Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

Piwo dla ciebie stary! (mozemy pojsc jak oboje bedziemy pelnoletni, relax ;D )
Precz dla takiego reżimu, segregacja czy to rasowa czy ze względu na poglądy to świństwo i nie jest dopuszczalne na forum ani na chatach...

@offtop
zajrzyj na mojego sajta, mam cos co cie zainteresuje i pomoze innym poszkodowanym jakos moze walczyc z taka segregacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłeś sobie widzę kolegę "na poziomie". ;-DDD Swój do swojego ciągnie ... Całe szczęście twój kolega jest już zbanowany więc daj sobie siana i nie wchodź na irca bo naprawdę nie masz po co.

Dnia 13.09.2009 o 20:57, Kalejdoskop86 napisał:

Precz dla takiego reżimu, segregacja czy to rasowa czy ze względu na poglądy to świństwo
i nie jest dopuszczalne na forum ani na chatach...

Ale ty nadal nie rozumiesz że my ciebie tam nie chcemy. Jak ci tak źle to po co się jeszcze bulwersujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 21:01, Tyler_D napisał:

Znalazłeś sobie widzę kolegę "na poziomie". ;-DDD Swój do swojego ciągnie ... Całe szczęście
twój kolega jest już zbanowany więc daj sobie siana i nie wchodź na irca bo naprawdę
nie masz po co.

Czemu dostał bana, za co? I co, my jesteśmy ludźmi gorszej kategorii, bo nie chwalimy was za to co robicie tam na IRCu?

Dnia 13.09.2009 o 21:01, Tyler_D napisał:

Ale ty nadal nie rozumiesz że my ciebie tam nie chcemy. Jak ci tak źle to po co się jeszcze
bulwersujesz?

To nie powinno mi zabraniać pisać na kanałach tematycznych. Historię uwielbiam i się nią interesuję, lubię rozmawiać z ludźmi ale nie, nie wolno mi bo coś komuś się ubzdurało, że trzeba kaleja zablokować, że to podludź... wolę być najlepszym podludziem niż takim ignorantem jak ty i reszta ferajny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 21:04, Kalejdoskop86 napisał:

Czemu dostał bana, za co?

Za bycie trollem + parę innych powodów. Nie dziwota że chcesz być jego kolegą ...
>I co, my jesteśmy ludźmi gorszej kategorii, bo nie chwalimy

Dnia 13.09.2009 o 21:04, Kalejdoskop86 napisał:

was za to co robicie tam na IRCu?

A każe wam ktoś takie pierdoły robić? Bo jakoś sobie nie przypominam. My znamy ciebie, ty być może nas - z tą różnicą że ekipa z irca jest mniej lub bardziej zżyta i niezbyt wielka oraz specyficzna - można do nas "dołączyć" tyle że nie każdemu jest to dane. Simple.

Dnia 13.09.2009 o 21:04, Kalejdoskop86 napisał:

To nie powinno mi zabraniać pisać na kanałach tematycznych. Historię uwielbiam i się
nią interesuję, lubię rozmawiać z ludźmi ale nie, nie wolno mi bo coś komuś się ubzdurało,
że trzeba kaleja zablokować, że to podludź... wolę być najlepszym podludziem niż takim
ignorantem jak ty i reszta ferajny!

Po raz kolejny - twoje posty, zachowanie i ogólna działalność na gramie - za to ciebie tam między innymi na ircu nie chcemy. Czy to jest jeden irc w sieci? Nie, więc znajdź sobie inny albo nie truj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 21:10, Tyler_D napisał:

Za bycie trollem + parę innych powodów. Nie dziwota że chcesz być jego kolegą ...

Daj dowód jeśli łaska, a to kogo chcę być kolegą to tylko i wyłącznie moja sprawa, twoim na pewno nie...

Dnia 13.09.2009 o 21:10, Tyler_D napisał:

A każe wam ktoś takie pierdoły robić? Bo jakoś sobie nie przypominam. My znamy ciebie,
ty być może nas - z tą różnicą że ekipa z irca jest mniej lub bardziej zżyta i niezbyt
wielka oraz specyficzna - można do nas "dołączyć" tyle że nie każdemu jest to dane. Simple.

To trzeba od razu ubliżać, nabijać się? Dawno mnie na gramie nie było, grzeczniej nie można było powiedzieć, że IRC to taka jakaś grupa zżyta oraz specyficzna i na razie nie potrzebuje nowych członków? No właśnie.

Dnia 13.09.2009 o 21:10, Tyler_D napisał:

Po raz kolejny - twoje posty, zachowanie i ogólna działalność na gramie - za to ciebie
tam między innymi na ircu nie chcemy. Czy to jest jeden irc w sieci? Nie, więc znajdź
sobie inny albo nie truj.

Na gram.pl jestem zarejestrowany na forum, kupuję gry w sklepie i mam prawo również korzystać z tego IRCa, a na czatach jestem inny, ale jak ktoś mi ubliża to sorry, ale mi też nerwy mogą puścić. Nic nie powiem a tu już ubliżanie i docinki, super atmosfera na dorosłym poziomie, nie powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 21:14, Kalejdoskop86 napisał:

Daj dowód jeśli łaska,

Nie ja banowałem - nie ja jestem za to odpowiedzialny. Twój kolega to rasowy prowokator i troll - jeszcze tego nie zauważyłeś po jego postach choćby w tym temacie?

Dnia 13.09.2009 o 21:14, Kalejdoskop86 napisał:

To trzeba od razu ubliżać, nabijać się? Dawno mnie na gramie nie było, grzeczniej nie
można było powiedzieć, że IRC to taka jakaś grupa zżyta oraz specyficzna i na razie nie
potrzebuje nowych członków? No właśnie.

Mówiliśmy, tłumaczyliśmy - nie tylko ja, nie raz i nie dwa. Na ircu, na forum, na gsach.

Dnia 13.09.2009 o 21:14, Kalejdoskop86 napisał:

Na gram.pl jestem zarejestrowany na forum, kupuję gry w sklepie i mam prawo również korzystać
z tego IRCa,

Teoretycznie - w praktyce jak widać nie.
>a na czatach jestem inny, ale jak ktoś mi ubliża to sorry, ale mi też nerwy

Dnia 13.09.2009 o 21:14, Kalejdoskop86 napisał:

mogą puścić. Nic nie powiem a tu już ubliżanie i docinki, super atmosfera na dorosłym
poziomie, nie powiem...

Robimy sobie z ciebie po prostu jaja bo te całe teksty o psionice, psiballach, ogólne twoje zachowanie + to co masz na gsie jest bardzo ale to bardzo zabawne. Docinki w życiu to rzecz normalna - tyle że inteligentny człowiek coś sobie z nich robi a przynajmniej powinien je przemyśleć jeśli się notorycznie powtarzają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 21:14, Kalejdoskop86 napisał:

Daj dowód jeśli łaska,

Dowody poszły się... ekhem, razem z całym gramsajtem po banie. Przykro mi.

Dnia 13.09.2009 o 21:14, Kalejdoskop86 napisał:

To trzeba od razu ubliżać, nabijać się? Dawno mnie na gramie nie było, grzeczniej nie
można było powiedzieć, że IRC to taka jakaś grupa zżyta oraz specyficzna i na razie nie
potrzebuje nowych członków? No właśnie.

Spodziewasz się, że po rzeczach jakie odwalasz na forum (przed i po nieobecności) wszyscy cię będą witać z radością? i dziwi cię to aż tak bardzo? Z tego co wiem to irc nie ma nic przeciw nowym członkom, pod warunkiem, że prezentują jakiś poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 21:20, Tyler_D napisał:

Nie ja banowałem - nie ja jestem za to odpowiedzialny. Twój kolega to rasowy prowokator
i troll - jeszcze tego nie zauważyłeś po jego postach choćby w tym temacie?

Bronił się przed waszymi atakami, ty tego nie zauważyłeś?

Dnia 13.09.2009 o 21:20, Tyler_D napisał:

Mówiliśmy, tłumaczyliśmy - nie tylko ja, nie raz i nie dwa. Na ircu, na forum, na gsach.

Kiedy? Gdzie? Jak? Na forum i na GSie nic nie widzę...

Dnia 13.09.2009 o 21:20, Tyler_D napisał:

Teoretycznie - w praktyce jak widać nie.

To bardzo źle.

Dnia 13.09.2009 o 21:20, Tyler_D napisał:

Robimy sobie z ciebie po prostu jaja bo te całe teksty o psionice, psiballach, ogólne
twoje zachowanie + to co masz na gsie jest bardzo ale to bardzo zabawne. Docinki w życiu
to rzecz normalna - tyle że inteligentny człowiek coś sobie z nich robi a przynajmniej
powinien je przemyśleć jeśli się notorycznie powtarzają ...

Robienie docinków czy naśmiewanie sięz czyiść zainteresowań, poglądów to rzecz prymitywna. Poczytaj sobie chociażby o Sokratesie, jak on widział mądrość i jak dzielił ludzi dobrych i złych. Psioniką już się nie interesuję, ale wiedza pozostała i nie zniszczyły jej naśmiewania się.

@Adjatha
Acha, to zamknięta grupa, zżyta ze sobą i nie potrzebująca nowych ludzi, ale z radością przyjmująca ich? Co to za bzdury gadasz, dawno tak się nie uśmiałem.
Dalej czekam na jakiś link czy coś, czemu Bezi dostał bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 21:33, Kalejdoskop86 napisał:

Bronił się przed waszymi atakami, ty tego nie zauważyłeś?

W bardzo żałosnym stylu i na strasznie dziecinnym poziomie niczym nie odbiegającym od typowego trolla.

Dnia 13.09.2009 o 21:33, Kalejdoskop86 napisał:

Kiedy? Gdzie? Jak? Na forum i na GSie nic nie widzę...

It''s not my fault.

Dnia 13.09.2009 o 21:33, Kalejdoskop86 napisał:

To bardzo źle.

Dla nas akurat na odwrót.

Dnia 13.09.2009 o 21:33, Kalejdoskop86 napisał:

Robienie docinków czy naśmiewanie sięz czyiść zainteresowań, poglądów to rzecz prymitywna.

Dziesiątki osób już ci nie raz pokazywały czarno na białym za co cię nie lubią, czym im podpadłeś etc etc. Wypadałoby to w końcu zauważyć.

Dnia 13.09.2009 o 21:33, Kalejdoskop86 napisał:

Acha, to zamknięta grupa, zżyta ze sobą i nie potrzebująca nowych ludzi, ale z radością
przyjmująca ich?

Czy potrzebująca czy nie to rzecz względna. Adam już napisał - jeśli są ok i reprezentują jakiś poziom to ok - niech sobie siedzą - w przeciwnym wypadku - wypad. Zdaje mi się że nie zrozumiałeś co on ci napisał ...

Dnia 13.09.2009 o 21:33, Kalejdoskop86 napisał:

Dalej czekam na jakiś link czy coś, czemu Bezi dostał bana.

Bo zachowywał się jak i...inteligentny inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 21:42, Tyler_D napisał:

W bardzo żałosnym stylu i na strasznie dziecinnym poziomie niczym nie odbiegającym od
typowego trolla.

W takim samym jak WY atakujecie tych userów, których nie lubicie.

Dnia 13.09.2009 o 21:42, Tyler_D napisał:

It''s not my fault.

Then why are you talking about this?

Dnia 13.09.2009 o 21:42, Tyler_D napisał:

Dla nas akurat na odwrót.

Dla mnie nie.

Dnia 13.09.2009 o 21:42, Tyler_D napisał:

Dziesiątki osób już ci nie raz pokazywały czarno na białym za co cię nie lubią, czym
im podpadłeś etc etc. Wypadałoby to w końcu zauważyć.

Niektórzy nie i tu się pomyliłeś.

Dnia 13.09.2009 o 21:42, Tyler_D napisał:

Czy potrzebująca czy nie to rzecz względna. Adam już napisał - jeśli są ok i reprezentują
jakiś poziom to ok - niech sobie siedzą - w przeciwnym wypadku - wypad. Zdaje mi się
że nie zrozumiałeś co on ci napisał ...

Ja spokojnie siedziałem i ze dwa razy zostałem wyrzucony, bo komuś się nie podobało.

Dnia 13.09.2009 o 21:42, Tyler_D napisał:

Bo zachowywał się jak i...inteligentny inaczej.

Widziałem, ale na moim gramsajcie inni ludzie przeklinaja nawet na tych z IRCa, na swoich kolegow i co? Oni bana nie dostaja.

Jak co to ja nikomu nie ublizam, sprawdz jak nie wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 21:33, Kalejdoskop86 napisał:

Acha, to zamknięta grupa, zżyta ze sobą i nie potrzebująca nowych ludzi, ale z radością
przyjmująca ich?

Czemu usiłujesz mi wmówić, że coś napisałem mimo że tego nie zrobiłem? Widzę co jakiś czas nowych ludzi na IRCu, a to, jak długo na nim zostaną, zależy od nich. Ale fakt, grupa jest zżyta ze sobą. Poza tym, spytam jeszcze raz - uważasz, że po tym, jak spamujesz na forum zostaniesz z radością przywitany?

Dnia 13.09.2009 o 21:33, Kalejdoskop86 napisał:

Co to za bzdury gadasz, dawno tak się nie uśmiałem.

Z wzajemnością.

Dnia 13.09.2009 o 21:33, Kalejdoskop86 napisał:

Dalej czekam na jakiś link czy coś, czemu Bezi dostał bana.

Jak napisałem - usunięto GS. A poza tym, poczytaj sobie ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 21:50, Adjatha napisał:

Czemu usiłujesz mi wmówić, że coś napisałem mimo że tego nie zrobiłem? Widzę co jakiś
czas nowych ludzi na IRCu, a to, jak długo na nim zostaną, zależy od nich. Ale fakt,
grupa jest zżyta ze sobą.

Nie wmawiam, ale "zamknięta, zżyta ze sobą grupa" to nie to samo co "przyhmująca nowych, kulturalnych userów"

Dnia 13.09.2009 o 21:50, Adjatha napisał:

Poza tym, spytam jeszcze raz - uważasz, że po tym, jak spamujesz
na forum zostaniesz z radością przywitany?

Nie, ale bycie "przywitanym" z takim chamstwem to co innego.

Dnia 13.09.2009 o 21:50, Adjatha napisał:

> Co to za bzdury gadasz, dawno tak się nie uśmiałem.
Z wzajemnością.

I vice-versa.

Dnia 13.09.2009 o 21:50, Adjatha napisał:

> Dalej czekam na jakiś link czy coś, czemu Bezi dostał bana.
Jak napisałem - usunięto GS. A poza tym, poczytaj sobie ten wątek.

Dostałem od Wipu linka na IRCu.
I - jak już wspomniałem - te ubliżanie i "zranienie majestatycznej elity IRCa" jako obrona były adekwatne do waszych równie "kulturalnych" ataków na forum/IRCu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 21:49, Kalejdoskop86 napisał:

> W bardzo żałosnym stylu i na strasznie dziecinnym poziomie niczym nie odbiegającym
od
> typowego trolla.
W takim samym jak WY atakujecie tych userów, których nie lubicie.

Polemizowałbym i to bardzo.

Dnia 13.09.2009 o 21:49, Kalejdoskop86 napisał:

Then why are you talking about this?

Ja już nie mam siły ci tego wykładać ponownie - albo sam to zauważysz albo niech ktoś inny ci to pokaże bo mi już ręce opadają. ;-D

Dnia 13.09.2009 o 21:49, Kalejdoskop86 napisał:

Dla mnie nie.

My nie narzekamy. ;-P

Dnia 13.09.2009 o 21:49, Kalejdoskop86 napisał:

> Dziesiątki osób już ci nie raz pokazywały czarno na białym za co cię nie lubią,
czym
> im podpadłeś etc etc. Wypadałoby to w końcu zauważyć.
Niektórzy nie i tu się pomyliłeś.

Nie napisałem że KAŻDY, poza tym - pokaż mi choć jedną osobę z irca której nie irytujesz ...

Dnia 13.09.2009 o 21:49, Kalejdoskop86 napisał:

Ja spokojnie siedziałem i ze dwa razy zostałem wyrzucony, bo komuś się nie podobało.

Takie uroki irca ...

Dnia 13.09.2009 o 21:49, Kalejdoskop86 napisał:

> Bo zachowywał się jak i...inteligentny inaczej.
Widziałem, ale na moim gramsajcie inni ludzie przeklinaja nawet na tych z IRCa, na swoich
kolegow i co? Oni bana nie dostaja.

A co mnie to obchodzi? Masz do mnie o to pretensje? Ja odpowiadam za siebie a nie za innych i mi to zwisa kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 21:55, Tyler_D napisał:

Polemizowałbym i to bardzo.

Ja nie, nie wiem jak ci to wytłumaczyć, masz za duże mniemanie o sobie i mocne plecy złożone z innych "elitarnych" IRC-bywalców, co by cię bronili, nawet jakby ktoś miał rację.

Dnia 13.09.2009 o 21:55, Tyler_D napisał:

Ja już nie mam siły ci tego wykładać ponownie - albo sam to zauważysz albo niech ktoś
inny ci to pokaże bo mi już ręce opadają. ;-D

A czy ja proszę o wykładanie czegoś ponownie? Masz schizy jakieś czy co?

Dnia 13.09.2009 o 21:55, Tyler_D napisał:

My nie narzekamy. ;-P

Ja tak. ;-P

Dnia 13.09.2009 o 21:55, Tyler_D napisał:

Nie napisałem że KAŻDY, poza tym - pokaż mi choć jedną osobę z irca której nie irytujesz
...

Choćby Bezi32, nie widziałem go na IRCu, ale z tego co czytałem w temacie i na moim sajcie to jego nie irytowałem.

Dnia 13.09.2009 o 21:55, Tyler_D napisał:

Takie uroki irca ...

Barbarzyństwo i brak szacunku, ładne uroki.

Dnia 13.09.2009 o 21:55, Tyler_D napisał:

A co mnie to obchodzi? Masz do mnie o to pretensje? Ja odpowiadam za siebie a nie za
innych i mi to zwisa kompletnie.

Nie dosyć, że ma wysokie mniemanie i schizy, to jeszcze ignorant. Ja nie mam pretensji, ale chwyćcie się za serce, popatrzcie w lustro sobie w oczy i zadajcie sobie pytanie - "czyż ja nie byłem taki sam w ataku, jak on w swej obronie?" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 21:54, Kalejdoskop86 napisał:

Nie wmawiam, ale "zamknięta, zżyta ze sobą grupa" to nie to samo co "przyhmująca nowych,
kulturalnych userów"

Czemu? Zżyta ze sobą grupa też może przyjąć nowych członków, jeśli udowodnią, że się nadają. I dobrze napisałeś, kulturalnych.

Dnia 13.09.2009 o 21:54, Kalejdoskop86 napisał:

Nie, ale bycie "przywitanym" z takim chamstwem to co innego.

Natomiast akcja przeciwko IRC nie ma nic z chamstwa.

Dnia 13.09.2009 o 21:54, Kalejdoskop86 napisał:

I vice-versa.

I sursum corda.

Dnia 13.09.2009 o 21:54, Kalejdoskop86 napisał:

Dostałem od Wipu linka na IRCu.

I nadal nie rozumiesz? W takim wypadku nie widzę sensu rozmowy, bo nie przejawiasz w tym przypadku oznak myślenia. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 21:58, Kalejdoskop86 napisał:

Ja nie, nie wiem jak ci to wytłumaczyć, masz za duże mniemanie o sobie i mocne plecy
złożone z innych "elitarnych" IRC-bywalców, co by cię bronili, nawet jakby ktoś miał
rację.

Yeah right. Ja nie mam żadnych "pleców" - sam potrafię się wybronić w dyskusji. A to że inni z irca mają podobne zdanie to już nie moja wina. Poza tym chciałbym zauważyć że tylko ja i Adam tu z tobą walczymy, jakoś innych moich / naszych "pleców" nie widać ... Każdy z irca ma własny styl, jednak porównywanie naszych odzywek do tekścików mr Beziego jest totalnie bezsensowne.

Dnia 13.09.2009 o 21:58, Kalejdoskop86 napisał:

A czy ja proszę o wykładanie czegoś ponownie? Masz schizy jakieś czy co?

Tak, widzę latające zielone hipopotamy z aureolkami.

Dnia 13.09.2009 o 21:58, Kalejdoskop86 napisał:

Choćby Bezi32, nie widziałem go na IRCu, ale z tego co czytałem w temacie i na moim sajcie
to jego nie irytowałem.

Wow ... jedna osoba w dodatku "świerzak" - nadal mnie to nie przekonuje. ;-D

Dnia 13.09.2009 o 21:58, Kalejdoskop86 napisał:

Barbarzyństwo i brak szacunku, ładne uroki.

Zapomniałeś o grabieniu domów, gwałtach na pannach i paleniu wiosek ... oraz masowych mordach na ludności cywilnej.

Dnia 13.09.2009 o 21:58, Kalejdoskop86 napisał:

Nie dosyć, że ma wysokie mniemanie i schizy, to jeszcze ignorant.

Tak ... cham, buc i wredna menda. Miło mi.
>Ja nie mam pretensji,

Dnia 13.09.2009 o 21:58, Kalejdoskop86 napisał:

ale chwyćcie się za serce, popatrzcie w lustro sobie w oczy i zadajcie sobie pytanie
- "czyż ja nie byłem taki sam w ataku, jak on w swej obronie?" ...

Ja nie mam sobie nic do zarzucenia, poza tym chciałbym zauważyć że chyba tylko ty i mr Bezi byliście tak namolni na ircu i na forum jeśli chodzi o żale ircowe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 21:04, Kalejdoskop86 napisał:

To nie powinno mi zabraniać pisać na kanałach tematycznych.

Kanały tematyczne w dużej mierze są kanałami prywatnymi na których zasady ustala ich założyciel który właściwie ma prawo wykopać lub zbanować kogo tylko zechce.
Np. Ja mam swój kanał na gramircu i staram się tam przestrzegać zasady, że głupocie powinno się zapobiegać, a nie leczyć i często zapobiegawczo rozdaję auto-kicki osobom które jeszcze nie zdążyły tam wejść, bo sobie zasłużyły swoim idiotycznym zachowaniem na forum czy na oficjalnym kanale. Nieraz to się przydało ;) Bardzo fajnie wygląda jak ktoś pierwszy raz wchodzi na mój kanał i z automatu chanserv serwuje mu kopa i bana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten cały IRC jest śmieszny. Cały czas ci sami ludzie tam siedzą (przeważnie 24/h na dobę), a jeżeli wchodzi ktoś nowy, to albo go wyzywają wszyscy razem albo wyrzucają. Zawsze oczywiście próbując przy tym być śmiesznym, a racji się im nie udowodni, bo potem przez brak argumentów znów rzucają złośliwościami. Do "rozmowy" lepiej się nie wtrącać, bo od razu zostajesz zjechany, a na dodatek szczytem ich ambicji jest bycie na GRASZu w TOP10.

Żeby nie było, bo od razu napiszą "jesteś urażony, bo pewnie wczoraj cie ktoś kicknął" czy coś takiego. Nie... Nawet nie mam zamiaru się z wami kłócić, bo zaraz pewnie i tak ktoś na mnie naskoczy, pisząc w moją stronę więcej złośliwości niż argumentów. Ostatnim razem na IRCu byłem pół roku temu? Może 5 miesięcy temu? Nie wiem gdzie to sprawdzić, ale na pewno dawno temu. Piszę tylko, bo widzę, że nie tylko ja mam taką opinię o ELICIE IRCa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 06:45, Grinczar napisał:

Cały czas ci sami ludzie tam siedzą (przeważnie
24/h na dobę),


Trudno,żeby nie siedzieli skoro mają tam fajne towarzystwo. Polecam poczytać o klientach irc,które pozwalają być na kanale 24h/7, a nie sugerować,że nie mają co robić i całe dnie spędzają przed komputerem.

>że nie tylko ja mam taką opinię o ELICIE

Dnia 14.09.2009 o 06:45, Grinczar napisał:

IRCa.


Fajnie. A nam to i tak zwisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować