Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

IRC''u. Świątynio Pierwotnego Zła ! Zmiłuj się nad nami grzesznymi.
Applet Java + Firefox - nie działa.
XChat - nie działa.
mIRC - nie działa.
ChatZilla - nie działa.
so wtf ? zawsze jeden błąd

Perl interface loaded
* Looking up irc.gram.pl
* Connecting to borg.gram.pl (79.133.195.107) port 6667...
* Connection failed. Error: Connection timed out


Coś tam gmerałem, szperałem, szukałem i... nie znalazłem odpowiedzi. Po prostu nie mogę się połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 00:30, Morris12 napisał:

so wtf ? zawsze jeden błąd

Czyli to nie kwestia klienta.

Dnia 03.01.2010 o 00:30, Morris12 napisał:

* Connection failed. Error: Connection timed out

Czyli to kwestia jakiejś blokady. Albo Twój firewall, albo Twojego ISP.
Odblokować i zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mIRC wymaga jakieś wyimaginowanej konfiguracji? Jak na razie sypie mi:

12:36  * Connecting to irc.gram.pl (6667)
12:36  * [10053] Software caused connection abort
12:36  * Disconnected

ale walczę dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 12:40, daemonaray napisał:

Czy mIRC wymaga jakieś wyimaginowanej konfiguracji? Jak na razie sypie mi:
12:36  * Connecting to irc.gram.pl (6667)
12:36  * [10053] Software caused connection abort
12:36  * Disconnected

Tak, wymaga konfiguracji (a wiesz w ogóle co znaczy ''wyimaginowana'', czy wpisałeś to tak na zasadzie ''kopytko''?).
O ile wiem, to akurat mIRC jest dość upierdliwy jeśli chodzi o podłączanie do gramirca (ale to tylko zasłyszane, bo sam nie próbowałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 22:15, daemonaray napisał:

Wiem, a Ty się jak zawsze czepiasz pierdół... skończ bo żal. Napisałeś posta który nic
nie wnosi tylko żeby się czepić.


Przepraszam Ciebie bardzo, ale jeśli tak zamierzasz się zachowywać na IRCu, jak teraz w stosunku do oklita (ja go bronię, lol), który napisał swój 5. (informacja niepewna) post na forum (widać jak się ciągle czepia, nie?), to nie masz nawet co konfigurować klienta. Nie proszę nawet, żebyś wytłumaczył, gdzie napisał "posta który nic nie wnosi tylko żeby się czepić", skoro to bzdura.
Tak, żebyś zrozumiał:
mIRC nie lubi gramirca. Zmień klienta. Jeśli będziesz się źle zachowywał wylecisz i już nie wrócisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie działa Ci samochód, to kup inny. Jak ktoś ma nic nie wnosić do rozwiązania problemu to lepiej nic nie pisać. Gdzie się czepia to chyba widać wyraźnie i nie trzeba nawet pokazywać. To że napisał 5 postów, co to w ogóle ma do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 06:33, daemonaray napisał:

Nie działa Ci samochód, to kup inny. Jak ktoś ma nic nie wnosić do rozwiązania problemu
to lepiej nic nie pisać. Gdzie się czepia to chyba widać wyraźnie i nie trzeba nawet
pokazywać. To że napisał 5 postów, co to w ogóle ma do tego?

Widzę, że trzeba Ci przetłumaczyć z polskiego na Twoje.

"Czy mIRC wymaga jakieś wyimaginowanej konfiguracji?" - Twoje pytanie. Wyimaginowane -wymyślone, nierealne, fantastyczne - słowo kompletnie tu nie pasuje (to już nie czepianie, a wytłumaczenie znaczenia, bo mam wątpliwości, czy znałeś je). Więc pytanie powinno brzmieć:
"Czy mIRC wymaga jakiejś konfiguracji?"
Odpowiedź oklita: "Tak, wymaga konfiguracji (...)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, sorry. Żartujecie? mIRC wymaga konfiguracji? Naprawdę myślicie że nie wiem tego? Słowo jak najbardziej pasuje, bo przy żadnej standardowej konfiguracji nie odpala, więc musi być ona jakaś wymyślna, nierealna, fantastyczna - wybierz sobie. O taką konfigurację właśnie pytałem. Jeżeli wciąż nie rozumiecie to podstawcie sobie słowo SPECJALNEJ, może wtedy będzie to dla Was prostsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 20:03, daemonaray napisał:

Nie, sorry. Żartujecie? mIRC wymaga konfiguracji? Naprawdę myślicie że nie wiem tego?
Słowo jak najbardziej pasuje, bo przy żadnej standardowej konfiguracji nie odpala, więc
musi być ona jakaś wymyślna, nierealna, fantastyczna - wybierz sobie. O taką konfigurację
właśnie pytałem. Jeżeli wciąż nie rozumiecie to podstawcie sobie słowo SPECJALNEJ, może
wtedy będzie to dla Was prostsze.


To jest ta druga część, której nie zrozumiałeś. "O ile wiem, to akurat mIRC jest dość upierdliwy jeśli chodzi o podłączanie do gramirca (ale to tylko zasłyszane, bo sam nie próbowałem)."
Po prostu zmień klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 23:16, Budyn napisał:

Konspiracyjna i dekadencka #muzyka FTW!!!

Właśnie nas wydałeś, palancie. I tyle by było z tej konspiracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować