Zaloguj się, aby obserwować  
Ksiaze_Polkrwi

Shrek 3

113 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2007 o 16:06, muniok napisał:

TEZ TAK UWAŻAM


Po pierwsze pisząc nie używaj samych dużych liter, bo jest to uważane za krzyk - a ten nie jest mile widziany.
Po drugie nie dawaj bezsensownych, nic nie wnoszących do dyskusji postów, składających się z dwóch - trzech wyrazów. Statusu sobie tym nie poprawisz, a pogorszyć możesz.
Czuj się upomniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 10:18, muniok napisał:

a co cię to obchodzi??

oj, pewnie dostaniesz degrada
a wracając do tematu, to Shrek 3 jest chyba najsłabsza cześcią. Jakoś mnie nie zachwyciła. Przyznam, w tej części było chyba najwiecej żartow i powiedzonek, ale to nei zmienia faktu, że poprostu jest słaba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na tym w kinie i muszę przyznać, że całkiem mi się ta trzecia część spodobała. Jedynki nic nie przebije, jednak postawiłbym ją na równi z częścią drugą. Fabuła faktycznie była przewidywalna, jednak w filmach tego typu to się nie liczy. Osioł i Kot w Butach to zdecydowanie dwie najlepsze postacie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam a dla mnie to ja jak ide na shreka to nie czekam na fabule zapierajaca dech w piersiach tylko po prostu ide sie posmiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 10:22, Maciejka12 napisał:

> a co cię to obchodzi??
oj, pewnie dostaniesz degrada
a wracając do tematu, to Shrek 3 jest chyba najsłabsza cześcią. Jakoś mnie nie zachwyciła.
Przyznam, w tej części było chyba najwiecej żartow i powiedzonek, ale to nei zmienia faktu,
że poprostu jest słaba :)

a co to jest ten degrad ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Są takie chwile kiedy czuje się sam, jest na to sposób i ja go zna, na wszystko co święte więc zaklinam Cię, nie stój do mnie tyłem, nie odtrącaj mnie" ---> Ta piosenka śpiewana przez osła po prostu mnie rozwala. ;)))

Wie ktoś czy ta piosenka została wymyślona na potrzeby filmu, czy może to tekst jakiegoś wykonawcy. Szukałem w necie, ale nic nie znalazłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 10:22, Maciejka12 napisał:

> a co cię to obchodzi??
oj, pewnie dostaniesz degrada
a wracając do tematu, to Shrek 3 jest chyba najsłabsza cześcią. Jakoś mnie nie zachwyciła.
Przyznam, w tej części było chyba najwiecej żartow i powiedzonek, ale to nei zmienia faktu,
że poprostu jest słaba :)

ja uważam że Shrek3 to najlepsza część serii,duża ilość żartów może się podobać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 19:58, BoloMaster napisał:

ja uważam że Shrek3 to najlepsza część serii,duża ilość żartów może się podobać;)

czy ja wiem? Ja tam widziałem najmniej żartów i to 50% z nich mało śmiesznych, jak w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować