Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

Właśnie wróciłem z irca. Jak to jest, że sianko widuję czasem na ircu, a jak wpisuję ten nick w statystykach to go nie ma? Ogólnie irc jest fajny tylko mogło by być więcej dziewczyn, nie chodzi mi tu o podrywanie, ale trochę urozmaicenia się przyda. Więcej ludzi też by się przydało, ale takich co nie piszą chamskie teksty, albo zadawają dziwne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 13:56, Dominik000 napisał:

Właśnie wróciłem z irca. Jak to jest, że sianko widuję czasem na ircu, a jak wpisuję
ten nick w statystykach to go nie ma?

Gdzie ty tam sianko widzisz? To sianer, kiedyś sianem na ircu zwany...

Dnia 03.06.2008 o 13:56, Dominik000 napisał:

Ogólnie irc jest fajny tylko mogło by być więcej
dziewczyn, nie chodzi mi tu o podrywanie, ale trochę urozmaicenia się przyda. Więcej
ludzi też by się przydało, ale takich co nie piszą chamskie teksty, albo zadawają dziwne
pytania.

Phi. Każdych nowych uważanych za mało rozgarniętych się tak tam traktuje ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, wam też irc nie działa? Nie wiem co się dzieje, to chyba dlatego, że ściągnęłam Firefoxa 3 RC2 wcześniej to się nie zdarzało... a teraz wchodzę przez Chatzillę i mi pisze, że niezgodny certyfikat. Wcześniej to nie był problem. Wygląda na to, że najnowszy FF, będzie miał problem z naszym ircem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 17:34, YOUlia napisał:

Kurczę, wam też irc nie działa? Nie wiem co się dzieje, to chyba dlatego, że ściągnęłam
Firefoxa 3 RC2 wcześniej to się nie zdarzało... a teraz wchodzę przez Chatzillę i mi
pisze, że niezgodny certyfikat. Wcześniej to nie był problem. Wygląda na to, że najnowszy
FF, będzie miał problem z naszym ircem :/

No prędzej czy później musiało do tego dojść. Certyfikat od początku istnienia irca jest spaprany i niestety tym razem ff nie puści go płazem ;)
cytuję:
irc.gram.pl:1667 używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa.
Ten certyfikat jest prawidłowy tylko dla <a id="cert_domain_link" title="rea.gram.pl">rea.gram.pl</a>.
(Kod błędu: ssl_error_bad_cert_domain)

cóż, będzie mniej osób na ircu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 23:54, Mr.M napisał:

Ja tak samo mam errora, zamieszczam screen...
Ma ktoś jakiś pomysł, jak to ręcznie obejść?

Już sobie z tym poradziłem.
Narzędzia -> Opcje -> Zaawansowane -> Szyfrowanie -> Wyświetl certyfikaty
Okno Menedżer certyfikatów, zakładka Serwery -> dodaj wyjątek -> wpisać w nowym oknie ircs://irc.gram.pl:1667

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2008 o 01:50, SwenG napisał:

Już sobie z tym poradziłem.


Hm, mi nie chcę dodać nowego wyjątku ;-/
Ale można też łączyć się przez ircs://rea.gram.pl:1667/gram.pl,needpass - tutaj wszystko działa bez problemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie-mam taki problem z irc''iem że gdy naciskam zakładke gramirc to strona sie łąduje ale nic nie widac tylko szare pole,i tu moje pytanie cyz trzeba cos zainstalować aby móc wejsc na irc''a?Jeśli tak to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 13:47, rafekx 12 napisał:

Witam,mam pytanie-mam taki problem z irc''iem że gdy naciskam zakładke gramirc to strona
sie łąduje ale nic nie widac tylko szare pole,i tu moje pytanie cyz trzeba cos zainstalować
aby móc wejsc na irc''a?Jeśli tak to co?

Chyba potrzebna jest najnowsza Java.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 13:47, rafekx 12 napisał:

Witam,mam pytanie-mam taki problem z irc''iem że gdy naciskam zakładke gramirc to strona
sie łąduje ale nic nie widac tylko szare pole,i tu moje pytanie cyz trzeba cos zainstalować
aby móc wejsc na irc''a?Jeśli tak to co?


Zaktualizuj jave ;) i Przejdź na FF''a, jeśli z niego nie korzystasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 14:43, kulfonito napisał:

> Witam,mam pytanie-mam taki problem z irc''iem że gdy naciskam zakładke gramirc to
strona
> sie łąduje ale nic nie widac tylko szare pole,i tu moje pytanie cyz trzeba cos zainstalować

> aby móc wejsc na irc''a?Jeśli tak to co?

Zaktualizuj jave ;) i Przejdź na FF''a, jeśli z niego nie korzystasz :P


Zrobiłem tak jak mi poradziłeś ale to nie pomogło,cóż ostatecznie będe korzystał z IE...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 14:45, rafekx 12 napisał:

> > Witam,mam pytanie-mam taki problem z irc''iem że gdy naciskam zakładke gramirc
to
> strona
> > sie łąduje ale nic nie widac tylko szare pole,i tu moje pytanie cyz trzeba
cos zainstalować
>
> > aby móc wejsc na irc''a?Jeśli tak to co?
>
> Zaktualizuj jave ;) i Przejdź na FF''a, jeśli z niego nie korzystasz :P

Zrobiłem tak jak mi poradziłeś ale to nie pomogło,cóż ostatecznie będe korzystał z IE...:(


Jeszcze jedno pytanie ;) Jakiego masz FF''a? 3.0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 14:48, rafekx 12 napisał:


>
> Jeszcze jedno pytanie ;) Jakiego masz FF''a? 3.0?
>

tak,mam wersje 3.0


Na wersji 3.0 aplet nie chodzi przez jakiś certyfikat :/ Proponuję przejść na wersję 2.0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanko otóż gram w grę w internecie i chce założyć do niej kanał irc. możecie mi powiedzieć jak to zrobić??? plz pomóżcie. szukałem i tylko od programu mIRC wszystko było... a za to trzeba płacić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tylko zapraszamy i zapraszamy, a mi IRC nie działa. Ale nie jestem sam, bo wielu osobom też nie chodzi. Mam zainstalowaną najnowszą Jave, a gdy włączam IRC to w rogu jest albo ikonka JAVA, albo krzyżyk. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie malutkie mytanko... Czemu jak wchodzę na irc.gram.pl, albo próbuje w jakiś inny sposób się dostać, nagle wyłącza mi się przeglądarka(opera, firefox, i IE ) próbowałem przez te trzy przeglądarki i to samo. Możecie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przesiadce na Opere pojawil sie u mnie blad/problem zwiazany z ircem... Nie moge wbic na niego poprzez aplet, pokazuje mi sie tylko jego baaardzo splaszczona wersja, przez co nie da sie normalnie korzystac z tej uslugi. Jakies pomysly dordzy konsule? Dodam, ze problem ze zla wersja javy wykluczam - na FF2, jak i FF3 dziala.

20080802145005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem - po uruchomieniu IRC''a pokazuje mi się puste okno, a przeglądarka ( MF3 ) nie wykonuje żadnych operacji. O co w tym chodzi ?

20080814174328

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować