał:

Ja mam coś nie tak. Od paru dni nie mogę się dostać na IRC. Przed chwilą byłem i mnie wyrzuciło,
co jest?


Każdego wywaliło..CDP ma znów prblemy z irc..ehhhh.:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej!!!1111
O kurde IRC nie działa, łojeju!To straszne!!!
Napiszcie do CDP że im IRCa na pół godziny wywaliło, zróbcie z tego aferę i tak dalej.Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 19:08, Adamido napisał:

O kurde IRC nie działa, łojeju!To straszne!!!
Napiszcie do CDP że im IRCa na pół godziny wywaliło, zróbcie z tego aferę i tak dalej.Życzę
powodzenia.

Hmm... tylko się grzecznie spytałem bo nie wiedziałem czy może w moim kompie coś się nie działa czy może coś nie tak z irc. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 19:08, Adamido napisał:

Jej!!!1111
O kurde IRC nie działa, łojeju!To straszne!!!
Napiszcie do CDP że im IRCa na pół godziny wywaliło, zróbcie z tego aferę i tak dalej.Życzę
powodzenia.



Zrobię! Chyba każdy uwielbiam siedzieć irc! A on ciagle się psujeAgrrrr! CDP!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 19:17, Budep napisał:

Zrobię! Chyba każdy uwielbiam siedzieć irc! A on ciagle się psujeAgrrrr! CDP!!!!!!!!

Zafunduj sprawny serwer, na pewno z ochotą skorzystają.

A co to znaczy: "każdy uwielbiam siedzieć"? Bo czytam to po raz któryś z rzędu i nie wiem o co biega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/Ciacho(Bez sera)/
Bardziej mi o Budepa chodziło

Dnia 12.10.2007 o 19:16, juke napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Budep

Zrobię! Chyba każdy uwielbiam siedzieć irc! A on ciagle się psujeAgrrrr! CDP!!!!!!!!

A więc skoro każdy uwielbiam siedzieć na irc, a każdy to ja, co wynika z tego co napisałeś, jestem każdym i mogę wszystko :-P

Dobra, koniec filozofowania.
Po prostu nic nie jest niezawodne, i nie ma po co postów pisać za każdym razem kiedy irc se klapnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 19:21, PolishWerewolf napisał:

> Zrobię! Chyba każdy uwielbiam siedzieć irc! A on ciagle się psujeAgrrrr! CDP!!!!!!!!
Zafunduj sprawny serwer, na pewno z ochotą skorzystają.

A co to znaczy: "każdy uwielbiam siedzieć"? Bo czytam to po raz któryś z rzędu i nie wiem o
co biega...


heh , sorki , pomyliłem cuś..;\ Miałem napisać że uwielbiam siedzieć ;) Juz edytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 19:21, PolishWerewolf napisał:

> Zrobię! Chyba każdy uwielbiam siedzieć irc! A on ciagle się psujeAgrrrr! CDP!!!!!!!!
Zafunduj sprawny serwer, na pewno z ochotą skorzystają.

A co to znaczy: "każdy uwielbiam siedzieć"? Bo czytam to po raz któryś z rzędu i nie wiem o
co biega...



no łodanie , nie da się edytować :\ .. Dobra koniec offtopicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurdie, mam problem, gdy wchodze na IRC to mam cały czas puste okno, co muszę zainstalowć żeby działało bo kurde tego wideo czatu z Vaderem sobie nie wybaczę

20071026165826

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy wchodzę na irca to pojawia mi się takie okno. To samo dzieje się na Firefoxie. Obojętnie co kliknę irc się nie włącza. Tak mam od samego początku. Pomocy i z góry dzięki :)

20071102153434

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowe zabezpieczenie niestandardowego pakietu. Będzie to pojawiać się zawsze i zawsze jeśli chcesz wejść, musisz to zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 16:04, PolishWerewolf napisał:

Standardowe zabezpieczenie niestandardowego pakietu. Będzie to pojawiać się zawsze i zawsze
jeśli chcesz wejść, musisz to zaakceptować.


ale gdy akceptuję to i tak się nie włącza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować