Zaloguj się, aby obserwować  
Ksiaze_Polkrwi

Shrek 3

113 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 17:29, Fagno napisał:

zależy kto jaki humor lubi, ja jestem zadowolony gdy wyjdę z kina z uśmiechem na twarzy a nie
skręca mnie ze śmiechu na sali ;) (chociaż to drugie czasami też nie zaszkodzi)


a dla mnie Shrek od początku kojarzył się z "ciągłym śmiechem" <--- specjalnie w cudzysłowie... I po prostu w 1 było więcej takich tekstów, które potem każdemu opowiadasz i przekazujesz dalej, tu jak mówię taki porząądnych żartów widziałem max 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO trzecia część dużo, dużo lepsza od dwójki. Pokrótce - nareszcie jest jakaś fabuła (w poprzednich częściach była tylko tłem dla kolejnych gagów), od strony technicznej również fantastyczne widowisko. Muzyka, jak to w Shreku, dobra (jakieś pioseneczki popowe, ale idealnie pasują). I wreszcie to, za co Shreka kochamy - humor. Mniej slapstickowy niż w jedynce i dwójce, raczej sytuacyjny, przez co niektórym może się nie podobać. No i oczywiście fantastyczne, trzeźwe tłumaczenie i dubbing ;)

Tutaj przytoczę taki przykład, mnie się bardzo spodobało.
Shrek z towarzyszami podróży trafiają do cierpiącego na demencję starczą Merlina-pacyfisty. Ten, w celu pojednania, robi im seans voodoo. Rozpala ognisko i każe opisać co widzą w dymie. Shrek, zobaczywszy kołyskę, zaczyna się jąkać (bardzo nie chce być ojcem) i próbuje coś zmyślić:
-Widzę...widzę...Autostrady i stadiony! :D

Ogólnie - jak najbardziej polecam, IMO film numer dwa w tym roku (zaraz za Piratami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 17:43, qrczak90 napisał:

IMO trzecia część dużo, dużo lepsza od dwójki.

No, to chyba pojadę ^^ Tylko kiedy.... ;]

Dnia 04.07.2007 o 17:43, qrczak90 napisał:

Tutaj przytoczę taki przykład, mnie się bardzo spodobało.
Shrek z towarzyszami podróży trafiają do cierpiącego na demencję starczą Merlina-pacyfisty.
Ten, w celu pojednania, robi im seans voodoo. Rozpala ognisko i każe opisać co widzą w dymie.
Shrek, zobaczywszy kołyskę, zaczyna się jąkać (bardzo nie chce być ojcem) i próbuje coś zmyślić:
-Widzę...widzę...Autostrady i stadiony! :D


ROTFL xD Extaaaa :DDDD Miodne xD
Jadę na to ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 17:43, qrczak90 napisał:

IMO trzecia część dużo, dużo lepsza od dwójki. Pokrótce - nareszcie jest jakaś fabuła (w poprzednich
częściach była tylko tłem dla kolejnych gagów), od strony technicznej również fantastyczne
widowisko. Muzyka, jak to w Shreku, dobra (jakieś pioseneczki popowe, ale idealnie pasują).
I wreszcie to, za co Shreka kochamy - humor. Mniej slapstickowy niż w jedynce i dwójce, raczej
sytuacyjny, przez co niektórym może się nie podobać. No i oczywiście fantastyczne, trzeźwe
tłumaczenie i dubbing ;)

Tutaj przytoczę taki przykład, mnie się bardzo spodobało.
Shrek z towarzyszami podróży trafiają do cierpiącego na demencję starczą Merlina-pacyfisty.
Ten, w celu pojednania, robi im seans voodoo. Rozpala ognisko i każe opisać co widzą w dymie.
Shrek, zobaczywszy kołyskę, zaczyna się jąkać (bardzo nie chce być ojcem) i próbuje coś zmyślić:
-Widzę...widz ę...Autostrady i stadiony! :D

Ogólnie - jak najbardziej polecam, IMO film numer dwa w tym roku (zaraz za Piratami).


Podpsuje się pod tą osobą, bo też tak sądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shrek 3 znacznie śmieszniejszy od 2. Historia także jest ciekawsza. Tylko wg mnie troszkę za mało wykorzystali w tej części osła i kota w butach :) W tych postaciach drzemie moc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 17:56, Blantman napisał:

Shrek 3 znacznie śmieszniejszy od 2. Historia także jest ciekawsza. Tylko wg mnie troszkę za
mało wykorzystali w tej części osła i kota w butach :) W tych postaciach drzemie moc!:)


w pinokiu nie lepsza drzemie moc ;)

a tak w moich uwagach znalazła się tylko jedna:
- mieli dużo sytuacji z których mogli zrobić super śmieszne, ale nie zrobili :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 18:15, krzykos napisał:

czy wie ktoś ile kosztuje bilet na shreka 3 w poznaniu w oboję tnie jakim kinie


sprawdź w necie.
dowiedz się jakie są kina w Poznaniu
i szukaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 18:17, Wasil12 napisał:

> czy wie ktoś ile kosztuje bilet na shreka 3 w poznaniu w oboję tnie jakim kinie

sprawdź w necie.
dowiedz się jakie są kina w Poznaniu
i szukaj :)


ale coś mi internet nawala dzisiaj nie chce szukać np google nie chcą się odtworzyć a w onecie naciskam szukaj i nic ale jeszcze zobacze na wirtualnej polsce wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 18:25, krzykos napisał:

ok wp.pl działa


jeżeli korzystasz z przeglądarki Explorer to
masz w pasku na górze chyba takie coś "szukaj".
to możesz tam poszukać jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 17:43, qrczak90 napisał:

Shrek z towarzyszami podróży trafiają do cierpiącego na demencję starczą Merlina-pacyfisty.
Ten, w celu pojednania, robi im seans voodoo. Rozpala ognisko i każe opisać co widzą w dymie.
Shrek, zobaczywszy kołyskę, zaczyna się jąkać (bardzo nie chce być ojcem) i próbuje coś zmyślić:
-Widzę...widzę...Autostrady i stadiony! :D


Hahaha ... genialne :-D. Widzę, że dubbing jak zwykle dopasowany do naszych polskich realiów :-). Miałem nie iść ma trójkę do kina, ale jeżeli jest tam wiecej takiego humoru, to chyba jednak się skuszę ;-). Dzięki ... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 18:44, kprayman napisał:

extra że wychodzi shrek 3 :D lubie wrzystkie części i bohaterów szczególnie osła :D


Eee... Shrek 3 już wyszedł, tym co nie oglądali radzę obejrzeć, z*******e!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 18:44, kprayman napisał:

extra że wychodzi shrek 3 :D lubie wrzystkie części i bohaterów szczególnie osła :D


podobno już nad Shrekiem 4 pracują!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 18:54, Oloninho napisał:

> extra że wychodzi shrek 3 :D lubie wrzystkie części i bohaterów szczególnie osła :D

Eee... Shrek 3 już wyszedł, tym co nie oglądali radzę obejrzeć, z*******e!!!


a ty oglądałeś Shreka 3??

P.S. odblokuj mnie na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 18:57, Wasil12 napisał:

> > extra że wychodzi shrek 3 :D lubie wrzystkie części i bohaterów szczególnie osła
:D
>
> Eee... Shrek 3 już wyszedł, tym co nie oglądali radzę obejrzeć, z*******e!!!

a ty oglądałeś Shreka 3??

P.S. odblokuj mnie na gg


Tak, oglądałem... -.- Premierę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 18:59, Oloninho napisał:

> > > extra że wychodzi shrek 3 :D lubie wrzystkie części i bohaterów szczególnie
osła
> :D
> >
> > Eee... Shrek 3 już wyszedł, tym co nie oglądali radzę obejrzeć, z*******e!!!
>
> a ty oglądałeś Shreka 3??
>
> P.S. odblokuj mnie na gg

Tak, oglądałem... -.- Premierę :P


genialne!!!
najlepsze chyba ze wszystkich 3 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 19:01, Wasil12 napisał:

> > > > extra że wychodzi shrek 3 :D lubie wrzystkie części i bohaterów szczególnie

> osła
> > :D
> > >
> > > Eee... Shrek 3 już wyszedł, tym co nie oglądali radzę obejrzeć, z*******e!!!

> >
> > a ty oglądałeś Shreka 3??
> >
> > P.S. odblokuj mnie na gg
>
> Tak, oglądałem... -.- Premierę :P

genialne!!!
najlepsze chyba ze wszystkich 3 !!!


Eee... Wiesz co, ponieważ już Cię odblokowałem to może pisz na GG a nie spamujesz... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować