Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2007 o 22:04, Bartek Dudek napisał:

Ja to można cofnąć ??

Najprościej bana za flood przeczekać.

Dnia 23.02.2007 o 22:04, Bartek Dudek napisał:

Ale gdzie ja floodowałem ??

Zbyt duża ilość znaków zapytania czy tam wykrzykników. Wystarcza jeden. Reguła taka sama jak na Forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo :( Ogromnie przepraszam. :( Już będę wiedział ,że tak nie można. :( Jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, ze można tutaj opisać problem z gramircem. Otóż gdy chce na niego wejść wyświetla mi się taki komunikat: "Do poprawnego wyświetlania tej strony konieczne jest włączenie obsługi plików COOKIES.". Używam Mozzili Firefox w najnowszej wersji (2.0.0.2). Gdzie włączyć ową obsługę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego jak włączam gramirc to otwiera mi się strona z nagłówkiem gram.pl a po spodem szara strona jak pusty gramsajt?tak się dzieje w explolerze i operze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 18:30, czarek.k napisał:

dlaczego jak włączam gramirc to otwiera mi się strona z nagłówkiem gram.pl a po spodem szara
strona jak pusty gramsajt?tak się dzieje w explolerze i operze.

może spróbuj na fox''ie z zainstalowanymi wtyczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obywatele i Obywatelki... Towarzysze i Towarzyszki!

Ostatnimi czasy w okolicach Gramirca (takiej wsi między Forum, a Kolektywem) zaczął szarogęsić się niejaki Eugeniuszowi Dwuklik. Jego obecność sprawia niektórym mieszkańcom nie lada problemy. Często niespodziewanie zostają oni odcięci od jakiegokolwiek kontaktu z miejscowością, a to wszystko za sprawą tego człowieka. By dowiedzieć się więcej o Ircogeniuszu wystarczy posłuchać opinii części mieszkańców Gramirca:
"- Ten cały Dwuklik to jedno, wielkie ZUO!" - mówi emeryt konrad (pesel 1606190)
"- Panie przez tego Dwuklika to się tu wszyscy żrą między sobą!" - powtarza pierwszy osiedlowy plotkarz deih.
"- Przez tego dziada jednego musiałem zacząć chodzić do Opery zamiast zajmować się swoim apletem!" - mówi zatwardziały zwolennik czerwonych - cinus`.
"- Ja to mówię pani... Ten cały Dwuklik to zabrał mi żonę, porwał dzieci i przekupił psa! Już nie mówiąc o tym, że potłukł mój ulubiony kubek z wiewiórką i łosiem!" - mówi pokrzywdzony przez życie Kukowsky.

Wśród mieszkańców Gramirca znaleźli się również zwolennicy rządów Dwuklika:
"A ten Dwuklik to jest taki fajny... ma takie ładne oczka... takie zgrabne nóżki." - mówi nam dark4blade.

Apel przeciwników rządów Dwuklika brzmi jasno:
"Dwuklik musi odejść!"

Liczę na pozytywne rozpatrzenie sprawy odsunięcia od stanowiska Ircogeniusza Dwuklika.
Pozdrawiam,
Zdesperowany Dziad

P.S. Przepraszam, ale bije mi dzisiaj mocno i nie mogłem w prosty sposób napisać, że denerwuje mnie zamykanie kanału po podwójnym kliknięciu. :P Post miał być dodany dzisiaj o 0:00, jednak miała miejsce awaria forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 13:36, michal19 napisał:

Czemu tak bardzo wam to przeszkadza?


Bo wielokrotnie się zdarzało, że przy przełączaniu między oknami kanałów przez ten dwuklik okno kanału "przypadkiem" się zamykało co jest nieco irytujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Czy jak przykładowo poprzeklinam, napiszę że piracę na IRCU to może mnie spotkać kara ?
2. I czy rozmowa prywatna jest tak naprawdę prywatna ? Tzn jej treści wiem tylko ja i rozmówca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 14:46, Super gość napisał:

1.Czy jak przykładowo poprzeklinam, napiszę że piracę na IRCU to może mnie spotkać kara ?


http://www.gram.pl/regulamin.asp

Dnia 04.03.2007 o 14:46, Super gość napisał:

2. I czy rozmowa prywatna jest tak naprawdę prywatna ? Tzn jej treści wiem tylko ja i rozmówca ?


Tak, nie mamy możliwości podglądania rozmów prywatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy gdy będzie wersja alfa będą nowi testerzy alfy? Bo mnie to minęło... a chyba nie chcecie 5 stron w tym temacie narzekań typu "gramIrc mi nie chodzi bo cośtam".
P.S. A będzie w ogóle alfa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 16:25, Varras napisał:

A czy gdy będzie wersja alfa będą nowi testerzy alfy? Bo mnie to minęło... a chyba nie chcecie
5 stron w tym temacie narzekań typu "gramIrc mi nie chodzi bo cośtam".
P.S. A będzie w ogóle alfa?

Wersja alpha to statium programu przed wersją beta. Więc raczej do tyłu się nie będą cofać.

Generalnie jest to tak:
pre-alpha ---> alpha ---> beta ---> RC (Release Candidate), który nieraz określa kolejne fazy projektu: gamma, delta i kończąc na wersji omega, która jest wg osób zaangażowanych w projekt wolna od bugów i w każdym momencie może udać się do produkcji ---> General availability relase/Gold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować