Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2011 o 00:19, mefiperes napisał:

#Dzampreza- reaktywacja?:>

Chyba jednak nie... Tobie też na Kolektyw przewala Irca ?

PS:
WoW :D pierwszy raz Widzę kogoś z napisem Forumowicz Roku 2k8....
Pamietam walgierz i magwisienka mają status Gramowicz/ka roku 2k7 xD.. później już jakoś o oczy mi się co roczne nowe tytuły nie obijały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2008 był chyba ostatnim rokiem gdzie wybierało się gramowicz roku. Możliwe że był też na 2009, dobrze nie pamiętam, ale nawet jeśli to edycja 2008 była ostatnia z tych wielkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 12:43, Laid_back napisał:

Irc jest to odłączenia - generalnie nie ma sensu go trzymać na stronie, gdy korzysta
z niego parę osób

Konkretna myśl... popieram :D
Lecz pewnie zaraz w jego obronie wystartują.....

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

@Kraju

Dnia 21.12.2011 o 12:43, Laid_back napisał:

2008 był chyba ostatnim rokiem gdzie wybierało się gramowicz roku. Możliwe że był też na 2009, dobrze nie
pamiętam, ale nawet jeśli to edycja 2008 była ostatnia z tych wielkich

Dzięki wielkie za wyjaśnienie.. teraz już jest wszystko jasne. Swoją drogą szkoda, że już nie ma "wyborów" odechciało się ludziom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 12:49, Braveheart napisał:

Swoją drogą szkoda, że już nie ma "wyborów" odechciało się ludziom ?


Każde wybory ogłaszało samo gram.pl. Nikt nie wyszedł z inicjatywą żeby takie wybory zrobić. Chociaż od 2010 to forum powoli zaczęło schodzić na psy, przez co wielu świetnych gramowiczów jest nieaktywnych, a jest zbyt wielu nowych użytkowników których się tak dobrze nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ... wiedziałem że prędzej czy później gram zrezygnuje z irca całkowicie ... a potem się dziwią że ludzie jojczą na gram przy pierwszej lepszej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Statystki i Grasz również nie działają. Widocznie jakaś przebudowę robią i pewnie wszystko niedługo wróci do normy, włącznie z ircem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że akurat gram irc. Wprawdzie korzystałem z niego tylko przez chwilę po premierze, ale jednak korzystałem.
Nie mogę tego niestety powiedzieć o innych podstronach jak flaszki,gry online, sprzęt, coop, poradniki etc, których zawartość jest g... warta i tylko zaśmiecają stronę.
Serwis schodzi na psy bo zaśmieca go nic nie warta treść, ale lepszego nie znam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 12:54, Kraju napisał:

Każde wybory ogłaszało samo gram.pl. Nikt nie wyszedł z inicjatywą żeby takie wybory
zrobić. Chociaż od 2010 to forum powoli zaczęło schodzić na psy, przez co wielu świetnych
gramowiczów jest nieaktywnych, a jest zbyt wielu nowych użytkowników których się tak
dobrze nie zna.

Brutalna prawda .... nic nań nie poradzimy ehh...

"...Bo co idzie w górę to idzie też w dół...... Czy jestem mistrzem świata?, nie musisz wierzyć brat bo wszystko co na górze to musi kiedyś spaść."

- OSTR

W sumie niedługo na ten topic zapewne nałożą kłódź xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 12:43, Laid_back napisał:

Irc jest to odłączenia - generalnie nie ma sensu go trzymać na stronie, gdy korzysta
z niego parę osób


A może warto by się zastanowić czemu tak jest? Bo do pewnego momentu na ircu działo się sporo i nie powiedziałbym, że ludziom się to po prostu znudziło... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 14:40, Chaotizz napisał:

Jak już zamykacie irca, to może warto też pomyśleć czy aby nie zamknąć forum. ;]

Teraz to żeś dodał do pieca :D
I nastanie koniec.. a Pac Man zostanie obudzony ze snu gdzie jego misją będzie pożarcie całego forum... ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu tak jak w ZSRR - najpierw się robi, potem się myśli. Jeśli jest tu Laid to nic mnie nie zdziwi. :-)

btw: gz WuTeku. Doczekałeś się. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wielu miesięcy z irca "korzysta" nie więcej niż 4 do 5 osób - bez jaj, że wszyscy teraz będą szaty rozdzierać z rozpaczy. Gry komórkowe dla przykładu też nie były popularne, więc poszły w niebyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 16:21, Tyler_D napisał:

Może choć słowo na ten temat?


Wyczerpała się formuła i nie ma w planach wykorzystywania irca - nie jest to chyba dla nikogo szok, że kanał nie jest naszą priorytetową działką. Ja nie jestem za usuwaniem go z serwisu, bo stanowi ważny rozdział gram.pl, ale c'est la vie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować