• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
mustang1924

Problem z poczta na wp!

Pytanie

Probuje sie zalogowac na poczte i wyskakuje cos takiego od tygodnia:
"Wystąpił problem techniczny.
Spróbuj ponownie."

I proboje i tak non stop co zrobic zeby normlanie wejsc na poczte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

A ustawiłes poprawnie działanie poczty? Na samym początku dostajesz maila od wp.pl i tam pisze UWAGA! ble ble ble i jest link.Tam klikasz na instrukcje outlooka czy co tam masz i rób jak pisze.Wcześniej tak już powinieneś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.01.2007 o 20:50, mustang1924 napisał:

No to sie nei moge zalogowac normalnie na stronie nigdy!? Fest na zadnym koncie nie moge o
co chodzi?!


Spróbuj wykasować cookies. Czasami pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.01.2007 o 20:53, rob006 napisał:

> No to sie nei moge zalogowac normalnie na stronie nigdy!? Fest na zadnym koncie nie moge
o
> co chodzi?!

Spróbuj wykasować cookies. Czasami pomaga.


próbowalem i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam ;)

Mam mały problem i nie chodzi tutaj o pocztę wp.pl tylko na interii ale nie będę specjalnie zakładał nowego tematu bo to bez sensu. Przejdę od razu do rzeczy: Dzisiaj próbowałem się zalogować i podaję to samo hasło co codziennie i login ten sam a po chwili otrzymuje komunikat, że podałem nieprawidłowe dane, dzieje się tak na każdej przeglądarce internetowej (Mozilli, IE) czy ma ktoś pocztę na interi i mógłby sprawdzić czy ten problem występuje również u niego? Chciałbym wiedzieć czy interia ma problemy czy ja coś z kompem. Ale wczoraj logowałem się normalnie i było wszystko w porządku.
Pozdrawiam a modków przepraszam, że troszkę nie na temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pewnie to wina serwerów - może robią jakąś konserwację albo któryś padł. Ja tam od paru dni na wp nie mogę się zalogować co drugi dzień a na onecie i interii też parę razy miałem komunikat, że podałem błędne dane :). Najlepiej poczekać jakiś czas i spróbować ponownie. A jak chcesz koniecznie mieć pewność, czy to wina Twojego komputera, to nie masz innego wyjścia, jak skoczyć do znajomego lub kafejki i tam spróbować sprawdzić pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.05.2007 o 13:11, Blackhand napisał:

[....]


Dzięki, raz udało mi się zalogować więc to nie wina mojego kompa ale dla pewności sprawdzę u kumpla ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

NIe chciałem tworzyć nowego tematu - pomoc techniczna milczy. Może teraz ktoś się odezwie. nie otrzymuję ŻADNYCH maili na mój adres e-mail. Mam na wp. Wyłączyłem antyspama. Oczywiście zmieniłbym na inny adres ale... nie dostarczana jest wiadomość z potwierdzeniem zmiany adresu e-mail. Ktoś wie co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja jedynie proponuje zmienić adres e-mail na o2.pl onet.pl itp... Oczywiście sam kiedyś korzystałem z poczty wp.pl lecz postanowiłem zmienić i nie mam żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Big Moon jeżeli masz Outlook lub inny tego typu to sprawdź ustawienia pop3 o jeśli logujeszsię przez internet to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować