Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2009 o 16:43, Sam_Fisher napisał:

Za pół litra da się załatwić.

Chyba na osobę...

Dnia 12.09.2009 o 16:43, Sam_Fisher napisał:

Ma być Bols.

Z lodówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że budepu udaje wielce obrażonego, kalej się burzy, jakiś bezi coś o rasizmie. IRC to IRC, panują zasady jakie panują, forum to to nie jest i tyle. Ja tam nie narzekam. Bo przeca Elyta jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 16:46, Lfdracon napisał:

> Za pół litra da się załatwić.
Chyba na osobę...

Nie na osobę, na nick. Każde konto osoby, która jest na IRCu to pół litra ;)

Dnia 12.09.2009 o 16:46, Lfdracon napisał:

> Ma być Bols.
Z lodówki!

Z zamrażarki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 16:52, Sam_Fisher napisał:

Nie na osobę, na nick. Każde konto osoby, która jest na IRCu to pół litra ;)


I za to cię, Samu, szanuję.

dawidos160:

Dnia 12.09.2009 o 16:52, Sam_Fisher napisał:

IRC to IRC, panują zasady jakie panują, forum to to nie jest i tyle.


"zasady"...? w sensie, że niby u nas...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 16:55, bitch napisał:

dawidos160:

> IRC to IRC, panują zasady jakie panują, forum to to nie jest i tyle.

"zasady"...? w sensie, że niby u nas...? ;)


No wiesz :P Niby nie ale jakieś są ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz. Jak komuś się w życiu się nie układa, to ma radochę, że go na ircu lubią. Ale przykro mi panowie z ELITY! W realu byliście, jesteście i będziecie nieudacznikami. Life is brutal:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 18:41, Bezi32 napisał:

No wiesz. Jak komuś się w życiu się nie układa, to ma radochę, że go na ircu lubią. Ale
przykro mi panowie z ELITY! W realu byliście, jesteście i będziecie nieudacznikami. Life
is brutal:).


Dlaczego więc jesteś taki sfrustrowany, że ludzie obecni na IRCu cię nie polubili, skoro uważasz, że są nieudacznikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 18:38, Bezi32 napisał:

Taaaaa, są. Bezimiennym wstęp wzbroniony...

Jedno na pewno łączy i irca i forum - i tu i tu nie lubi się idiotów ...
>No wiesz. Jak komuś się w życiu się nie układa, to ma radochę, że go na ircu lubią. Ale przykro mi panowie z >ELITY! W realu byliście, jesteście i będziecie nieudacznikami. Life is brutal:).
Oj dziecko dziecko ... masz 13 lat ( lol? ), ja prawie dwa razy więcej, średnia wieku na ircu jest wyższa niż myślisz. Jak będziesz miał tyle lat co ja i osiągniesz choć tyle co ja teraz to pogadamy ... a teraz won do nauki i nie zawracaj nam gitary na ircu. Panjał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 18:41, Bezi32 napisał:

W realu byliście, jesteście i będziecie nieudacznikami.


Żal ci dupę ściska,że nie nadajesz się na irca ? Irc jest specyficznym miejscem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 18:49, Arande napisał:

Dlaczego więc jesteś taki sfrustrowany, że ludzie obecni na IRCu cię nie polubili, skoro
uważasz, że są nieudacznikami?

Kurna. Czy to w porządku, że jakiś Marbacca wypieprza mnie jako nowego, bo się zapytałem o czym rozmawiają? Że niby przeszkodziłem kurna w dyskusji. Albo per Wipu nie znając mnie od razu, jak pierwszy raz byłem na ircu zabronił mi wchodzić na swój kanał? Oni sobie wyładowywali na mnie nerwy i się cieszyli jeszcze idioci. Przyznam, że na koniec się wnerwiłem i zacząłem trollować, ale oni mnie specjalnie do tego prowokowali. Tak to są nieudacznicy, bo nie potrafią przyjąc kogoś innego, nowego, odmiennego, młodszego. Jeżeli oni traktują mnie jako zabawkę do wyśmiewania, to niech nie liczą, że będę ich traktował lepiej. I nie jestem sfrustrowany, bo nie mam ochoty znajdować się w ELICIE, która została wyróżniona, bo co? Bo napisali więcej postów i skoczył im status. Spam w czystej postaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 18:52, Tyler_D napisał:

Jedno na pewno łączy i irca i forum - i tu i tu nie lubi się idiotów ...

To co robisz na tej stronie?

Dnia 12.09.2009 o 18:52, Tyler_D napisał:

Oj dziecko dziecko ... masz 13 lat ( lol? ), ja prawie dwa razy więcej, średnia wieku
na ircu jest wyższa niż myślisz. Jak będziesz miał tyle lat co ja i osiągniesz choć tyle
co ja teraz to pogadamy ... a teraz won do nauki i nie zawracaj nam gitary na ircu. Panjał?

W sumie cieszę się, że mam dwa razy mniej lat od ciebie. Mam szansę nasikać ci na grób. A co ty osiągnąłes? Status sekretarza? Nie będę się uczył w weekend. Wolę uczestniczyć w miłej kłótni na forum. To naprawdę bardzo odprężające:). Nie, nie panjał:P.

dawidos160: Tak mam ściśniętą dupę, żeby mnie panowie z irca nie zdołali wydymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 18:59, Bezi32 napisał:

Albo per Wipu nie znając mnie od razu, jak pierwszy raz byłem na ircu zabronił mi wchodzić na swój kanał?


Jego kanał ? Jego. Może robić co mu się podoba i wpuszczać kogo chce.

Dnia 12.09.2009 o 18:59, Bezi32 napisał:

Oni sobie wyładowywali na mnie nerwy i się cieszyli jeszcze idioci.


Oni robili sobie jaja na totalnym chilloucie...

Dnia 12.09.2009 o 18:59, Bezi32 napisał:

Przyznam, że na koniec się wnerwiłem i zacząłem trollować, ale oni mnie specjalnie do tego prowokowali.


Hmm to jak w poniedziałek strzelę nauczyciela w pysk to też będę się tłumaczył,że mnie specjalnie do tego prowokował.

>Tak to są nieudacznicy, bo nie potrafią przyjąc kogoś innego, nowego, odmiennego, młodszego.

Boli cię,że nie szukamy i nie chcemy nowych znajomych ? Noo jak nam przykro. Szczególnie,że połowa irca zna się naprawdę.

Były przypadki,że przyjmowaliśmy nowych. Ale oni zamiast od początku błyszczeć na ircu ( a przynajmniej próbować błyszczeć ) byli cicho,wyczuwali klimat miejsca. No i już tak zostali.

Edit: Jedyną szansę jaką masz to wylecieć stąd z hukiem i to zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 19:04, Bezi32 napisał:

> co ja teraz to pogadamy ... a teraz won do nauki i nie zawracaj nam gitary na ircu.
Panjał?
W sumie cieszę się, że mam dwa razy mniej lat od ciebie. Mam szansę nasikać ci na grób.

To nie działa tak. Ty nie będziesz miał 32 lat, kiedy on będzie obchodził 64te urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy to w porządku, że jakiś Marbacca wypieprza mnie jako nowego, bo się zapytałem

Dnia 12.09.2009 o 18:59, Bezi32 napisał:

o czym rozmawiają?

Tak, bo jesteś nowy. ;d
>Że niby przeszkodziłem kurna w dyskusji.
Tak.
>Albo per Wipu nie znając

Dnia 12.09.2009 o 18:59, Bezi32 napisał:

mnie od razu, jak pierwszy raz byłem na ircu zabronił mi wchodzić na swój kanał?

Jego kanał, jego święte prawo. Ja ciebie na swój też bym nie wpuścił i nic ci do tego.
>Oni

Dnia 12.09.2009 o 18:59, Bezi32 napisał:

sobie wyładowywali na mnie nerwy i się cieszyli jeszcze idioci.

Pocieszny jesteś, serio. ;-DDD
>Przyznam, że na koniec

Dnia 12.09.2009 o 18:59, Bezi32 napisał:

się wnerwiłem i zacząłem trollować, ale oni mnie specjalnie do tego prowokowali.

Jakiś ty biedny i pokrzywdzony ...
>Tak

Dnia 12.09.2009 o 18:59, Bezi32 napisał:

to są nieudacznicy, bo nie potrafią przyjąc kogoś innego, nowego, odmiennego, młodszego.

Nie nie ... znamy cię z forum, z twojego gramsajta ... widzimy co piszesz, jaki jesteś i ciebie tam nie chcemy, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 19:04, Bezi32 napisał:

To co robisz na tej stronie?

Śmieję się z upartego szcz... dzieciaka który próbuje być zabawny ale niestety mu to nie wychodzi.

Dnia 12.09.2009 o 19:04, Bezi32 napisał:

W sumie cieszę się, że mam dwa razy mniej lat od ciebie. Mam szansę nasikać ci na grób.

Ojej ... straszne ... osiągniesz w ten sposób ekstazę? A może orgazm? ;-DD

Dnia 12.09.2009 o 19:04, Bezi32 napisał:

A co ty osiągnąłes?

Zależy gdzie, w życiu prywatnym całkiem sporo, na forum Sekretarze, so fuck''in what?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 19:12, Tyler_D napisał:

Tak, bo jesteś nowy. ;d

W większości przypadków, im nowszy tym lepszy:P.

Dnia 12.09.2009 o 19:12, Tyler_D napisał:

Tak.

A nieprawda, bo nie.

Dnia 12.09.2009 o 19:12, Tyler_D napisał:

Jego kanał, jego święte prawo. Ja ciebie na swój też bym nie wpuścił i nic ci do tego.

Okej, rozumiem beze mnie więcej expa dla wAS

Dnia 12.09.2009 o 19:12, Tyler_D napisał:

Pocieszny jesteś, serio. ;-DDD

Hehe. I co cieszysz morde?

Dnia 12.09.2009 o 19:12, Tyler_D napisał:

Jakiś ty biedny i pokrzywdzony ...

Nieprawda, nawet nie wiesz jak dobrze się bawię:).

Dnia 12.09.2009 o 19:12, Tyler_D napisał:

Nie nie ... znamy cię z forum, z twojego gramsajta ... widzimy co piszesz, jaki jesteś
i ciebie tam nie chcemy, proste.

Ojej:O. Nie wiedziałem, że jestem śledzony:(. O wY ch***! Byliście u mnie na gramsajcie i nie skomentowaliście mi wpisu??? <wnerw>

PS. Możesz szybciej odpowiadać, bo trochę mi się nudzi? Całkiem miła się kłótnia robi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 18:59, Bezi32 napisał:

Kurna. Czy to w porządku, że jakiś Marbacca wypieprza mnie jako nowego, bo się zapytałem
o czym rozmawiają?

Tak, bo zazwyczaj siedzi sie cicho, obserwuje się i czyta o czym rozmawiają, a potem sie wypowiada.

Dnia 12.09.2009 o 18:59, Bezi32 napisał:

Albo per Wipu nie znając
mnie od razu, jak pierwszy raz byłem na ircu zabronił mi wchodzić na swój kanał?

Mój kanał, moje zasady, ja dobieram ludzi którzy tam siedzą. Proste? Proste i to bardzo.

Dnia 12.09.2009 o 18:59, Bezi32 napisał:

Oni sobie wyładowywali na mnie nerwy i się cieszyli jeszcze idioci.

Jakie nerwy? Nie trzeba być zdenerwowanym, aby zająć się takimi sprawami jak wyrzucanie i wyśmiewanie osób które nie umiały się wpasować i zasady i klimat.

Dnia 12.09.2009 o 18:59, Bezi32 napisał:

Przyznam, że na koniec
się wnerwiłem i zacząłem trollować, ale oni mnie specjalnie do tego prowokowali.

Czyli trollowałeś, dziękuję, takiej odpowiedzi oczekiwałem.

Dnia 12.09.2009 o 18:59, Bezi32 napisał:

Tak to są nieudacznicy, bo nie potrafią przyjąc kogoś innego, nowego, odmiennego,
młodszego.

Nieudacznicy...g...wiesz kim jesteśmy to raz, a dwa to, że nie przyjmujemy osób które nie umieją zrozumieć zasady i się ich trzymać.

Dnia 12.09.2009 o 18:59, Bezi32 napisał:

Jeżeli oni traktują mnie jako zabawkę do wyśmiewania, to niech nie liczą, że będę ich
traktował lepiej.

Więc daj ludziom spókój, ucisz jadaczkę i nie wchodź na IRC.

Dnia 12.09.2009 o 18:59, Bezi32 napisał:

I nie jestem sfrustrowany, bo nie mam ochoty znajdować się w ELICIE,

To po kiego grzyba starasz sie wchodzić na IRC i jeszcze tu podejmujesz ten temat?

Dnia 12.09.2009 o 18:59, Bezi32 napisał:

która została wyróżniona, bo co? Bo napisali więcej postów i skoczył im status.

Ojjj, nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2009 o 18:59, Bezi32 napisał:

I nie jestem sfrustrowany, bo nie mam ochoty znajdować się w ELICIE,
która została wyróżniona, bo co? Bo napisali więcej postów i skoczył im status. Spam
w czystej postaci...

Taaa... sorry, nie masz przewodniczącego, nie wejdziesz do ekipy. Life is brutal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować