Zaloguj się, aby obserwować  
Ksiaze_Polkrwi

Shrek 3

113 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 19:02, Oloninho napisał:

> > > > > extra że wychodzi shrek 3 :D lubie wrzystkie części i bohaterów szczególnie

>
> > osła
> > > :D
> > > >
> > > > Eee... Shrek 3 już wyszedł, tym co nie oglądali radzę obejrzeć, z*******e!!!

>
> > >
> > > a ty oglądałeś Shreka 3??
> > >
> > > P.S. odblokuj mnie na gg
> >
> > Tak, oglądałem... -.- Premierę :P
>
> genialne!!!
> najlepsze chyba ze wszystkich 3 !!!

Eee... Wiesz co, ponieważ już Cię odblokowałem to może pisz na GG a nie spamujesz... -.-

pisze w tym temacie takie posty bo w końcu
piszę na temat do tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 18:53, Dann napisał:

Hahaha ... genialne :-D. Widzę, że dubbing jak zwykle dopasowany do naszych polskich realiów
:-). Miałem nie iść ma trójkę do kina, ale jeżeli jest tam wiecej takiego humoru, to chyba
jednak się skuszę ;-). Dzięki ... ;-P

No właśnie nie wiem, czemu sporo osób skreśliło ten film na samym starcie. On jest inny od jedynki, tam nie ma dowcipów które potem można wplatać do mowy codziennej, nie ma radosnego brechtania co parę minut. Ale czy film musi to mieć, żeby być dobry? Mnie taki "nowy-stary" Shrek jak najbardziej pasuje :)

Dobre są jeszcze m.in. motywy z becikowym i cała scena w miasteczku studenckim ("nie no zioooom, znowu wyjarałeś mi całą mirrę!") ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 19:20, qrczak90 napisał:

No właśnie nie wiem, czemu sporo osób skreśliło ten film na samym starcie. On jest inny
od jedynki, tam nie ma dowcipów które potem można wplatać do mowy codziennej, nie ma radosnego
brechtania co parę minut. Ale czy film musi to mieć, żeby być dobry? Mnie taki "nowy-stary"
Shrek jak najbardziej pasuje :)


No cóż ... ja tego filmu nigdy nie skreślałem w żaden sposób. Obie poprzednie części były nawet fajne. Zresztą nie miałem pojęcia, jakiego typu humoru dokładnie oczekiwać od trójki. Ja po prostu nie miałem w planach wypadu do kina na ten własnie film i tyle. Bez żadnego konkretnego powodu i bez żadnych ukrytych aluzji (na część drugą nota bene też do kina nie poszedłem, mimo że dobrze się zapowiadała).
A humor sytuacyjny jest dla mnie jak najbardziej w porządku, byleby nie był zbyt prymitywny tudzież obleśny.

Dnia 04.07.2007 o 19:20, qrczak90 napisał:

Dobre są jeszcze m.in. motywy z becikowym i cała scena w miasteczku studenckim ("nie no zioooom,
znowu wyjarałeś mi całą mirrę!") ;D


Czyli tłumaczenie jak zwykle na wysokim poziomie i jak pisałem, dostosowane do polskich realiów. Miło będzie podejść do tej części, wiedząc o tym (niezależnie od tego czy w kinie, czy kiedyindziej na DVD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 19:20, qrczak90 napisał:

> Hahaha ... genialne :-D. Widzę, że dubbing jak zwykle dopasowany do naszych polskich realiów

> :-). Miałem nie iść ma trójkę do kina, ale jeżeli jest tam wiecej takiego humoru, to chyba

> jednak się skuszę ;-). Dzięki ... ;-P
No właśnie nie wiem, czemu sporo osób skreśliło ten film na samym starcie. On jest inny
od jedynki, tam nie ma dowcipów które potem można wplatać do mowy codziennej, nie ma radosnego
brechtania co parę minut. Ale czy film musi to mieć, żeby być dobry? Mnie taki "nowy-stary"
Shrek jak najbardziej pasuje :)

Dobre są jeszcze m.in. motywy z becikowym i cała scena w miasteczku studenckim ("nie no zioooom,
znowu wyjarałeś mi całą mirrę!") ;D


jak to było mało śmiesznych scen ??
ja nie chichotałem, ja ryczałem... ;)
w kinie... ;)
ale na serio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, byłem z kolegami i co chwilę grzaliśmy. Cała sala wręcz. Część jest według mnie jak najbardziej udana. Może nie było tylu zabawnych haseł co w 2, ale sporo śmiesznych scen nie zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhhhh, ja też byłem i według mnie niestety najgorsza część :-( Sztywno, drętwo, nudno i beznadziejna fabuła :-( Niestety, przykro mi to stwierdzić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w kinie :)
Oczywiście pierwsza część najlepsza, ale ta też bardzo fajna :) Polecam wszystkim gorąco :) Osioł i Kot w butach dali czadu ;))
Rewelka poprostu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem właśnie na Szreku i moje wrażenia są dość skrajne...
Tak mniej więcej do połowy - rewelacja,rewelacyjna była scena ze statkiem kiedy Kociak mówi "Ale masz przeje[syrena]" xD
Ale co do reszty mam zmieszane uczucia,uwolnienie Shreka zapowiadało się świetnie ale to hepiendowe zakończenie w stylu "i wszyscy żyli długo i szczęśliwie[aż do następnej części]"mnie mocno rozczarowało.Nie wiem czemu ale liczyłem na koniec na jakieś niezłe mordobicie w stylu Shreka a dostałem pacyfistyczny wykład Artura. Ogólnie moja ocena fabuły i zakończenia : zawsze mogło być gorzej,ale nie o wiele... Humor jak zawsze na poziomie jak już mówiłem - Kocurek [zwłaszcza scena kiedy w ciele osła wykonywał swoją "pokazówke" przed strażnikami] wymiata :) W sumie nie przeszkadzałoby mi pominięcie wątku Shreka,Artura itd i zostawienie samego Osła i Kota w butach,film wiele by nie stracił ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 14:12, Diddle napisał:

Byłem wczoraj w kinie :)
Oczywiście pierwsza część najlepsza, ale ta też bardzo fajna :) Polecam wszystkim gorąco :)
Osioł i Kot w butach dali czadu ;))
Rewelka poprostu :]


Shkoda, że piosenki z kotem, albo osłem na końcu nie dali... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dali napisy to cała sala jeszcze nie wstała, chociaż zapalili światła ;) Wszyscy czekali na jakąś piosenkę, a tu nic :( Ale film i tak fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobał film, zresztą tak jak pozostałe części. A scena z ,,Lać łobuza!" do końca życia zostanie moim umyśle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film był dobry, dużo śmiesznych tekstów, jednak uważam że był jednocześnie najsłabszy z całej trylogii. ;)
Niewiem jak wam, ale tekst króla na łóżu śmierci, który mówił do Shreka:
- królestwo musi mieć króla
Był bardzo podobny do tego tekstu z Piratów z Karaibów: Na krańcu świata:
- Latający Holender musi mieć kapiana...
Być może to była nieświadoma parodia, ale mi się bardzo spodobała. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 10:57, muniok napisał:

według mnie najśmieszniejsza była dwójka ale najbardziej lubię wszystkie części.


Ja też lubie wszystkie części .
Według mnie DreamWorks jest lepszy od produkcji disneya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg wczoraj nudzilo mi sie z kumplem wiec postanowilismy isc na film ktorego nazwe lub bohaterow widzi sie 100 razy w telewizji i nie tylko...po 2 czesci nie spodziewalem sie nic zachwycajacego no ale mowie sobie moze bedzie niespodzianka.....niestety okazalo sie ze NIE!!! dopiero pod koniec filmu mozna bylo sie troche usmiechnac ale 2/3 tego filmu bylo tek nude ze jakis koles obok mnie zasnal na pol godziny!!!! podsumuwujac 1 czesc byla SUPER 2 FAJNA a 3 NUDNA!!!!!!!!!!!ale ten film potwierdza ze reklama jest dzwignia handlu i tk ten film ma ogromna ogladalnosc bo kazdy chce sie przekonac "na wlasnej skorze" co i jak... dla tych ktorzy maja zamiar wybrac ie na ten film to niej lepiej wlacza sobie TV i zaczna ogladac reklamy bo niektore z nich sa ciekawsze i bardziej smieszne:) POZDRO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja siostra była z koleżanką na tym filmie i mówi że jest najlepszy. Ta koleżanka ze śmiechu o mało nie udusiła sie popcornem i ja im wierze choc jeszcze nie oglądałem ale jak zobacze na własne oczy to napisze swoje zdanie na ten temat. Shrek zawsze był śmieszny i taki pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 10:57, muniok napisał:

według mnie najśmieszniejsza była dwójka ale najbardziej lubię wszystkie części.



po czym zgadza się z Gornem, że 1 cz. była najlepsza-.-

@topic: Najsłabszy z trylogii, jednak pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów ( i nie tylko) . Dużo śmiesznych scen, jednak IMVHO zbyt "amerykański" - tj. przemów Artura (strasznie drętwa postać), hepi endów etc.
Także śmierć króla, była zdecydowanie nie w porządku. Oczywiście, jest to komedia, jednak śmiać się z czyjejś śmierci (nawet śmierci ropuchy w filmie animowanym), to dziwny zabieg. Kocur wymiata (scena z syreną, a także pożegnania w porcie) jak to napisał któryś z forumowiczów;p Głos osła podłożony idealnie, głos shreka także. Summa summarum - fani muszą pójść, inni lepiej niech obejrzą 1 i 2 cz. najpierw;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować