Zaloguj się, aby obserwować  
ReWelot

Z Archiwum X

21 postów w tym temacie

Uszanowanie!
Chciałbym najpierw się was spytać... Czy lubicie "Z archiwum X" jeśli tak to podzielcie się komentarzami na temat tego wypasionego w kosmos (i to dosłownie) serialu ;)

Pozdrawiam :) Miłego postowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że lubię. Co prawda teraz już nie oglądam z różnych względów, ale pamiętam, że kiedyś był to mój ulubiony serial. taka odskocznia od tych wszystkich nudnych, nic nie wnoszących, milion odcinkowych telenowel bez fabuły. :P Za The X Files jest jednym z niewielu seriali z takim klimatem. W sumie to można do tego porównać chyba tylko Zagubionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 21:24, Luke Shadow napisał:

W sumie to można do tego porównać chyba tylko Zagubionych.


A gdzie tam. Gdzie karty, gdzie gry i gdzie maniacy szukający wszędzie zagadek? :)
X Files to legenda. Serial miał w swoich czasach taką oglądalność, że hej. Oglądałem go kiedy byłem mały i także potem nie mogłem spać. Ale warto było! Te tajemnice, ten klimat. Żałuję tylko jednego: czemu Mulder nie ożenił się ze Scully? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 21:31, Harvenar napisał:

> W sumie to można do tego porównać chyba tylko Zagubionych.

A gdzie tam. Gdzie karty, gdzie gry i gdzie maniacy szukający wszędzie zagadek? :)
X Files to legenda. Serial miał w swoich czasach taką oglądalność, że hej. Oglądałem go kiedy
byłem mały i także potem nie mogłem spać. Ale warto było! Te tajemnice, ten klimat. Żałuję
tylko jednego: czemu Mulder nie ożenił się ze Scully? :(


Czemu nie ożenił się ze Scully? Odpowiedź jest prosta. Jeśli by się pobrali, to pewnie w którymś z odcinków Mulder zginąłby ratując ukochaną(i na dowrót), a także wklejono by sceny miłosne, które raczej zaburzyły by akcję serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 22:32, donPrzemek1 napisał:

Zajefajny serial dobrze się stało że wznowili emisję na Polsacie tylko czemu nie od 1 odcinka.

Mógłbyś mi kolego powiedzieć w jakie dni i o której leci ten serial? Byłbym Ci wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 22:34, Riverex napisał:

> Zajefajny serial dobrze się stało że wznowili emisję na Polsacie tylko czemu nie od 1
odcinka.
Mógłbyś mi kolego powiedzieć w jakie dni i o której leci ten serial? Byłbym Ci wdzięczny.

Jasne. W każdy poniedziałek o godz 20.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 22:39, donPrzemek1 napisał:

Jasne. W każdy poniedziałek o godz 20.00

Dzięki. Już wiem, co będę robił w poniedziałkowe wieczory. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X-Files serial legenda kiedyś oglądałem i teraz odkurzam ten serial oglądając od początku.Co do Ace to chyba widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.. Co tak mało postów w tymże wątku? ;) Może ktoś rzuciłby temat do dyskusji aby rozkręcić topic :P Hym, ja spróbuje... Grał ktoś może w X-Files: The Game ? Jeśli tak to niech powie czy warto ;P Widzę że na wp została oceniona na 8.8/10 - to raz ;] Książki, czytał ktoś wszystkie wydane w Polsce? U mnie w bibliotece są niesety tylko trzy... "Wysokie napięcie" "Bestia" i jeszcze jedna ale nie pamiętam tytułu gdyż czytałem z 3 lata temu ;] Wszystkie trzy z seri "zielonej" Kurcze, chętnie poczytałbym więcej ale na allegro nic godnego uwagi nie ma, jedynie komplet trzech książek może zainteresować ("Piętno śmierci", "Zdążyć do zmroku, "Słoń, którego nie ma"... Cóż, jeśli dobrze pamiętam po okolo sto stron powinny mieć za.. nawet za 2 złote możesz kupić więc o ile to nie podpucha opłaca się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zbieram, ale pożyczam każdą kolejną płytkę od kumpla. W ten sposób obejrzałem już 2 pierwsze serie. Rewelacyjny serial. Aż się chce czekać na kolejne "ważne" odcinki z palaczem i spółką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 23:05, Obi-wan Kenobii napisał:

Grał ktoś może w X-Files: The Game ?


Swego czasu szukalem tej gry na aukcjach internetowych, w sklepach z grami komputerowymi (internetowymi i takimi, ktore sa w moim miescie) a takze w supermarketach. Gry tej niestety nie znalazlem, czego jako fan Archiwum X zaluje.

Dnia 09.09.2007 o 23:05, Obi-wan Kenobii napisał:

Książki, czytał ktoś wszystkie wydane w Polsce?


Po te ksiazki nie warto siegac. Przeczytalem trzy, ale nie pamietam juz tytulow. Pamietam za to, ze byly oparte na scenariuszu poszczegolnych odcinkow serialu. Lepiej po prostu sobie obejrzec serial na DVD niz kupowac te ksiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh taki sławny i genialny serial a nawet dwóch stron temat o nim nie ma a quiz o x-files umarł śmiercią naturalną.Według mnie najlepsze był pierwsze 3 serie X,potem każda kolejna też jest dobra ale te pierwsze trzy miał te coś ze są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy post :P. Ten serial jest cudowny. Potrafi zmienić poglądy na temat zycia. Czy wiele programów telewizyjnych moze się tym poszczycić? W każdym razie o Archiwum X słyszał chyba każdy. a jeśli nie to marsz do telewizorów! :)
P.S. Niedługo The X-Files 2: Done One jak myślicie odniesie sukces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy w tym serialu każdy odcinek to odrębna fabuła, inna sprawa? Czy każdy jest powiązany, choć trochę? Z góry dzięki za odpowiedz bo nie wiem czy warto zacząć oglądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosyć spóźniona odpowiedź, ale lepsza taka niż żadna :)
Z archiwum X dzieli się na odcinki sledcze i mitologiczne. Sledcze są to zwykłe odcinki nie powiązane z głównym wątkiem. Natomiast mitologiczną są o rządowych konspiracjach, UFO itp. Mitologiczne są zawsze w pierwszych i ostatnich odcinkach danego sezonu. Czasami pojawiają się równiez w środku jakiegoś sezonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe właśnie dlaczego po oglądaniu tego serialu spora część ludzi nie może spać lub ma lęki przed snem - ja pamiętam jak byłem młodszy i oglądałem przypadkiem sam w domu - to była masakra, każdy dźwięk w nocy doprowadzał mnie do szału. Ten serial ma ten niesamowity klimat i skuszę się chyba na DVD. No a opening z tą muzyką jest sam w sobie genialny i przerażający. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować