Zaloguj się, aby obserwować  
rada

jackass

27 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2005 o 14:15, rada napisał:

czy to prwada ze stev-o nie zyje?

Eee...ale skąd masz tą informację? I proponuję zacząć się sensownie wpisywać bo taki pseudo-dialog zostanie prawdopodonie zamknięty przez moderatorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ejj? że co? O_o co mu się stało - wypadek, choroba czy "głupota"?...

... szkoda chłopa :( kilka lat temu nieźle się bawiłem oglądając Jackass :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co teraz powiem-usłyszałem od mego kumpla, "fana" tego serialu czy jak to coś nazwać (ja tego nie oglądam).
Któryś koleś (ten Stev-o, czy jak go nazywacie, widać) z Jackass''a miał się zabić, podczas kręcenia odcinka. Chodziło o to, że mieli zamiar "wbiec" na ścianę z rozbiegu i wykonać salto w tył (no, taki tryk z Matrixa), wszystko oczywiście bez jakichkolwiek zabezpieczeń, asekuracji etc. No i biedakowi nie wyszło, kark sobie zepsuł, i nie żyje...
Nie popieram takich zabaw:/, no ale cóż... Skoro oni podpisują jakieś zobowiązania (także informacja od kolegi), że w razie śmierci w programie to tylko ich wina itp.-to proszę bardzo... No jeśli to rzeczywiście takie zabawne (czy też tak głupie, że aż śmieszne)...! Mam jedynie nadzieję, że nie zobaczę pod blokiem 12-letnich DżakAsów próbujących "kręcić triki"!

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O a tak poza tym to ten Twój kolega "fan" powinien wiedzieć że po zakończeniu Jackassa, Steve-o zaczął nakrecać własny program WildBoyz z Chrisem Pontiusem znanym z Jackassa jako PartyBoy, Chief Roberts czy Bunny The Lifeguard :)

Żyje i ma sie on dobrze.

A tu jego oficialna strona: http://www.steveovideo.com/index2.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jednak... już sie nzaniepokoiłem, na tą smutną wieść... ale Margera to mój idol :D Nie przez Jackass bo nie oglądam, ale jest nim jednak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ile to ja sie filmófff naoglądałem z jackass a to że ktoś by umarł to przez myśl by mi nie przeszło choć z ich głupotą wszystko jest możliwe
-------
jak sie nazywał ten program Bama Margery?? co to swój dom przerabiał na skatepart albo "tresował" rodziców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna dyskusja gorzej tylko jak ktoś chce takie numery w realu (tzn na ulicy poszkole) robic .
Mam grupke kolegów fanów wiwa la bam i jackass codziennie po szkole ganiaja sie po cmentarzach ze straznikami wycinaja rózne dziwne numery (rzucaha sie pisimi odchodami, rzucaja kamieniami w pociagi , rzucaja sie do rzeki z mostu itp. zboku jest to smieszna ale jeden z nich sebastian po wykrojonych mu numerach (wielu i przez dlugi okres)
musial sie zaczac leczyc u psychologa.
otop: wiem że sie póżno dopisuje ale ten temat mnie interesowal a dopiero teraz go zauwazylem end oftop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować