Zaloguj się, aby obserwować  
MKa11

Dystrybucja gier w Gram.pl

4 posty w tym temacie

Jak widać po uwagach na forum przygotowanie sklepu Gram.pl do dystrybucji WOW: TBC raczej należy zaliczyć do skandalicznych. Moje pare uwag:
Zamówiłem w październiku ubiegłego roku zwykłą wersję, później w styczniu udało mi się domówić edycję kolekcjonerską, od razu też napisałem maila z pytaniem o orientacyjny termin wysłki. Zero odpowiedzi. Napisałem w mailu aby połączyć oba zamówienia i wysłać je jedną paczką. Zero odpowiedzi.
W piątek sprawdzam status, zamówienie na zwykła wersję wysłane: Pt, 12.01.2007, ok cool, znajomy pogra sobie w dodatek wcześniej ode mnie, czekam na EK. Dzisiaj kuriera oczywiście nie było, trackingu przesyłki nie można wykonać. W nocy sprawdzam status zamówień, EK - wysłane: Pn, 15.01.2007. Nawet tracking działa, przesyłka w Wawie; sprawdzam od razu co się stało z przesyłką z piątku - 15/01/2007 21:26:13 Przesyłka odebrana przez kuriera. Po prostu bajecznie, sklep Gram.pl celowo wprowadza w błąd klientów tworząc iluzje wysłanych paczek w piątek, przy okazji olewając kontakt z klientami. Nie dość, że wysłano oba zamówienia w poniedziałek, to moge sobie zapłacić za przesyłkę dwukrotnie, odbierając 2 paczki od kuriera.
Pracując w sklepie internetowym wiem że terminowość jest bardzo ważna i reputacja sklepu od tego mocno zależy, tu sklep Gram.pl się wykazał totalną ignoracją i podejściem do klienta na poziomie PRLu "ciesz się że masz i spadaj" nie używając słów powszechnie uznanych za obraźliwe.
Myślę że był to mój ostatni zakup w tym sklepie, życzę obsłudze sukcesów z tym podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 01:27, MKa11 napisał:

Napisałem w mailu aby połączyć oba zamówienia i wysłać je jedną paczką. Zero
odpowiedzi.


Mail nigdy nie byl zbyt dobra forma kontaktu, moze trzeba bylo zadzwonic ?

Dnia 16.01.2007 o 01:27, MKa11 napisał:

Nie dość, że wysłano oba zamówienia w poniedziałek, to


Nikt nie pisał, że wysla wczesniej, wrecz przeciwnie wyraznie napisali ze wszystkie zamowienia z bc zostana wyslane 15.01. Tak czy siak jstes w lepszej sytuacji, czesc osob do tej pory nie ma potwierdzenia ze wogole wyslano ich kopie :/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coż, ja zamówiłem TBC w październiku i nic z tym zamówienie w międzyczasie nie robiłem. Ponadto, kiedy to już było możliwe, zapłaciłem za grę kartą kredytową żeby było szybciej ...
I co ... i skucha ... Informacja że gra jest wysyłana 15 stycznia, nagle znikła ! W jej miejscu nagle pojawiło się że jest pakowana i przygotowywana do wysyłki, oczekiwałem że będzie wysłana a nie że ktoś ją odłożył na półkę.

Oczywiście potrafię zrozumieć że jest duże zainteresowanie ze strony graczy dodatkiem TBC i właśnie dlatego zamówienie złożyłem w październiku, żeby ją dostać jako pierwszy. Jest to moje pierwsze zamówienie w gram.pl i na pewno ostatnie jeśli chodzi o premiery. Następnym razem zamówię sobie w Merlinie gdzie przy dostawie kurierskiej zapłaciłbym jeszcze 5 PLN mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować