Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2009 o 22:57, Gumisiek2 napisał:

Podłączałem się komendą /join i wpisałem byle jaką nazwę kanału i go niechcący stworzyłem
:P Da się go jakoś usunąć/zmienić nazwę, czy trzeba pisać do Zielonych?

Napisz do ewilka ,on może się tym zająć. Zwykle jak ktoś ma niepotrzebny kanał kasuje sie stary i oddaje możliwość zakładania kanału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo gdy klikam na irc to sie wyswietla pusta strona i mam tylko wybór przejsica do forum itp . Jak to naprawic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:38, Avyk napisał:

Mam pytanie bo gdy klikam na irc to sie wyswietla pusta strona i mam tylko wybór przejsica
do forum itp . Jak to naprawic ?


Hmm najnowsza java by się przydała. Potem jeśli masz ff to sprawdzić czy czasem certyfikatu nie odrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:40, dawidos160 napisał:

> Mam pytanie bo gdy klikam na irc to sie wyswietla pusta strona i mam tylko wybór
przejsica
> do forum itp . Jak to naprawic ?

Hmm najnowsza java by się przydała. Potem jeśli masz ff to sprawdzić czy czasem certyfikatu
nie odrzuca

Racja Java przeciez to działa na podobnych zasadach co czat. THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

Aktualnie - jak pewnie już zauważyliście - ponownie jest mała przerwa w działaniu IRC. Jest to związane z naszymi przenosinami i po prostu pewne rzeczy muszą potrwać :( Staramy się załatwić wszystko możliwie szybko i sprawnie.

Do problemu stricte technicznego dojdzie jeszcze problem propagacji domen, ale domenę przepinać będziemy dopiero jutro lub za dwa dni.

Chciałbym także z tego miejsca gorąco pozdrowić Arande. Tęsknię! Nie mogę się doczekać, kiedy ponownie wyślesz mi uśmiechniętą emotikonkę! :)) Odezwij się!!


Uściski wysyła
Wasz znienawidzony operator z piekła rodem,
ewilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 20:09, dawidos160 napisał:

Coś brał O.O Btw czemu jest problem z certyfikatem i jak go obejść ?

Sądze, że problem certyfikatu to po prostu nie zmieniony tekst z poprzedniej awarii IRCa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arande,
Czy teraz, kiedy naprawilem znów IRC zaimponowałem Ci i wreszcie się ze mną umówisz? ;-)

Koledzy,
IRC już działa. Możliwe będą jutro małe przestoje, bo planujemy przenieść IRC-a na nasz nowy odlotowy klaster. To będzie już docelowe rozwiąznie i tak będzie działać. Specjalnie dla Was, nasi drodzy użytkownicy.

drevil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2009 o 22:13, doktorevil napisał:

Specjalnie dla Was, nasi drodzy użytkownicy.


Nie wierzę! :<
To wszystko to pewnie tylko dla Arande, a nie dla NAS! ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 07:50, doktorevil napisał:

No masz rację, dla Arande.
:D


A ona i tak się z Tobą pewnie nie umówi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na IRCu panuje taki chaos? Moderatorzy kickują i banują ludzi, którym inni ubliżają albo którzy zwyczajnie im nie przeszkadza... z czatu zrobił się reżim, eh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować