Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Starcraft 2 w produkcji?

163 postów w tym temacie

Sraty-taty ... zobaczę jak zobaczę.
Najpierw niech się lepiej zajmą obecnym battle.netem , bo ostatnio strasznie z nim cienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym się tu tak eskcytować ? To że ktoś napisał "mam nadzieję" to odrazu że coś jest w procesie tworzenia. Pamiętajmy że w takich firmach mimo że pracują super specjaliści to pracują fani rozrywki elektronicznej jednocześnie. Każdy by chciał kontynuacje tych gier, pracują nad czymś tam ale wyciąganie wniosków na podstawie akurat tej wypowiedzi ( przypuszczeń, przemyśleń ) to śmierdzi mi tu byle jakim pretekstem żeby coś napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doceniam Diablo (grałem z tydzień ale skończyłem bo bym się uzależnił) i Warcrafta (czekam na 4) ale za starcraftem nie przepadam..... (jak słusznie zauważono że jest zgapą z uniwersum warhamera 40.000...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja fanem SC nie jestem natomiast jak miałem sieć LAN z kumplami to w to się grało i mam naprawdę BARDZO ale to BARDZO miłe wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Starcrafta2 pograłbym sobie...tak samo jak w Diablo3.
Ale to że ktoś ma nadzieje(nawet jeśli jest to pracownik firmy) nie oznacza że te gry są w produkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, ale "mam nadzieję" nie daje szansy na pojawienie się Starcrafta czy Diablo wcześniej niż w 2009 lub 2010 (obym się mylił).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareścię w końcu dowiem się co z Kerigan, co dalej porabiał Jim Ranor co zrobiła flota UED, czy Dominum Terańskie nadal istnieje, no nie mogę się doczekać oczywiście jeśli naprawdę gdzieś w tajemnicy Blizzard robi Stracrafta II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 ;D Yamy ;D

Dnia 16.01.2007 o 16:47, Blade2 napisał:

A zastanawialiście się jaka może byc fabuła do np. Diablo 3 ????


Hmmm. Może: Pan ciemności po pokonaniu przed odważnego tajemniczego bohatera zniknoł ze świata pozostawiając po sobie ślady, które stały się miejscami kultów przez wszystkie demony, na ich czele stanie poteżny arcy demon, który bedzie chciał przywrócić Diablo do życia... Ale to tylko gdybanie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 17:15, Verbatim napisał:

> Dobra może ktoś chce to ma tu linki
> http://video.google.com/videoplay?docid=-3980165796053569246
>
> Prawie jak stary starcraft

Wątpię, iż tak ma wyglądać S2, grafika denna, pewnie jakaś prebeta czy coś.


Grafiki bym nie oceniał po tym filmiku bo jego jakość jest gorzej niż tragiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ze ja troszke nie w temacie...
Czy to prawda ze jesli przejde kampanie WarCrafta 3 na poziomie wysokim, to odpali mi sie trailer Stara 2 ?
Jesli to prawda, to chodzi o Reign of Chaos czy Frozen Thronne (a moze i jedno i drugie?)
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować