Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi nowe...

156 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2007 o 16:33, Master J napisał:

O co chodzi z tym kodem?Wpisywałem hasło do mojego konta i nic.Teraz pisze że strona zablokowana,proszę
spróbować później.Co mam tam wpisać?I co zrobić żeby odblokować stronę?


Bo tam nie masz wpisywać swojego hasła. Hasło należy odgadnąć przy pomocy wskazówek, które są na IRCu. Strona zablokowana, bo wpisałeś 3 razy błędne hasło. Spróbuj później. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 17:29, ppajak27 napisał:

Wskazówki są na IRCu, ale co to jest "IRC" może ktoś łaskawie wyjaśnić???


http://irc.gram.pl/ TO jest IRC ;) Teraz kody rozdają na zasadzie kto pierwszy ten lepszy co 15 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ppajak27 :

IRC (ang. Internet Relay Chat) to jedna ze starszych usług sieciowych umożliwiająca rozmowę na tematycznych lub towarzyskich kanałach komunikacyjnych, jak również prywatną z inną podłączoną aktualnie osobą.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś od podstaw wyjaśnić jak wejść na ten kanał w mIRCu? ;] Dodam, że sam zawsze tam siedzę na 2 kanałach i zawsze używam tej samej ksywy, a podobno na kanale gram.pl musiałbym używać tylko tej co na forum - pytanie więc czy da się tak zrobić żebym na jednych kanałach miał jedną ksywkę a na innych inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal...
Super długotrwająca zagadka...
W sam raz dla tych co siedzą non-stop przy kompie (24/7).
Super - 1h45min...
Na pewno wszyscy zdążą wejść na gram.pl i rozwiązać zagadkę...
Gratz pomysłu...

Kononowicz na prezesa CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wogole nie moge wejsc na beta.gram.pl! Mój kuzyn normalnie wchodzi a mi sie tam pokazuje że połączenie z servem zostało zresetowane. Czego tylko ja tak mam?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było włączyć Google Maps i wpisać koordynaty podane na IRCu.
Odpowiedz to była bodajże Warszawa, albo coś tam. A teraz to już i tak nie ważne bo zablokowali system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować