Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2009 o 19:21, Bezi32 napisał:

Hehe. I co cieszysz morde?

Przymknij dzióbek dziecko i załóż sobie z powrotem śliniaczek. Widać że kultury cię nie nauczyli w domu, no ale nie oczekujmy zbyt wiele ...

Krótko mówiąc - won.

Madoc -> ale niektórzy nie mają a są na ircu ... cheaterzy. ;-DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 19:29, Madoc napisał:


> I nie jestem sfrustrowany, bo nie mam ochoty znajdować się w ELICIE,
> która została wyróżniona, bo co? Bo napisali więcej postów i skoczył im status.
Spam
> w czystej postaci...
Taaa... sorry, nie masz przewodniczącego, nie wejdziesz do ekipy. Life is brutal.

Czy to znaczy, że...?

Nieeeee :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 19:21, Bezi32 napisał:

> Tak, bo jesteś nowy. ;d
W większości przypadków, im nowszy tym lepszy:P.

Może w większości. Na forach nie. Forum (w tym przypadku także IRC) ma swoje zasady. I nie mam na myśli tu regulaminu, tylko klimat i charakter forum, tworzony przez użytkowników. Nówki, które próbują robić wszystko po swojemu szybko kończą. Przynajmniej na IRCu, bo forum od czasu zmiany polityki wobec użytkowników już nie tak bardzo. Śmiem twierdzić, że dwa lata temu nie posiedziałbyś tygodnia na forum. ;]

Dnia 12.09.2009 o 19:21, Bezi32 napisał:

Okej, rozumiem beze mnie więcej expa dla wAS
Hehe. I co cieszysz morde?

Och, jakież to dorosłe, teraz już się nie dziwię cIĘ z irca wyrzucili. I dobrze, trolle zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 19:24, Wipu napisał:

Tak, bo zazwyczaj siedzi sie cicho, obserwuje się i czyta o czym rozmawiają, a potem
sie wypowiada.

A mi sie nie chce czytac i wole sie wpieprzyc na chama.

Dnia 12.09.2009 o 19:24, Wipu napisał:

Mój kanał, moje zasady, ja dobieram ludzi którzy tam siedzą. Proste? Proste i to bardzo.

To se dobieraj. Nie proste, mój umysl tego nie pojmuje.

Dnia 12.09.2009 o 19:24, Wipu napisał:

Jakie nerwy? Nie trzeba być zdenerwowanym, aby zająć się takimi sprawami jak wyrzucanie
i wyśmiewanie osób które nie umiały się wpasować i zasady i klimat.

Klimat jak psie gówno oblane gorącymi sikami. I jak tu się wpasować?

Dnia 12.09.2009 o 19:24, Wipu napisał:

Czyli trollowałeś, dziękuję, takiej odpowiedzi oczekiwałem.

Tak. Lubię potrollowac. Czuję się bardziej zrelaksowany i dumny. Wzrasta moja samoocena. Ja chce bana! Tylko nie na IP, bo mam neostrade i reseta zrobie, więc wymyślcie coś innego...

Dnia 12.09.2009 o 19:24, Wipu napisał:

Nieudacznicy...g...wiesz kim jesteśmy to raz, a dwa to, że nie przyjmujemy osób które
nie umieją zrozumieć zasady i się ich trzymać.

Pieprzyć zasady. Nie będę się was słuchał

Dnia 12.09.2009 o 19:24, Wipu napisał:

Więc daj ludziom spókój, ucisz jadaczkę i nie wchodź na IRC.

Spokojnie, nie wejdę. Przynajmniej dopóki mnie nie odblokuje ktos.

Dnia 12.09.2009 o 19:24, Wipu napisał:

To po kiego grzyba starasz sie wchodzić na IRC i jeszcze tu podejmujesz ten temat?

A po muchomorka, co ze żwirkiem kręci xD.

Dnia 12.09.2009 o 19:24, Wipu napisał:

Ojjj, nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz.

To mi wyjasnij, prosze ja cie.

PS. Ach... Ten pokarm. Jeszcze troche!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2009 o 19:32, Tyler_D napisał:

Madoc -> ale niektórzy nie mają a są na ircu ... cheaterzy. ;-DDD

Ale oni nie są w ekipie. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 19:37, Bezi32 napisał:

/tnijmy głupie posty, bo zajmuja tylko miejsce/


Jakie smutne dzieciaczku jest to, że nie umiesz normalnie dyskutować. No cóz, widać że to tylko 13 lat. Nie dziwmy się więc dlaczego jesteś traktowany, tak jak traktowany jesteś. Tak naprawdę jesteś gówniarzem, w takich chwilach umiesz tylko rzucać śmiesznym wg Ciebie tekstami, niestety one śmieszne nie są. Obrażanie, nawet to Ci nie pomaga, nadal teksty są kitowe i niewarte uwagi. Mędrzec Azra kiedyś napisał "Zawrzyj pysk gnoju" ja mogę dodać tylko, podpisuję sie pod tym przy twoim przypadku.
I takim słowem zakończenia tego posta dodam: To juz nawet taki osobnik jak Kalej potrafił zrozumieć o co nam chodzi, a w momencie kiedy dostał wytyczne w naszych postach to już się nie odzywa i nie próbuje zgrywać takiej osoby jak ty w tym momencie.
Przykro mi, że jesteś osobnikiem który mimo tylu naszych postów, tylu uwag, nie potrafi zrozumieć paru ważnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko i zwięźle, bo żal mi na ciebie klawiatury. Gnij sobie z koleszkami na ircu, dla mnie to lepiej. Nie mam ochoty czytać na forum waszego pierdzielenia. Mam 13 lat i jestem kozak, zioooooom! Nie pojedziesz po mnie, więc wracaj do elity i tam się wyżal jaki to ze mnie gówniarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie pojedziesz po mnie,

Problem w tym,że nie trzeba jechać ;) Sam jesteś jednym wielkim pojazdem ;] Nawet na ircu tak jak w życiu obowiązuje kultura. Nie wpiernicza się w dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 19:52, Bezi32 napisał:

Krótko i zwięźle, bo żal mi na ciebie klawiatury.

Krótko i zwięźle to była by odpowiedź "Spier..." ale na nia widocznie Cię nie stać.

Dnia 12.09.2009 o 19:52, Bezi32 napisał:

Gnij sobie z koleszkami na ircu, dla
mnie to lepiej. Nie mam ochoty czytać na forum waszego pierdzielenia.

To nie wchodź do tego tematu i nie czytaj. To nie jest trudne. A że ty to robisz, a potem masz wonty to już tylko twoja sprawa.

Dnia 12.09.2009 o 19:52, Bezi32 napisał:

Nie pojedziesz po mnie, więc wracaj do elity i tam się wyżal jaki to
ze mnie gówniarz.

Nie muszę, wszyscy na bieżąco to czytaja i mają z Ciebie ubaw. Nie musze się im żalić, bo nie ma z czego. Takich szczyli jak ty trafia się na forum masa.

I co? Myślisz, że jeżeli piszesz takie posty to jesteś kozak? Jeżeli tak uważasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co ci w ogole ten irc?
Przestan tu pisac to klotnia sie skonczy
Bo widac ze panuje tu grupka wzajemnie wspierajacych sie osob z ktora, czego bys nie zrobil, nie wygrasz
Tym bardziej piszac tak jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 19:52, Bezi32 napisał:

Krótko i zwięźle, bo żal mi na ciebie klawiatury.

Och. Klawiatura się nie zepsuje, nie bój żaby, a może przez przypadek byś coś z sensem napisał.

Dnia 12.09.2009 o 19:52, Bezi32 napisał:

Gnij sobie z koleszkami na ircu, dla mnie to lepiej.

A Ty idź sobie ze swoimi joł ziomami na piwo, pokaż jaki fajny jesteś. Dla nas lepiej, jak mówiłem, trolle są zbędne.

Dnia 12.09.2009 o 19:52, Bezi32 napisał:

Mam 13 lat i jestem kozak, zioooooom!

No faktycznie, niezły kozak, ale ja już takich kozaków znam, bo jestem od Ciebie troszku starszy i wiem, że z takiego kozaczenia większość wyrasta. Btw, swoją kozackość pokazałeś usuwając komentarze na gs-ie, które celnie coś zauważyły. - pogrubienie specjalnie żeby każdy mógł zobaczyć jaki to z Ciebie kozak. :D

Dnia 12.09.2009 o 19:52, Bezi32 napisał:

Nie pojedziesz po mnie, więc wracaj do elity i tam się wyżal jaki to ze mnie gówniarz.

Nie ma się czego żalić, z ciebie raczej się można pośmiać. Może jak dorośniesz to zrozumiesz. Może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 19:52, Bezi32 napisał:

/.../


Oj dzieciaczku. Kozak z ciebie jak nic. Sam wyzywasz innych ale jak kulturalnie dostajesz ripostę to jest po zawodach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mędrzec Azra kiedyś napisał "Zawrzyj pysk gnoju" ja mogę

Dnia 12.09.2009 o 19:47, Wipu napisał:

dodać tylko, podpisuję sie pod tym przy twoim przypadku.

Kurczę uprzedziłeś mnie, chciałem napisać to samo :] No ale cóż, to sama prawda.
Dlatego chłopcze (tak bezi, to do ciebie), get a life bo implodujesz tak ci zawiść dupę ściska.
I specjalny obrazek.

20090912201403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra ludzie mam problem, jako iż zmieniłem przeglądarkę na Operę, w celu pamiętania cookies, to teraz oczywiście po rozwiązaniu jednego problemu musiał wystąpić nowy a mianowicie jeżeli idzie o łączenie z gramirc które tak średnio wychodzi.

20090912230235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 23:02, kindziukxxx napisał:

dobra ludzie mam problem, jako iż zmieniłem przeglądarkę na Operę ...

Kliknij klawisz + aż uzyskasz zadowalające efekty ;]
Innego wyjścia nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 23:02, kindziukxxx napisał:

dobra ludzie mam problem, jako iż zmieniłem przeglądarkę na Operę, w celu pamiętania
cookies, to teraz oczywiście po rozwiązaniu jednego problemu musiał wystąpić nowy a mianowicie
jeżeli idzie o łączenie z gramirc które tak średnio wychodzi.


Miałam to samo kiedyś :D ot cała Opera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2009 o 00:29, Dna90 napisał:

Miałam to samo kiedyś :D ot cała Opera

dobra, jakoś mimo wszystko idzie, fakt że trzeba na prawdę trochę powiększyć , ale można przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 00:33, kindziukxxx napisał:


> Miałam to samo kiedyś :D ot cała Opera
dobra, jakoś mimo wszystko idzie, fakt że trzeba na prawdę trochę powiększyć , ale można
przeżyć :)


No idzie, korzystam z Opery na co dzień, nie sprawia większych problemów. A na irc i tak wchodzę przez xchata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować