Zaloguj się, aby obserwować  
Ksiaze_Polkrwi

Shrek 3

113 postów w tym temacie

Podsumowanie informacji o Shreku 3:
Opis: Historii zielonego ogra ciąg dalszy. Ojciec Fiony zaakceptował ostatecznie swojego zięcia, zdecydował nawet, że Shrek i Fiona mają pełnić obowiązki panującej pary królewskiej. Oboje nie czują jednak się w tej roli najlepiej, a Shrek z miłą chęcią wróciłby na swoje bagno. Król postanawia więc, że jeśli odnajdą następcę tronu, który obejmie rządy i godnie ich zastąpi, będą mogli opuścić królestwo i żyć własnym życiem. Odpowiednim kandydatem na króla jest siostrzeniec królowej Lilian, książę Artie. Shrek wyrusza, razem ze swoimi wiernymi druhami – Osiołkiem i Kotem w butach, w daleką podróż, aby odnaleźć i przekonać zbuntowanego Artiego, że powinien zasiąść na tronie. Tymczasem, podczas nieobecności Shreka w królestwie, Książę z bajki przeprowadza zamach stanu. Fiona organizuje ruch oporu, który ma przeciwstawić się uzurpatorowi do czasu, aż Shrek, Osiołek, Kot w butach i przyszły król Artur powrócą z podróży.
Premiera (świat): 17 maja 2007
Premiera (Polska): 29 czerwca 2007
Dystrybutor: United International Pictures Sp z o.o.
Reżyser: Raman Hui, Chris Miller
Scenariusz: David N. Weiss, J. David Stem
Muzyka: Harry Gregson-Williams
Czas trwania: 93 minuty
Polska obsada:
Shrek - Zbigniew Zamachowski
Osiołek - Jerzy Stuhr
Kot w butach - Wojciech Malajkat
Fiona - Angieszka Kunikowska
Oficjalna polska strona: http://shrek-trzeci.pl/
Oficjalna strona: http://www.shrek.com/

Proszę moderatora o ewentualne przyklejenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super film. Jeden tekst był cool (znaczy nie tylko ten ale ten utkwił mi w pamięci): "Zainwestuj w gatki bo ci widac" - powiedział osioł do shreka gdy ten leżał w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 18:41, Farmer Widomo napisał:

Nie. Najelpsze było to:
-Wszystkiemu winien jest on.
- Bić zdrajce!


Świetny to był tekst. Ogólnie nowy Shrek według mnie jest słabszy od poprzednich części, ale tego można było się spodziewać bo twórcy podnieśli sobie poprzeczkę wysoko. Nie oznacza to, że nie można było się pośmiać bo scen które wywoływały uśmiech na twarzy też było sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak widzialem juz Shreka po Niemiecku,widzialem po Angielsku nawet po Węgierku słyszałem ale jeszcze nie moge sie natrafic na Polski ale zaniedlugo napewno będzie na DVD to sobie zakupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie już obejrzał trójkę ale mam problem. Jedno kino w mieście jest remontowane a drugim jest słabe nagłośnienie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 najlepsza, 2 średnia i mniej śmieszna, 3 na poziomie 2... W 3 jeden z najlepszych tekstów dla mnie to było, jak shrek, a potem artur patrzyli w ten ogien i mieli mówić co tam widzą i artur o tych ptakach 2, a tam zaraz hasło: ale masz narąbane w głowie :p -- jakoś tak... sens zachowany :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO 1 część była najlepsza - od dniej się wszystko zaczęło. Wczoraj byłem na 3 części i muszę powiedzieć że film bardzo fajny - śmieszny , myślę tak samo jak syriusz.b - na poziomie 2 części. Najbardziej mnie rośmieszyło chyba sceny śmierci króla. :D :D :D :D :D
Ciekawe jak dużo twórcy zarobią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 11:35, Super gość napisał:

IMO 1 część była najlepsza - od dniej się wszystko zaczęło. Wczoraj byłem na 3 części i muszę
powiedzieć że film bardzo fajny - śmieszny , myślę tak samo jak syriusz.b - na poziomie 2 części.
Najbardziej mnie rośmieszyło chyba sceny śmierci króla. :D :D :D :D :D
Ciekawe jak dużo twórcy zarobią ;]


heh nie do końca tak jak ja, bo ciebie 2 śmieszyła to i 3 jest na tym samym poziomie i śmieszy... a mnie 2 nie śmieszyła, albo bardzo mało i 3 jeszcze mniej mnie śmieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 19:02, Maciek_89 napisał:

> Nie. Najelpsze było to:
> -Wszystkiemu winien jest on.
> - Bić zdrajce!

Świetny to był tekst. Ogólnie nowy Shrek według mnie jest słabszy od poprzednich części, ale
tego można było się spodziewać bo twórcy podnieśli sobie poprzeczkę wysoko. Nie oznacza to,
że nie można było się pośmiać bo scen które wywoływały uśmiech na twarzy też było sporo.


Według mnie najlepsza część serii. Więcej wszystkiego tutaj było:
- więcej wątków
- nieszablonowa fabuła
- więcej jajcarskich tekstów
- film zbudowany wokół tematu rodzicielstwa (no jest to uniwersalny wątek i każdy powinnien się tutaj wczuć w rolę Shreka(^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 13:41, s2nto napisał:

Według mnie najlepsza część serii. Więcej wszystkiego tutaj było: .....


jak już jesteśmy dokładni... Powiedziałeś więcej wszystkiego tu było
- więcej wątków - jakich wątków?
- nieszablonowa fabuła - baaaardzo nieszablonowa. Co masz na myśli mówiąc nieszablonowa?
- więcej jajcarskich tekstów - tak? Coś tak na 2 się śmiała cała sala w kinie co najmniej z 5 razy, a tu na 3 tylko jeden raz... Dla mnie to tam 3 momenty były naprawdę śmieszne, a reszta to te same drobne żarciki, jakimi napakowana jest każda część
- i ta ostatnia pauza mi się nie zgadza. Więcej w 3 części wątku rodzicielskiego, a wcześniej to on był w ogóle. O ile w 2 się pojawił: król/królowa to rodzice, wróżka, która była matulą i na koniec osioł, co miał małe osiołko-smoki, ale w 1 nic nie przypominam sobie z wątku o rodzicielstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy był tekst Shreka:
"Ładnie wyglądasz w tym stroju,ale nie wiesz czy mają też w stylu męskim?" - czy jakoś tak,ale sens ten sam
To mnie normalnie z fotela prawie zwaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie Shrek 3 zrobił na mnie super wrażenie!!!
był za****sty!!!

a mi się podobał chyba najbardziej tekst osła:
"Oni mają pianino!
O Boże! Shrek! Oni mają pianino!"
;-)
to mnie rozwaliło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 21:57, syriusz.b napisał:

- więcej wątków - jakich wątków?

Owszem więcej wątków w głównej fabule - porównaj trzecią część do pierwszej gdzie miałeś praktycznie jeden główny (+poboczne) wątek i po jego zakończeniu skończył się film, w trzeciej części sama fabuła jest ciekawsza...

Dnia 03.07.2007 o 21:57, syriusz.b napisał:

- nieszablonowa fabuła - baaaardzo nieszablonowa. Co masz na myśli mówiąc nieszablonowa?

... bo nie opiera się tylko na jednym wątku jak to było np. w 1 części, moim zdaniem ostatnia część jest najbardziej oryginalna

Dnia 03.07.2007 o 21:57, syriusz.b napisał:

- więcej jajcarskich tekstów - tak?

zależy kto jaki humor lubi, ja jestem zadowolony gdy wyjdę z kina z uśmiechem na twarzy a nie skręca mnie ze śmiechu na sali ;) (chociaż to drugie czasami też nie zaszkodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Tak sobie myślałem, czy by właśnie na Shreka Trzeciego się nie wybrać (szczególnie, że pogoda nie dopisuje ;/ ).
I moje pytanie - Czy warto, czy film się podobał? :) Ze zwiastunów dochodzę do wniosku, że fajny jest, ale wolę się upewnić ;)

Pozdrawiam,
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować