Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2009 o 19:45, Kalejdoskop86 napisał:

Dlaczego na IRCu panuje taki chaos?

Bo taki jest irc. Witamy w piekle.
>Moderatorzy kickują i banują ludzi, którym inni ubliżają

Dnia 09.09.2009 o 19:45, Kalejdoskop86 napisał:

albo którzy zwyczajnie im nie przeszkadza...

To nie tak, po prostu tam nie pasujesz a to dość mała i elitarna grupa. That''s all.
>z czatu zrobił się reżim, eh?
Czat /= irc. Irc nie jest dla każdego ... i tym optymistycznym akcentem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 19:45, Kalejdoskop86 napisał:

Dlaczego na IRCu panuje taki chaos? Moderatorzy kickują i banują ludzi, którym inni ubliżają
albo którzy zwyczajnie im nie przeszkadza... z czatu zrobił się reżim, eh?


Co prawda IRC to nie forum (BROŃ BOŻE!), ale sam spójrz na swój status. To nie było tak, że inni Ci ubliżają. W pewnym momencie zacząłeś pisać prowokatorskie bzdury. Odpoczniesz chwilę i wrócisz. Jeśli nie przestaniesz zachowywać się jak dziecko, to kolejny ban będzie permanentnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 19:55, SSj2 napisał:

Co prawda IRC to nie forum (BROŃ BOŻE!), ale sam spójrz na swój status. To nie było tak,
że inni Ci ubliżają. W pewnym momencie zacząłeś pisać prowokatorskie bzdury. Odpoczniesz
chwilę i wrócisz. Jeśli nie przestaniesz zachowywać się jak dziecko, to kolejny ban będzie
permanentnym :)

Zachowałeś się chamsko, tyle powiem. Ile ban teraz bedzie trwał?

@Tyler
ech... dla mnie to czat ale cóż, ja jestem ten "inny" -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 19:45, Kalejdoskop86 napisał:

Dlaczego na IRCu panuje taki chaos? Moderatorzy kickują i banują ludzi, którym inni ubliżają
albo którzy zwyczajnie im nie przeszkadza... z czatu zrobił się reżim, eh?


Bo na IRCu w większości siedzą niedowartościowani, denni, nudzący się, mający zdanie innych za nic ludzie :) Naraziłem się teraz kilu(kilkunastu?) osobom, ale mi to zwisa i powiewa :]. Nie polecam, choć spędziłem tam w cholere godzin, to już tam nie wchodze i nie wejdę :]

PS. Życzę miłego obgadywania, w tym ELITARNYM gronie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 20:02, Budep napisał:

PS. Życzę miłego obgadywania, w tym ELITARNYM gronie :-)

Raczej nie mi, bo ja wolę nie być taką elitą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 19:59, Kalejdoskop86 napisał:

Zachowałeś się chamsko, tyle powiem. Ile ban teraz bedzie trwał?

Jeśli irc uważasz za chamskie środowisko to wróć na forum i sobie porównaj. A bana już nie masz.

Dnia 09.09.2009 o 19:59, Kalejdoskop86 napisał:

@Tyler
ech... dla mnie to czat ale cóż, ja jestem ten "inny" -,-

-_- brak mi słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 20:02, Budep napisał:

Bo na IRCu w większości siedzą niedowartościowani, denni, nudzący się, mający zdanie
innych za nic ludzie :)

No no ... nie ma to jak nabruździć ... a może jakieś argumenty co? Huh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 22:35, Wipu napisał:

Kto jest teraz sprite a kto pragnienie? Buyhyhy.

Forum to nie irc, panie przewodniczący...

poza tym nie rozumiem, za co ban... zapytalem sie jak sie robi taki napis, co bodajze wczoraj Tyler robil

btw. zawsze ja bede spritem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 22:36, Kalejdoskop86 napisał:

Forum to nie irc, panie przewodniczący...

Wywrotowcu, użyszkodniku: Widać, że widzisz drzazgę w oku czyimś a belki w swoim już nie. Nie staraj sie upominać kogoś, kto w tym momencie wie o tym lepiej niż ty. Tak się składa, że to "upomnienie" mogę wyśmiać, bo nie znasz historii tego tematu, ani nie znasz IRCa. Tak czy tak nigdy nie zrozumiesz, nigdy nie poznasz o co chodzi w całej społeczności IRCowej. Czy to dzień czy to noc, czy to weekend czy nie i tak tępiony przezemnie tam bedziesz. Na inne traktowanie sobie nie zasłuzyłeś.
Moze i bedzie nazwany ignorantem, bucem, chamem, kretynem, debilem, ch... czy kim innym, ale tak czy ja mam to głęboko w poważaniu, a przecież i tak będzie stawiany wyzej nizeli wy ^_^

Dnia 09.09.2009 o 22:36, Kalejdoskop86 napisał:

poza tym nie rozumiem, za co ban... zapytalem sie jak sie robi taki napis, co bodajze wczoraj Tyler robil

Jak zawsze...ZA NIEWINNOŚĆ @____@

btw. zawsze ja bede spritem ;P
A wtedy się budzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 22:40, Wipu napisał:

> Forum to nie irc, panie przewodniczący...
Wywrotowcu, użyszkodniku: Widać, że widzisz drzazgę w oku czyimś a belki w swoim już
nie. Nie staraj sie upominać kogoś, kto w tym momencie wie o tym lepiej niż ty. Tak się
składa, że to "upomnienie" mogę wyśmiać, bo nie znasz historii tego tematu, ani nie znasz
IRCa.

Nie zamierzam się kłócić ani gadać z kimś, z którym nie wygram, z człowiekiem o niższej inteligencji.

eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 22:42, Kalejdoskop86 napisał:

Nie zamierzam się kłócić ani gadać z kimś, z którym nie wygram, z człowiekiem o niższej
inteligencji.

A skad wiesz że niższej? Dlatego, ze pięknie odbijam to co piszesz? Dlatego, ze mam lepsze gadki na IRCu? Nie znasz mnie, nie masz jak tego ocenić. Ja mogę mieć takie samo mniemanie o Tobie, ale ile w tym prawdy? Ja nie ocenie, ja moge tylko przypuiszcać, ale w porównianiu nas bardzo łatwo jest ocenić kto mógłby być tym mądrzejszym, a kto mógłbym być tym głupszym.

P.S Edytowałem tamten post. Mozesz odpowiedziec na niego?
P.S2 No nie wiem czy sobie o historii pogadamy na IRCu. Jako właściciel kanału mogę z uśmiechem na twarzy oznajmić "Wipu sets ban on Kalejdoskop86!*@*" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 19:59, Kalejdoskop86 napisał:

ech... dla mnie to czat ale cóż, ja jestem ten "inny" -,-


Chat a IRC to 2 różne rzeczy


to tak jak trabant i BMW klasy S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 22:45, Wipu napisał:

A skad wiesz że niższej? Dlatego, ze pięknie odbijam to co piszesz? Dlatego, ze mam lepsze
gadki na IRCu? Nie znasz mnie, nie masz jak tego ocenić. Ja mogę mieć takie samo mniemanie
o Tobie, ale ile w tym prawdy? Ja nie ocenie, ja moge tylko przypuiszcać, ale w porównianiu
nas bardzo łatwo jest ocenić kto mógłby być tym mądrzejszym, a kto mógłbym być tym głupszym.

a ty skad znasz mnie? przeciez wszyscy mowia, ze jestem prowokator, a prowokator celowo udaje debila, i co teraz? albo jestem debilem albo go udaje

Dnia 09.09.2009 o 22:45, Wipu napisał:

P.S Edytowałem tamten post. Mozesz odpowiedziec na niego?

glupi ten irc, tyle powiem///

Dnia 09.09.2009 o 22:45, Wipu napisał:

P.S2 No nie wiem czy sobie o historii pogadamy na IRCu. Jako właściciel kanału mogę z
uśmiechem na twarzy oznajmić "Wipu sets ban on Kalejdoskop86!*@*" :)

dzieki, widac jaka historia sie interesujesz, chyba ta z platkow sniadaniowych, skoro nie chcesz rozmawiac z innymi o niej

@Bezi32
piwo dla tego pana! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 22:26, Kalejdoskop86 napisał:

@Bezi32
piwo dla tego pana! ;]

Dzięki, ale za 5 lat, chyba, że chcesz siedzieć za dawanie alkoholu nie letnim:).
Popieram w jak już mówiłem w tym wypadku Kaleja. Pewnie trzeba dać ofiarę jakąś, żeby się znaleźć w " szuper ircowej eliecie "? A co teraz z tym banem za " trollowanie "? Na zawsze, czy dopóki nie stanę się takim debilem jak " szuper ircowa elieta "? Walę was, to jest jak rasizm, gnębienie nowych na ircu. Odbanujcie mnie, a dowiecie się kto to tak naprawde jest troll. Żegnam, kurde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2009 o 15:07, Bezi32 napisał:

to jest jak rasizm, gnębienie nowych na ircu.


Tak. Tak jak rasizm. Z tą różnicą, że zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2009 o 15:07, Bezi32 napisał:

Popieram w jak już mówiłem w tym wypadku Kaleja. Pewnie trzeba dać ofiarę jakąś, żeby
się znaleźć w " szuper ircowej eliecie "?

Za pół litra da się załatwić. Ma być Bols.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować