Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2007 o 16:32, Budep napisał:

> > Mam to samo :P Nick jest zajęty , ech..
>
> Denerwuje mnie to. Budep a co jak bym założył nowe konto tylko dla irc.gram. To samo
by było?

Tak to samo. Nic nie poradzisz , CDP znów ma problemy z irc. Trzeba czekać..


Niestety ale mi sie nie śpieszy dobrze że nie ma problemów z GS-ami to najważniejsze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam nowy komp i problem. Irc nie działa. Java się nie ładuje. Moglibyście podać linki do najnowszej javy , ale poradzić co mam zrobić? (ściągnąłem tą jave która jest potrzebna do "zapalenia" irc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 15:31, Budep napisał:

Witam. Mam nowy komp i problem. Irc nie działa. Java się nie ładuje. Moglibyście podać linki
do najnowszej javy , ale poradzić co mam zrobić? (ściągnąłem tą jave która jest potrzebna do
"zapalenia" irc)


Spróbuj ściągnąć z tej strony :)

http://www.java.com/pl/download/index.jsp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 15:46, Mr.M napisał:

> Witam. Mam nowy komp i problem. Irc nie działa. Java się nie ładuje. Moglibyście podać
linki
> do najnowszej javy , ale poradzić co mam zrobić? (ściągnąłem tą jave która jest potrzebna
do
> "zapalenia" irc)

Spróbuj ściągnąć z tej strony :)

http://www.java.com/pl/download/index.jsp



dziękuję bracie , ale problem juz nie aktualny!
Wesołych świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 15:46, Mr.M napisał:

> Witam. Mam nowy komp i problem. Irc nie działa. Java się nie ładuje. Moglibyście podać
linki
> do najnowszej javy , ale poradzić co mam zrobić? (ściągnąłem tą jave która jest potrzebna
do
> "zapalenia" irc)

Spróbuj ściągnąć z tej strony :)

http://www.java.com/pl/download/index.jsp

pomoz prosze z moim problemem u gory sory za spam ale to pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2007 o 15:49, mikus97 napisał:

pomoz prosze z moim problemem u gory sory za spam ale to pilne


sciagnij najnowszą Javę (link podałem wyżej) , może pomoże :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ircek znów nie działa - ni przez aplet, ni przez chatzille.

[12:55] Łączenie...
[12:55] Nie można połączyc się z : java.net.ConnectException : Connection refused: connect
[12:55] Łączenie...
[12:55] Nie można połączyc się z : java.net.ConnectException : Connection refused: connect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie doskonale sprawę na czyj post odpowiadam, od tego zacznijmy ;).
Ponoć Ty, Sol, namieszałaś coś z kolorami na ircu (aplecie), więc apeluję w tej sprawie do Ciebie. Zmień je, błagam, bo po primo ten czerwiosiusieńki wali po oczach, a po drugie primo czuję się jak na jakiejś polczatowej czaterii :/. Wiem, że się powtarzam, bo pisałem już o tym u Ciebie na gsie w komentarzach, ale łatwo w ich natłoku mój akurat przeoczyć ;P. Tak więc mam nadzieję, że to nie kłopot i zostaną przywrócone stare barwy komunikatów ;).
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 20:23, gothicsheep napisał:

Zdaję sobie doskonale sprawę na czyj post odpowiadam, od tego zacznijmy ;).
Ponoć Ty, Sol, namieszałaś coś z kolorami na ircu (aplecie), więc apeluję w tej sprawie
do Ciebie. Zmień je, błagam, bo po primo ten czerwiosiusieńki wali po oczach, a po drugie
primo czuję się jak na jakiejś polczatowej czaterii :/. Wiem, że się powtarzam, bo pisałem
już o tym u Ciebie na gsie w komentarzach, ale łatwo w ich natłoku mój akurat przeoczyć
;P. Tak więc mam nadzieję, że to nie kłopot i zostaną przywrócone stare barwy komunikatów
;).
Pozdrawiam.


Podłączam się pod prośbę.

Aha, i mam to samo co Clickers. I mam javę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde.. (Niby,przynajmniej tak mi instalator pokazał) Zainstalowałem i wchodzę na IRCa i to samo co wcześniej.Weryfikacja mi pokazuje że nie mam zainstalowanego...Co mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 20:23, gothicsheep napisał:

Zdaję sobie doskonale sprawę na czyj post odpowiadam, od tego zacznijmy ;).
Ponoć Ty, Sol, namieszałaś coś z kolorami na ircu (aplecie), więc apeluję w tej sprawie
do Ciebie. Zmień je, błagam, bo po primo ten czerwiosiusieńki wali po oczach, a po drugie
primo czuję się jak na jakiejś polczatowej czaterii :/. Wiem, że się powtarzam, bo pisałem
już o tym u Ciebie na gsie w komentarzach, ale łatwo w ich natłoku mój akurat przeoczyć
;P. Tak więc mam nadzieję, że to nie kłopot i zostaną przywrócone stare barwy komunikatów
;).
Pozdrawiam.



Ja też o to proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czemu kiedy uruchamiam Irc na Mozzili - zwiesz mi sie internet?
Na IE wszystko działa, ale jakoś nie chce mi się przełączać cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować