Zaloguj się, aby obserwować  
Ksiaze_Polkrwi

Shrek 3

113 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2007 o 14:43, simoplayer napisał:

Miejmy nadzieję, że nowy reżyser niczego nie zniszczy i film edzie równie świetny jak 1 i 2.

po zapowiedziach i filmikach wydaje mi sie ze bedzie nadal fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w 2 podobalo mi sie wielkie ciacho i to jak dorwali kota i ten tekst z kocimiętką:D:D ale ogolnie 1 byla 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000000razy lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde mać wszyscy starsi mówią że 1 była lepsza a moim zdaniem 2 bo było brechtów. Słyszałem że w 3 ma być nadal kot to Zajefajnie :D bo on był najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo
hmm w wakacje na 100% już będzie,
troche już wiem o tym Shreku nie wiem czy to na pewno :
Shrek zostanie królem, syn wróżki chrzestnej bedzie chciał zostać królem, Shrek bedzie miał syna, i popłynie poszukać jakiegoś bodajże Artura żeby został królem, Fiona zostanie sama i tam będzie też jakaś coś ;D że fiona z koleżankami...

_______________
bez ładu i składu. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem obie części były bardzo dobre, ale dwójka miała nieco większy rozmach bo poruszała więcej wątków i miała też więcej niezłych aluzji. Na przykład parodia kluczowej sceny z Mission Impossible była po prostu genialna, podobnie reportaż "telewizyjny" z ujęcia Shreka, czy kawałek z rozpoczęcia biby gdy Shrek z Fioną wyjeżdża.
Kto nie rozumie jak trudno zrobić dobry film z elementami parodii, niech sobie oglądnie kilkanaście parodii. Większość jest tak dennych, że można puścić pawia. ;) A przy tym filmie człowiek się jeszcze dobrze bawi.
W dwójce postacie poboczne z jedynki stają się również postaciami pierwszoplanowymi - i mam nadzieję, że w trójce tradycja zostanie zachowana i większą rolę dla fabuły w tym filmie będą miały postacie poboczne z jedynki i dwójki (np. wilk, świnie czy inne bajkowe postacie).
Co do reżysera - tym nie ma co się przejmować byle scenariusz był dobry. Wielu producentów zmienia reżyserów jak rękawiczki i filmom to często nie szkodzi, a czasem pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 18:15, Zigoz napisał:

Wiecie. Shrek 1 był hitem. Moim zdaniem następne części będą dla kasy... Tak niestety zawsze jest...

Wszystkie filmy są dla kasy. Filmy nie robione dla kasy, to relacje z imienin czy podobne prywatne produkcje. Nawet taśmy ochrony z kamer przemysłowych to filmy kręcone dla (ochrony) kasy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 11:19, Olamagato napisał:

> Wiecie. Shrek 1 był hitem. Moim zdaniem następne części będą dla kasy... Tak niestety
zawsze jest...
Wszystkie filmy są dla kasy. Filmy nie robione dla kasy, to relacje z imienin czy podobne prywatne
produkcje. Nawet taśmy ochrony z kamer przemysłowych to filmy kręcone dla (ochrony) kasy. :)


Nie do końca masz rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 11:41, Zigoz napisał:

Nie do końca masz rację...

Nie wiem czy do końca, ale wystarczy pomyśleć, że ten kto wykłada kasę na produkcję normalnie chce ją z powrotem i to z wyraźną nadwyżką. Wyraźnie większą od procentu bankowego czy wzrostu cen akcji. Inaczej nie byłoby rynku filmowego w postaci takiej jaką znamy.
A tam gdzie pozornie nie mam racji - to np. wszelkie instytuty filmowe (np. w Polsce), które nie są niczym innym niż okradaniem podatników. Bo filmy te na siebie zarobić w normalny sposób nie są w stanie. No, ale i tu mam trochę racji bo instytuty takie powstają, żeby ktoś mógł spokojnie wyrywać kasę na którą nie zasługuje. :)

ps. Nawet filmy z trafiania rakietą do celu nakręconą z jej głowicy przed uderzeniem w cel - jest filmem dla kasy bo pozwala oszczędzić kasy na wysyłanie samolotu zwiadowczego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam czy shrek 3 okaże się kolejnym przebojem i dobrą kontynuacją kultowej bajki, czy będzie to już totalna porażka, w której raczej nie będzie nic nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba niestety nie wybiorę na Shreka 3 do kina, poczekam jak będzie na DVD i pożyczę sobie z wypożyczalni.
Byłem na Shreku 2 i ta okazała się już kompletną lipą. A podobno ma być 7 części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 04:31, balduran2 napisał:

Ja się chyba niestety nie wybiorę na Shreka 3 do kina, poczekam jak będzie na DVD i pożyczę
sobie z wypożyczalni.
Byłem na Shreku 2 i ta okazała się już kompletną lipą. A podobno ma być 7 części.


http://shrek.trzeci.filmweb.pl - zwiastuny galeria :D najlepsza jest ta fotka z kotem i kocicą :P ciekawe co będzie na filmie ona go palnie w twarz pazurami? :D Czekam niecierpliwie na Shreka Trzeciego :) Wszystkie części były fajne ale najlepszy jest ten pierwszy raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować