Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2011 o 16:35, XSky0 napisał:

A IRC na Chrome''ie dalej nie działa . Świat idzie do przodu, a IRC nie ;/ .

Bo nie jest wspierany.
Osoba która aktualnie zajmuje sie ircem przerobiła kanał oficjalny na swój prywatny i ma gdzieś czy coś sie zepsuło. Im działa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2011 o 14:16, Blu napisał:

Osoba która aktualnie zajmuje sie ircem przerobiła kanał oficjalny na swój prywatny i
ma gdzieś czy coś sie zepsuło. Im działa i tyle.


To IRC nadal działa? Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 15:19, ww3pl napisał:

... Wracamy?

Ja już dawno miałem ochotę posiedzieć na ircu. Mało tam bywałem ale zawsze coś. Sporo pamiętam z tamtych czasów. Teraz nawet wejść nie mogę i się dowiaduję że ktoś go sobie "przywłaszczył". jak na firefoxie jeszcze jakiś czas temu wszedłem to było kilka osób jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 15:19, Mohair napisał:

To IRC nadal działa? Serio?

Jako tako, wejsc sie da, kanaly sa ale reszta leży.
Siedzi sobie tylko Pan Kamil z kolegami i robi co mu sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, w takim razie będzie trzeba kiedyś zebrać ekipę, przygotować transparenty Solidarności i zacząć publiczną manifestację ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 16:34, Blu napisał:

> To IRC nadal działa? Serio?
Jako tako, wejsc sie da, kanaly sa ale reszta leży.
Siedzi sobie tylko Pan Kamil z kolegami i robi co mu sie podoba.

A nie próbowałeś mu pisać, żeby przystosował irca dla chrome?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Ja jakoś nigdy nie byłem na gramowym ircu :D. Bo po co mi to w sumie. Nie miałem jakoś chęci ani potrzeby. Jednak ostatnio na fazkę chciałem wejść i zobaczyć to i owo jak jest. ...... i co mam szary ekran ;l to normalne czy ja mam jakieś problem z przeglądarką ??
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 20:32, Braveheart napisał:

Witam.
Ja jakoś nigdy nie byłem na gramowym ircu :D. Bo po co mi to w sumie. Nie miałem jakoś
chęci ani potrzeby. Jednak ostatnio na fazkę chciałem wejść i zobaczyć to i owo jak jest.
...... i co mam szary ekran ;l to normalne czy ja mam jakieś problem z przeglądarką ??
Pozdrawiam.

Jakiej używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 20:32, Gromo napisał:

Jakiej używasz?


Kiedyś tak miałem na FF. Pomyślałem sobie [''pewnie robią jakieś konserwacje i inne bajery''] Później jakoś nie wchodziłem. Swego czasu śmigam na operze, a alternatywą jest google chrome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 21:15, Braveheart napisał:

> Jakiej używasz?

Kiedyś tak miałem na FF. Pomyślałem sobie [''pewnie robią jakieś konserwacje i inne bajery'']
Później jakoś nie wchodziłem. Swego czasu śmigam na operze, a alternatywą jest google
chrome.

No na chrome właśnie irc nie działa w ogóle. Kiedyś na FF też mi nie działał. Opery nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 19:58, Gromo napisał:

A nie próbowałeś mu pisać, żeby przystosował irca dla chrome?

Tego akurat nie. Tysiąc razy pytałem o naprawę chanservu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mnie tylko zastanawia kto pozwolił na to. Ktoś tego irca utrzymuje a jakiś koleś sobie go "zprywatyzował" i robi co chce. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 14:45, Gromo napisał:

No to mnie tylko zastanawia kto pozwolił na to. Ktoś tego irca utrzymuje a jakiś koleś
sobie go "zprywatyzował" i robi co chce. ;/

IRC nie przynosi zyskow wiec maja go w cenzuraforumdladzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 10:53, Gromo napisał:

No na chrome właśnie irc nie działa w ogóle. Kiedyś na FF też mi nie działał. Opery nie
używam.

No wiesz nie zależało mi jakoś specyficznie na tym by sobie siedzieć na gramowym ircu. Tak jak pisałem wcześniej była to zwykła ciekawość by zobaczyć mniej więcej jak to wygląda na gramie i tyle, ale skoro nie działa czy co tam z tym ircem się dzieje, to trudno.. Lata mi to. Forum to forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa IRC? Od wczoraj mam ciągle: * Connection failed. Error: Connection refused
Wersja przez stronę też nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja odkąd pamiętam nigdy jakoś nie mogłem na tego Irca wejść =.= siwe pole zawsze miałem... a teraz jak się kliknie na ten link:
http://irc.gram.pl/

To również przenosi do kolektywu..... =.= to już irytujące z tym kolektywem się dzieje... Działają coś z tym Zieloni czy TOR i inne gry np Skyrim wciąż zabija wam grafik w dniu... a no tak zapomniałem.. święta wybaczcie :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować