Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl - Age of Empires III: The WarChiefs w super cenie!

27 postów w tym temacie

gram.pl

W sklepie gram.pl trwa wielka Noworoczna Promocja, w której - dzięki Wirtualnym Pieniądzom - macie okazję zdobyć wiele tytułów w niewiarygodnie niskich cenach. Wśród nich Age of Empires III: The WarChiefs już od 29,90 PLN (z oszczędnością 30 PLN!).

Przeczytaj cały tekst "Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl - Age of Empires III: The WarChiefs w super cenie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga skoro nie mam jeszcze Age of Empires III można by zainwestować w ten tytuł. A co się z tym wiąże kupie prawdopodobnie Złotą kolekcję. W Warchiefs są 3 nowe nacje do wyboru, 15 misji + dodatkowe mapy... Moze okazać się rzeczywiście hitem na którego się skusze. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 10:03, Darkstar181 napisał:

Swoją drogą to zabawne...jest miłośnikiem strategii,ale w żadnego "Age of..." nie grałem.

Nie zabawne tylko straszne ;P
A tak na serio: masz czego żałować, ja się przy AoE3 bawię znakomicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 11:40, Magwisienka napisał:

> Swoją drogą to zabawne...jest miłośnikiem strategii,ale w żadnego "Age of..." nie grałem.

Nie zabawne tylko straszne ;P
A tak na serio: masz czego żałować, ja się przy AoE3 bawię znakomicie :)

No nie wiem.Grałem w demo i nie powaliło mnie.Nic poza grafiką ciekawego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A.... i jeszcze jedno Master J musisz mieć niezły kłopoto ze znalezieniem gry która opowiada o czasach sprzed wynalezienia prochu. w gre wchodzą chyba tylko takie tytuły jak rome: total war lub aoe 1 i 2 . (dla "nieoświeconych" proch wynależli chińczycy w STAROŻYTNOŚĆI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko - mam od kilkunastu dni AoE III i gra jest WIELKA. Ma istotne wady, np za małe mapy, kilka nielogiczności itp, ale jest b. innowacyjna, ma świetną grafikę, kapitalną muzykę, wciągającą kampanię, mnóstwo jednostek i wciąga na dłuuuuugo. Polecam podstawkę i dodatek- rewelacja!

A świnka co prawda wojownicza, ale dość przeciętna. U mnie rządzi świnka ze Scarface i Warhammera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 14:39, Bartek 93 napisał:

A.... i jeszcze jedno Master J musisz mieć niezły kłopoto ze znalezieniem gry która opowiada
o czasach sprzed wynalezienia prochu. w gre wchodzą chyba tylko takie tytuły jak rome: total
war lub aoe 1 i 2 . (dla "nieoświeconych" proch wynależli chińczycy w STAROŻYTNOŚĆI)


Jak próbujesz zakozaczyć wiedzą to pomyśl najpierw :p Chińczycy wynaleźli proch w starożytności, ale nie wiedzieli nawet o możliwości wykorzystania go jako broni :) Robili sobie fajerwerki i rakiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noo... ale zauważyłeś że gościu napisał "wynaleziono" to chyba mała różnica niż "użyto do celów militarnych". Wiedzą sie nie chwale, bo wydaje mi się że to wiem przeciętny 10-latek. Nawet jeżeli liczyć do użycia i opisania proch przez jakiegośtam anglika (zapomniałem nazwiska), to będzie do XIIIw. (13 - żeby ufoludki sie nie męczyły) awięc mało troche... Medieval II:TW odpada (z resztą niezła lecz wymagająca <<procek>> gra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie zaszlachtować ale gra mi nie przypadła do gustu.
Grałem u kumpla i nie zauważyłem w niej tego czegoś co przyciągnęłoby mnie na dłużej.
A do tego dodatek dodaje parę nowinek ale jego długość, hmmm....nie za długa, parę godzin i już po wszystkim.

PS: Pomysł z galerią świnek dobry, sam przegapiłem świnkę ze Scarface''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować