Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2011 o 16:30, Laid_back napisał:

Wyczerpała się formuła

Sama z siebie się nie wyczerpała. Dobrze wiesz że jeszcze jakiś czas temu z ircem źle nie było a co więcej - on się nie rozpadł tak, o - z dnia na dzień. I nie mów proszę że nie mieliście wy - jako zieloni nawet najmniejszego wpływu by go zreaktywować lub przywrócić do łask, choćby częściowo. To ludzie odeszli z irca a nie na odwrót.
>i nie ma w planach wykorzystywania irca - nie jest to chyba dla

Dnia 21.12.2011 o 16:30, Laid_back napisał:

nikogo szok, że kanał nie jest naszą priorytetową działką. Ja nie jestem za usuwaniem
go z serwisu, bo stanowi ważny rozdział gram.pl, ale c''est la vie

Oczywiście - to wszystko jest ''wasze'' i wy macie prawo robić z tym co chcecie. Tylko potem się nie dziwcie takim reakcjom. To nie darcie szat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 16:19, Laid_back napisał:

Od wielu miesięcy z irca "korzysta" nie więcej niż 4 do 5 osób

Nic dziwnego skoro pewna osoba zrobiła sobie z irca prywatny kanał rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 23:46, Blu napisał:

Ej mówię do Ciebie.


Raczej trzeba było opisać o co ci chodzi, a nie czekać na pytanie od Laida - "A o co chodzi?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co byli to wiedzą, co ci nie byli zapewne niestety nie zrozumieją. I wyjątkowo, chyba pierwszy raz w muszę się zgodzić z Blu, zrobił się tam bardzo prywatny kanał i spora samowolka. Ludzie odeszli [ bo ucieczką tego nazwać nie można ] bo mieli dość, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem ciekaw czy olałeś post jak i sprawę irca.
Nie można było się tym jakoś zająć? Zmiana osoby odpowiedzialnej za działanie mogłaby dać dużo. Ostatnia zrobiła sobię z irca kanał prywatny i miała wszystko głęboko w dupie.
Z drugiej strony jesli macie po prostu ważniejsze sprawy niż irc to wystarczy ładnie napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 23:13, Blu napisał:

Z drugiej strony jesli macie po prostu ważniejsze sprawy niż irc to wystarczy ładnie napisać.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17764&pid=1340

"Wyczerpała się formuła i nie ma w planach wykorzystywania irca - nie jest to chyba dla nikogo szok, że kanał nie jest naszą priorytetową działką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muradin tutaj też trochę pomarudzi, gdyż chciałbym poznać Wasze zdanie.

Otóż doszły Muradina słuchy, że robione są powoli przymiarki do powrotu IRCa na gram.pl. Tak naprawdę to kwestia dodania kilku rzeczy, dopracowania...

Pytanie jest dosyć proste, a zarazem ważne: czy chcielibyście aby wrócił i oczywiście czy będziecie z niego korzystać, gdy już się pojawi ponownie? :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 17:46, Muradin_07 napisał:

Pytanie jest dosyć proste, a zarazem ważne: czy chcielibyście aby wrócił i oczywiście
czy będziecie z niego korzystać, gdy już się pojawi ponownie? :)

To zależy od tego czy i kto będzie tam modował / nadzorował [ chodzi mi o zielonych ] bo tam były nieco inne zasady niż tu na forum. Jeżeli ma być ta sama ekipa ... chyba nie ma sensu. No i tak prawdę mówiąc ci co bywali tam często wyparowali niemal kompletnie z gramu. Wnioski nasuwają się proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już kwestia do dogadania z górą w kwestii moderacji i innych rzeczy. Ale często pojawiały się różne tematy - IRC, Grasz i tak dalej. Sam dużo mówię o przywróceniu Grasza, ale jak już można przywrócić IRC to zajmijmy się tym...

Swoją drogą Grasz niby żyje, ale nie żyje... takie to dziwne to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 18:05, Tyler_D napisał:

To zależy od tego czy i kto będzie tam modował / nadzorował [ chodzi mi o zielonych ]
bo tam były nieco inne zasady niż tu na forum.

Kamil był tą inną zasadą, czyż nie? :d
Stare czasy gramirca, ile to juz czasu minęło od kiedy trzeba było się przenieść na webchat. Coś koło 4lat :OOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 18:34, Wipu napisał:

Kamil był tą inną zasadą, czyż nie? :d

Też.

Dnia 26.11.2013 o 18:34, Wipu napisał:

Coś koło 4lat :OOOO

No jakoś tak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 17:46, Muradin_07 napisał:

Pytanie jest dosyć proste, a zarazem ważne: czy chcielibyście aby wrócił i oczywiście
czy będziecie z niego korzystać, gdy już się pojawi ponownie? :)


Ja tam nawet bym chciał, ale czy bym korzystał i jak często to nie wiem... Powiem tylko tyle, że mi brak czasem takiego miejsca do poircowania tak jak było kiedyś :P

Tylko jeśli gramirc ma wrócić to musi to być z mocnym wsparciem zielonych jak kiedyś (muszą się udzielać i np. organizować od czasu do czasu jakieś chaty ze znanymi osobami z branży gier), bo jeśli to odbędzie się na zasadzie "dajemy wam zabawki i bawcie się sami" to nie wróżę temu sukcesu. IMO obecne community jest zbyt mało aktywne aby samo z siebie rozruszało gramirca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 18:47, mad_cinus napisał:

Ja tam nawet bym chciał, ale czy bym korzystał i jak często to nie wiem... Powiem tylko
tyle, że mi brak czasem takiego miejsca do poircowania tak jak było kiedyś :P

Nie możesz wpaść do nas czasem? :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 18:51, Wipu napisał:

Nie możesz wpaść do nas czasem? :c

Wpadałem czasem, kiedyś tam, ale to już nie to samo i jakoś nie potrafiłem się tam odnaleźć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować