Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

Czy ktoś może wie kiedy gramirc znowu będzie działał? Już przez tydzień codziennie staram się wejść i mi tylko pusta strona wyskakuje. Halo? Ile można naprawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie dyrydy :>
Bez wyraźnej przyczyny rozłączyło mnie i połączyć już nie chce.
Błąd : Closing Link: gra.z.gram.pl (Błąd połączenia z serwerem gram.pl, proszę spróbować za kilka minut)
ChatZilla 0.9.85 (aplet też nie działa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm to nie tylko ja mam ten problem :| miło. Nawet zalogować się nie da na moich przeglądarkach. Dopiero przez google chrome...niektórzy to mają pod górkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 18:19, Dna90 napisał:

Mhm to nie tylko ja mam ten problem :| miło. Nawet zalogować się nie da na moich przeglądarkach.
Dopiero przez google chrome...niektórzy to mają pod górkę :(

Jeżeli jeszcze nie naprawią tego, a bedziesz chciała się zalogować to próbuj ze strony głównej, a nie z forum. Wylogowało mnie kiedy chciałem na drugim FF sprawdzic czy sie zaloguję na drugim koncie i dopiero logowanie z adresu http://www.gram.pl przyniosło skutek w postaci zalogowania mnie.
W ogóle spierniczyli cos znów, ale to norma. >.< Chociaż...ostanio było spokojnie...cisza przed burzą chyba -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam nie wylogowało, gram działa, forum i cała reszta też ... poza ircem oczywiście. ;-P

Dnia 10.08.2009 o 18:24, Wipu napisał:

W ogóle spierniczyli cos znów, ale to norma. >.<

Taa ...
>Chociaż...ostanio było spokojnie...cisza

Dnia 10.08.2009 o 18:24, Wipu napisał:

przed burzą chyba -_-''

Taaak ... i niedługo koniec wakacji ... zacznie się spam w temacie o szkole, buahah. ;-DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 18:31, Tyler_D napisał:

A mnie tam nie wylogowało, gram działa, forum i cała reszta też ... poza ircem oczywiście.
;-P

A mi działa wszystko :P Forum wiem jak odpalać kiedys sie przypadkowo wyloguje, a z Irca nie wychodze :d

Dnia 10.08.2009 o 18:31, Tyler_D napisał:

Taaak ... i niedługo koniec wakacji ... zacznie się spam w temacie o szkole, buahah.
;-DDD

^___________^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą sobie rozpierdzielać stronę Sedeprodżektu, mogą zablokować forum, sklep, kolektyw, konkursy, flaszki i inne pierdoły, ale niech oddadzą sramirca!

PS: Na Andergrandzie takich problemów nie było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować