Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi nowe...

156 postów w tym temacie

E tam... tylko niepotrzebny bajzel na IRCu zrobiliście tym newsem:/

Beta gram.pl? Jeszcze IRC nie przezedł fazy testów, a oni za kolejną betę się biorą. Poza tym jestem przekonany że codzi o te stroblony( odmiana wizytówek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym kodem?Wpisywałem hasło do mojego konta i nic.Teraz pisze że strona zablokowana,proszę spróbować później.Co mam tam wpisać?I co zrobić żeby odblokować stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 16:17, VoytaS.tk napisał:

Ze tak powiem cos nie tak :> (...)


A próbowałeś *kliknąć* na autora newsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, oglądałem kod źródłowy beta.gram.pl ale w skrypcie nie ma żdanych informacji o haśle, nawet jakimś dodatkowym. Je poproatu trzeba dostać i tyle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 16:49, Chavez_pl napisał:

Tia, nie ma to jak smieszne aplety Javy :/


Nie gadaj że wolisz PHP+MySQL chata od IRCa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie małe pytanko.Wchodzę na stronę http://irc.gram.pl/. Antywirus pyta się czy zgadzam się na zainstalowanie tej najnowszej javy. Zgadzam sie następuje ściąganie programu przygotowanie do instalacji i.. wyskakuje mi komunikat

"Nie mozna otworzyc pakietu instalacyjnego. Zweryfikuj czy pakiet istnieje i czy masz do niego dostęp lub skontaktuj sie w celu weryfikacj czy to jest prawidłowy pakiet Instalatora Windows"

Co mam zrobić ?? Moja przeglądarka to internet explore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... To pierwsze to napewno Stabblob, o którym była mowa w CD Projekt Insider''ze ze styczniowego numeru CD-Action. Ale pozostałe dwie niespodzianki? Zapowiada się interesująco. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować