Zaloguj się, aby obserwować  
mala91

CDP to OSZUŚCI !!!

13 postów w tym temacie

A to potwierdzenie moich słów:
w dniu 21 X 06 zamówiłem TBC sztuk 2 , potem okazało się kilka dni temu że cudownie EK się pojawiła i można ja kupić. To zrobiłem drugie zamówienie 9 stycznia 07 , po czym zadzwoniłem na infolinie i zapytałem czy można to połączyć w 1 zamówienie co też Pani uczyniła. Dziś okazało się że nie dostane moich 2 sztuk BC zwykłych bo rozsyłają z data zamówienia a moja to 9 stycznia. i na pytanie co stało się z moimi zamówionym 11 października sztukami odpowiedź że sprzedane!!! więc co to ma znaczyć przecież ja nie zanulowałem zamówienia tylko je zmieniałem i dziś ani gier ani kasy bo łaskawie w czwartek najwcześniej będą robić przelewy. PYTANIE CO SIĘ STAŁO Z MOIMI ZWYKŁYMI 2 SZTUKAMI BC?????? KASĄ MOJĄ OBRACAJĄ OD TYGODNIA INFO ZERO Z ICH STRONY NORMALNE JAJA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 18:16, mala91 napisał:

A to potwierdzenie moich słów:
w dniu 21 X 06 zamówiłem TBC sztuk 2 , potem okazało się kilka dni temu że cudownie EK się
pojawiła i można ja kupić. To zrobiłem drugie zamówienie 9 stycznia 07 , po czym zadzwoniłem
na infolinie i zapytałem czy można to połączyć w 1 zamówienie co też Pani uczyniła. Dziś okazało
się że nie dostane moich 2 sztuk BC zwykłych bo rozsyłają z data zamówienia a moja to 9 stycznia.
i na pytanie co stało się z moimi zamówionym 11 października sztukami odpowiedź że sprzedane!!!
więc co to ma znaczyć przecież ja nie zanulowałem zamówienia tylko je zmieniałem i dziś ani
gier ani kasy bo łaskawie w czwartek najwcześniej będą robić przelewy. PYTANIE CO SIĘ STAŁO
Z MOIMI ZWYKŁYMI 2 SZTUKAMI BC?????? KASĄ MOJĄ OBRACAJĄ OD TYGODNIA INFO ZERO Z ICH STRONY
NORMALNE JAJA!!!!


CDP niestaty ostatnio ostatnio nieco lekcewarzy klienta;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 18:16, mala91 napisał:

A to potwierdzenie moich słów:
w dniu 21 X 06 zamówiłem TBC sztuk 2 , potem okazało się kilka dni temu że cudownie EK się
pojawiła i można ja kupić. To zrobiłem drugie zamówienie 9 stycznia 07 , po czym zadzwoniłem
na infolinie i zapytałem czy można to połączyć w 1 zamówienie co też Pani uczyniła. Dziś okazało
się że nie dostane moich 2 sztuk BC zwykłych bo rozsyłają z data zamówienia a moja to 9 stycznia.
i na pytanie co stało się z moimi zamówionym 11 października sztukami odpowiedź że sprzedane!!!
więc co to ma znaczyć przecież ja nie zanulowałem zamówienia tylko je zmieniałem i dziś ani
gier ani kasy bo łaskawie w czwartek najwcześniej będą robić przelewy. PYTANIE CO SIĘ STAŁO
Z MOIMI ZWYKŁYMI 2 SZTUKAMI BC?????? KASĄ MOJĄ OBRACAJĄ OD TYGODNIA INFO ZERO Z ICH STRONY
NORMALNE JAJA!!!!


Eeeee........ może napisz do Obsługi Klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś to z CDP przeczyta i sie tym zajmie no Panowie Administratorzy !!!!!!! jest tu ktoś ??
Bo jak kasa przelana to teraz klienta można w D... kopnąc i niech się martwi za co kupi jutro gre a co tam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 18:39, mala91 napisał:

a może ktoś to z CDP przeczyta i sie tym zajmie no Panowie Administratorzy !!!!!!! jest
tu ktoś ??


Sprawy bezpośrednio kierowane do CDP należy kierować na maila, lub zgłaszać telefonicznie. Pracownicy CDP nie mają obowiązku tutaj zaglądać, tym bardziej udzielać tutaj odpowiedzi. To forum dla graczy, a adminami jest ekipa, która została zatrudniona przez CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ma gram.pl do CDP?

Zadzwoń do BOK, nie podam Ci telefonu, bo chociaż tyle się wysil.

CDP naprawdę umie pomóc, chociaż czasem trzeba ich trochę szturchnąć (tzw. moralny patyk :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 19:07, Xantes napisał:

> CDP to Oszusci!!!!

tak jest!


Kocham jak ktoś podaje przytłaczającą ilość argumentów, podobnie jak wielozdaniowe posty. Ja póki co na CD-Projekcie się nie rozczarowałem, i nie miałem z nimi najmniejszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, faktem Mike pisał, że pracownicy CDP nie mają obowiązku odpowiadać na forum... co do sprawy to ciąg dalszy sytuacji z 2006... gdzie mam niby widzieć tę poprawę od nowego roku (2007)?
Na mail o koszyku, tym razem wysłany do Sol, odpowiedzi nadal nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 19:14, MateoKiszlo napisał:

> >

>Ja póki co na CD-Projekcie się nie rozczarowałem, i nie miałem z nimi najmniejszych problemów.

Ja miałem taki problem, ale on już za mną. Tak jak napisał Sephirath: moralny patyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować