Zaloguj się, aby obserwować  
Ksiaze_Polkrwi

Shrek 3

113 postów w tym temacie

O to super ze bedzie nastepna część tej fajnej bajki to jest jedna z moich ulubionych bajek juz nie moge sie doczekac lipca :) zas sie usmiejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 była świetna (dzięki Stuhrowi), 2 niestety już była kiepska [w Anglii okrzyknęli ją najlepszym sequelem filmowym ostatnich lat (nie rozumiem wyspiarzy)], mam nadzieję że 3 choć trochę będzie zbliżać się poziomem do 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 1 i 2 byłem w kinie więc będzie trzeba kontynuowac tradycje :P . Pamiętam że gdzieś czytałem ( ale to dawno było w 05 lub 06 XD ) że będzie król artur i ryczerze okrągłego stołu ale to chyba już nieaktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 21:47, RaV47 napisał:

Na 1 i 2 byłem w kinie więc będzie trzeba kontynuowac tradycje :P . Pamiętam że gdzieś czytałem
( ale to dawno było w 05 lub 06 XD ) że będzie król artur i ryczerze okrągłego stołu ale to
chyba już nieaktualne :)


Shrek 1 był najlepszy, 2 była dobra ale nie lepsza niż 1 a 3 mam nadzieję być najlepsza spośród wszystkich części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najgłośniej się śmiałem przy drugiej części. Szturm wielkiego ciastka na zamek też mi się podobał :) Po premierze dwójki czytałem, że twórcy planują chyba z 5 części. Ale nie dałem temu wiary, może jednak coś w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Shreku Trzecim było już słychać dość dawno, wystarczy odwiedzać filmweb''a :P
Ja liczę, że uda im się jakoś Shrecka wyciągnąć, ale powiedzmy sobie szczerzę, nic nigdy nie doruwna Shrekowi nr 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja, gdy czytałem jakąś recenzję Shreka 2 (wtedy kiedy wchodził na ekrany), dowiedziałem się że twórcy już wtedy mieli w zamiarze Shreka 3, a nawet... Shreka 4.. Cóż, pierwsza część stała się hitem, to teraz jadą po historii już tylko dla pieniędzy.. Kiedyś taki filmoznawca tłumaczył mi, że to jest normalny zabieg, gdy film wypali, kręcą jego następną część, która zwykle, choć dwa razy gorsza, przyciąga dwa razy więcej ludzi... i tak mamy już 3 Parki Jurajskie, 5 Batmanów, itd ;)

W przypadku Shreka jednak, nie mam nic przeciwko, byleby było w nim trochę świerzości (a nie wałkowanie tych samych motywów, bo odtwarzanie tego samego żartu w kilku tego typu filmach nudzi...), mimo że nie jestem już taki młodzian, to chętnie przejdę się do kina, a nawet pewnie kupię później na DVD.. czasem po prostu trzeba się pośmiać i zrelaksować ;) Pozostaje czekać.. (trailer fajny, a podobno w kinach jest z już z naszym dubbingiem).. do lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 21:37, otc napisał:

1 była świetna (dzięki Stuhrowi), 2 niestety już była kiepska [w Anglii okrzyknęli ją najlepszym
sequelem filmowym ostatnich lat (nie rozumiem wyspiarzy)], mam nadzieję że 3 choć trochę będzie
zbliżać się poziomem do 1.


Jak dla mnie 2 była lepsza. Więcej w niej inteligentnego humoru i pełno poukrywanych aluzji i odniesień do innych filmów. Co nie znaczy, że 1 część była zła, bo była bardzo dobra.

Szkoda, że 3 część reżyseruje ktoś inny. Mam nadzieję, że będzie równie dobra co poprzednie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pozwolę sobie napisac od siebie , żer ta Shrekomania robi się uż denerwująca ... Owszem bajka fajna , ale jak tłuka te kontynuacje , to to się już nudne zaczyna powoli robic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I część była najlepsza. Pamiętam że z kina jak wyszłem to chcieli mi mandat wstawić za "głośnie śmianie" ;)
bo przez całą drogę się śmiałem ile wlezie :D
II część była gorsza, mniej śmiechu, ale i tak było się z czego pośmiać.
a co do III to myślę że będzie Ex-Jedynka, czyli o wieelee lepsza od I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować